رفتن به مطلب

تشکیل کارگروه مقاله نویسی

ارسال های توصیه شده

سلام به همه شهرسازای عزیز

میخوایم یه کارگروه مقاله نویسی تشکیل بدیم که هرکی پایه هستش بیاد عضو بشه. اما کارایی که میخوایم بکنیم:

1- جمع آوری دیتابیس مقالات به تفکیک موضوعات مختلف (واسه کسایی که دنبال اون موضوع برای مقالشون میگردن، خیلی راحت تر میشه کار)
2- جمع آوری خلاصه های خود بچه ها از مقالات انگلیسی و فارسی با ذکر منبع قابل استفاده باز هم به تفکیک موضوعات مختلف (اینم که دیگه شاید دو برابر قبلی کار مقاله نویسی رو راحت تر می کنه)
3- کمک به همدیگه و همکاری با همدیگه واسه نوشته مقاله (حتی کسایی که تو گروه هستن چندتاشون شاید بخوان با هم یه مقاله واسه همایشی یا جایی بدن).

قطعاً به کمک شما ایده ها و کارهای بهتری هم میشه تو کارگروه انجام داد. :a030:

نکات مهم:

• دیتابیس هایی که آماده میشه هم فقط اعضای کارگروه می تونن ازش استفاده کنن.
  • شرط عضو موندن تو کارگروه هم فعالیت تو کارگروه هستش. پس الکی عضو نشین و بعدش فعالیت نداشته باشین
  • اونایی هم که بعد از گذشت یه مدت زمان که یه سری دیتابیس ها تو کارگروه قرار گرفت و بعدش بخوان عضو بشن، حق عضویتش، تهیه دیتابیس هایی هستش که تو کارگروه کمه

حالا کسایی که داوطلب هستن، دستاشون بالا. :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...

منم هستم

آدرس میدم یکی برام بره پیدا کنه

اصلا من میشم مسئول کمیته فنی تا هماهنگیش مناسب باشه

خودم میگم چیکار کنید

موضوعات به روزو باید جمع کنید مثلا یکیش دموکراسی شهری

گرفتی مطلبو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

:w58::w58::w58::w58::w58:

خدایا .... خدایا ...

ببینم اینجا چه خبره ؟ ؟ ؟:w000:
باز راه افتادین پشت سر من شایعه درس میکنین :4564::sigh:

من همه این حرفا رو قویا و شدیدا تکذیب میکنم :whistle:

بعدش آقا من که گفتم خلاصه هام آمادست شما بگید شروع شده من میزارم .... حله الان :icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام

قبل از همه یه سری تشکر زدم که بیام رو دست مرتضی :ws3:

من درخدمتم البته توی ارائه مطلب به صورت کتاب و مقاله و پایان نامه :a030:

چیزهایی که تایپ بخواد رو شرمنده چون اصلا وقت نمیکنم خونه برسم تا تایپ کنم :whistle:

موضوع مشخص شد خبر کنین :a030:

لینک به دیدگاه

واسه شروع بهتره یه کمی دیتابیس مطالب به تفکیک موضوعات مختلف رو قوی کنیم. اینکه چند نفر برن درباره یه موضوع مقالات و کتاباشو جمع کنن، شاید خیلیاش تکراری بشه.

بهتره اول هرکس رو مطالب رو تو حوزه یه موضوع خاص جمع آوری کنه، بعدش به کمک هم اونا رو تکمیل میکنیم.
اگه بگیم مثلاً همه بریم موضوع x مطالبش رو جمع کنید، من میشینم میگم فلانی میاره دیگه. یا اینکه 2تا مقاله میارم ازش یا دیر میام میگم ااا مطالب جمع شده دیگه :ws3: از زیر کار در رفتن راحت میشه :vahidrk:
ولی اگه هرکس تو یه موضوع جدا مطالب رو جمع کنه، کسی نمی تونه بپیچونه :gnugghender: بعدشم که میشه به کمک هم تکمیلشون کرد :w16: موضوعات بیشتری هم پوشش داده میشه.

من به شخصه واسه این نظر این بود که منابع و کتابای مورد نیاز تو همه شهرا در دسترس نیس و پیدا نمیشه:4564:
بعضی شهرا این رشته رو اصلا نداره چه برسه به کتاب فروشی یا کتاب :sigh:
همه یه موضوعو بررسی کنن و یه نفر تو یه تاریخ مشخص مطالبو جمه اوری کنه و مرتبشون کنه :hanghead:
لینک به دیدگاه

سلـــــــــــام به هــــمه شهرسازای پیشرو :a030:

دوستان منم مثل اینکه آخر صفم :hanghead:

فقط قبلش یه سوال دارم، الان فقط موضوع مشخص می کنیم و مقاله جمع می کنیم؟ الان وقت گذاشتن خلاصه نیست؟

لینک به دیدگاه

خوب محمد جان شما موضوع های پیشنهادی رو بگو ، هر کدوممون یکی رو انتخاب کنیم و روش کار کنیم:icon_gol:

قرار شد هرکس تو این تاپیک بگه دیگه:
http://www.noandishaan.com/forums/thread98278.html

سلـــــــــــام به هــــمه شهرسازای پیشرو

:a030:

دوستان منم مثل اینکه آخر صفم :hanghead:

فقط قبلش یه سوال دارم، الان فقط موضوع مشخص می کنیم و مقاله جمع می کنیم؟ الان وقت گذاشتن خلاصه نیست؟

سلام. خوش اومدی. موضوع مشخص میکنین و مقالات و کتابا رو دربارش جمع می کنین. مرحله دوم کار میشه به صورت خلاصه گذاشتن. ولی فعلاً همون مرحله اوله.
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 10 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...