رفتن به مطلب

تشکیل کارگروه مقاله نویسی

ارسال های توصیه شده

شرمنده از همگی که یه مدت کلاً مشکل دسترسی دادن بود و نشد عضوی رو به کارگروه اضافه کنیم.

اما خب فعلاً مشکل حل شده، ولی از اونجایی که نفرات قبلی اکثراً فقط عضو شدن و فعالیتی نکردن، صبر کنید به زودی با یه شرایطی عضو پذیری جدید رو انجام میدیم :a030:

باوشـــه :girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از اونجایی که خیلی از دوستان، سری قبلی بعد از عضویت، فعالیتی تو کارگروه نکردن، واسه نفرات جدید کارگروه هرکی بخواد عضو بشه، باید دیتابیس یه موضوع رو تهیه کنه :w16:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

از اونجایی که خیلی از دوستان، سری قبلی بعد از عضویت، فعالیتی تو کارگروه نکردن، واسه نفرات جدید کارگروه هرکی بخواد عضو بشه، باید دیتابیس یه موضوع رو تهیه کنه :w16:

آمادگیمو اعلام می کنم....

لینک به دیدگاه

خب واسه شهریه ورودی مطالب و منابع چه زمینه ای رو گردآوری میکنی؟ :ws3:

واسه من فرق نداره تحقیقو دوس دارم.
اگه پیشنهادی نداشته باشین خودم انتخاب می کنم

لینک به دیدگاه

واسه من فرق نداره تحقیقو دوس دارم.
اگه پیشنهادی نداشته باشین خودم انتخاب می کنم

پس خودت هر موضوعی رو که میخوای انتخاب کن :a030:
به غیر از سرمایه اجتماعی، اسکان غیر رسمی و دفاع غیرعامل
لینک به دیدگاه

پس خودت هر موضوعی رو که میخوای انتخاب کن

:a030:
به غیر از سرمایه اجتماعی، اسکان غیر رسمی و دفاع غیرعامل

باوشه..
اینایی که گفتین نمی دونم چیه ?

:ws3:
لینک به دیدگاه

خب منم میخوام باشم،شهریه م حاضرم بدم.

از موضوعاتی که به شهرسازی هم مربوط میشه، میشه استفاده کرد؟آخه یه سری موضوعات، موضوعات درجه 1 هستن،مث همین مسکن و مسکن غیر رسمی، توانمندسازی و ..... ، یه سری موضوعات هم یه جوری مربوط میشن به مسائل شهری. مثلاً من میخوام یه مقاله بدم که توش قراره راهکار بدم برای توسعه گردشگری(شهری) در جهت افزایش درآمد شهرداری ها،اونوقت من باس مقالات مربوط به گردشگری ( اونجاها که توی اقتصاد شهری دخالت میکنه) رو جمع آوری کنم.حالا این مقالات رو میشه بعنوان شهریه منم قبول کنین؟

لینک به دیدگاه

خب منم میخوام باشم،شهریه م حاضرم بدم.

از موضوعاتی که به شهرسازی هم مربوط میشه، میشه استفاده کرد؟آخه یه سری موضوعات، موضوعات درجه 1 هستن،مث همین مسکن و مسکن غیر رسمی، توانمندسازی و ..... ، یه سری موضوعات هم یه جوری مربوط میشن به مسائل شهری. مثلاً من میخوام یه مقاله بدم که توش قراره راهکار بدم برای توسعه گردشگری(شهری) در جهت افزایش درآمد شهرداری ها،اونوقت من باس مقالات مربوط به گردشگری ( اونجاها که توی اقتصاد شهری دخالت میکنه) رو جمع آوری کنم.حالا این مقالات رو میشه بعنوان شهریه منم قبول کنین؟

موضوعات کلاً باید به شهرسازی مربوط باشه دیگه :ws3: موضوعی هم که گفتین خیلی هم خوبه :a030:
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام دوستان منم میخوام در زمینه منظر فرهنگی کار کنم.اول منابع جمع کنم؟بعدش به کی بفرستم؟

Sent from my RM-914_im_india_269 using Tapatalk

سلام. هروقت منابع رو جمع کردی، بهم اطلاع بده تا دسترسیت رو به کارگروه باز کنیم. :a030:

Brightness و pari.v چه کردین؟ هروقت منابع رو جمع آوری کردین بگینا.

ایشالا با حضور شما که باعث بیشتر شدن اعضای کارگروه میشه، درباره مرحله بعدی کار با هم صحبت می کنیم :w16:

لینک به دیدگاه

سلام. هروقت منابع رو جمع کردی، بهم اطلاع بده تا دسترسیت رو به کارگروه باز کنیم.

ایشالا با حضور شما که باعث بیشتر شدن اعضای کارگروه میشه، درباره مرحله بعدی کار با هم صحبت می کنیم :w16:

من یه مقاله نوشتم به نظرم جای کار داره هنوز
الان دارم رو یه موضوع دیگه کار می کنم.. اونو میدم خدمتتون
لینک به دیدگاه

من یه مقاله نوشتم به نظرم جای کار داره هنوز

الان دارم رو یه موضوع دیگه کار می کنم.. اونو میدم خدمتتون

اشتباه نشه یه وقت. واسه اون ورودیه مقاله نمیخوایما. :ws3:
مقاله ها رو تازه تو کارگروه کار می کنیم. واسه ورود فقط معرفی و گردآوری منابع یه موضوع خاص هستش.
لینک به دیدگاه

اشتباه نشه یه وقت. واسه اون ورودیه مقاله نمیخوایما.

:ws3:
مقاله ها رو تازه تو کارگروه کار می کنیم. واسه ورود فقط معرفی و گردآوری منابع یه موضوع خاص هستش.

بهله بهله متوجه هستم :دی
خب من می خواستم راجع به همون موضوع رفرنس و بیس کارو تهیه کنم پیش رفتم شد مقاله :دی
لینک به دیدگاه

سلام. هروقت منابع رو جمع کردی، بهم اطلاع بده تا دسترسیت رو به کارگروه باز کنیم.

من یه سری منابع جمع آوری کردم. تکمیل که شد،انشالا شاید تا اخر ماه باشه،بهتون اطلاع میدم. :w16:
لینک به دیدگاه

منم حدودا 10تا مقاله پیدا کردم البته چنتا هم کتاب انگلیسی هست ولی نتونستم دانلودشون کنم:hanghead: ولی خب آنلاینم میشه ازشون استفاده کرد :)

لینک به دیدگاه

منم حدودا 10تا مقاله پیدا کردم البته چنتا هم کتاب انگلیسی هست ولی نتونستم دانلودشون کنم:hanghead: ولی خب آنلاینم میشه ازشون استفاده کرد :)

اونایی که قابل دانلود نیستن. در حد معرفی هم باشه کفایت میکنه. شاید حتی کتابا جز منبع باشن که قابل دانلود نیستن. اونا فقط معرفی میشن. البته به صورت دقیقا :w16:
انگار که دارین منابع آخر یه مقاله رو میزنین :ws3:

منبع نویسی طبق نظرات افراد ، مختلف هستش ، اما عمدتا واسه هماهنگی نوشته ها و تحقیقا ، یه اصولی رو براش اراده میدن که من یه اشاره ای بهشون می کنم :

برای مقالات ( با 1 نویسنده ) :

- عزیزی، محمد مهدی ( 1385 )، "محله ی مسکونی پایدار؛ مطالعه موردی نارمک"، نشریه هنر های زیبا، دانشگاه تهران، شماره 27، صفحات 46 – 35.

برای مقالات ( با بیش از یک نویسنده ) :
- عبدالهی، مجید و مظفر صرافی و جمیله توکلی نیا ( 1389)، "بررسي نظري مفهوم محله و بازتعريف آن با تأكيد بر شرايط محله هاي شهري ايران" ، پژوهش های جغرافیای انسانی، شماره 72، صفحات 102 – 83.

کتاب ها :
- مجتهد زاده، غلامحسین (1379)، برنامه ریزی شهری در ایران، انتشارات دانشگاه پیام نور، چاپ سوم، تهران.

کتب ترجمه شده :
- شفربرده، کلاوس (1382)، سرعت 30 آرامسازی خیابانهای محلی، ترجمه جهانشاه پاکزاد،انتشارات سازمان شهرداری ها، تهران.

کتب لاتین :

مقالات لاتین :

.Barton, Hugh & Marcus Grant & Richard Guise (2003), Shaping Neighbourhoods, pon Press -

. Caughy M.O., O' Campo P.J., Patterson J. (2001), A Brief Observational Measure for Urban Neighborhoods, Health & Place, V., 7, Pp 225-236

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلااااااااام ب همه:ws3:

منم مقاله موووخووووووووووام بنویسمممممم:4564:

:hanghead: از کجا باس شروع کنم؟!خیلی دوس دارم مقاله کار کنم...ی جوری ک معتبر باشه ولی نمیدونم اصولشو....:ws52:

لینک به دیدگاه

سلااااااااام ب همه:ws3:

منم مقاله موووخووووووووووام بنویسمممممم:4564:
:hanghead: از کجا باس شروع کنم؟!خیلی دوس دارم مقاله کار کنم...ی جوری ک معتبر باشه ولی نمیدونم اصولشو....:ws52:

سلام. واسه شروع کار مقاله نویسی پیشنهاد میکنم تاپیک آموزشی زیر رو که حمید مهرآذین زحمتشو کشیده، بخونید :a030:
http://www.noandishaan.com/forums/thread106909.html
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...