رفتن به مطلب

چهار طرح,چهار شیت - شیت طرح هایی که ارائه دادیم

saeid_ms

ارسال های توصیه شده

درورد بر شما دوستان گل

:icon_gol:

توی این پست شیت طرح هایی که تو دوران دانشگاهیمون ارائه دادیم رو قرار بدیم تا دوستان بیان و نظر بدن.

اگه ممکنه کیفیت عکسها خوب باشه تا بتونیم بهتر نظر بدیم.

و اینکه لطفا بالای هر شیت نام طرح شماره طرح(مثلا طرح 2) و نمره اکتسابی رو حتما قید کنید ممنون از شما دوستان گلم.

منتظر عکس هاتون هستم.... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب مثله اینکه باس خودم شروع کنم.

نام طرح:دانشکده معماری

شماره طرح:طرح 2

نمره اکتسابی:14.25

توضیحات:با هیچ نرم افزاری آشنا نبودم.فقط کمی با آرشیکد تونستم کار کنم.استادمم خیلی اذیتم میکرد.چون پسر بودم.تا دو هفته مونده به تحویل هنوز حجمم رو قبول نکرده بود

:4564:

49680130080710442493.jpg

لینک به دیدگاه

نام طرح:موزه

شماره طرح:طرح 3

نمره اکتسابی:17.5

توضیحات:تازه با مکس آشنا شدم وبا کلی بدبختی تو اون دوره تونستم حجم رو درارم.

البته شیت بندی با فتوشاپ رو هم کم و بیش یاد گرفته بودم

11811824824310201782.jpg

لینک به دیدگاه

نام طرح:شهرک سینمایی

شماره طرح:طرح 4

نمره اکتسابی:19

توضیحات:تو اون ترم دیگه مکس رو فول بودم.میبینید رندرام واقعا خوب شده بود.شیت هم طراحیش ماله من نبود ولی خودم با فتوشاپ دراوردم

46739277565584662040.jpg

77827552441839560087.jpg

14239507714087518660.jpg

لینک به دیدگاه

نام طرح:مجتمع مسکونی

شماره طرح:طرح 5

نمره اکتسابی:19.5

توضیحات:اینجام کاری مشترک داشتم با دوست خوبم رضا

بالاترین نمره دانشگاه رو کسب کردیم

:hapydancsmil:

نظر یادتون نره

89026731255047595797.jpg

71398399893645809069.jpg

65819859516329777753.jpg

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

طرح آخرتون مسکونیه، خیلییی طرحش جالب شده، عاااالیه w58.gif

کلا تو طراحیاتون خیلی جرات داشتین و طرح های جالبی زدین :w16:

استادای ما هیچ وقت ازمون پوستر نخواستن،بیشتر کارامون دستی بوده(پرسپکتیو ....):ws3:

انشالله تا 1 ماه دیگه واسه پایان نامه که قراره پوستر بزنم؛اونو میزارم اینجا hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

من ترم 3رو تموم کردم این ترم طرح1 دارم انشالله پوستر کار میکنم اون موقع طرحمو میزارم اینجا:hanghead:

کاراتون خیلی خوب بودن بخصوص طرح 4و5:a030:

میتونیم کار دوستامونو بذاریم؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به به سعید عزیز...کلا آدم مفیدی به نظر میای....موفق باشی داداش...:ws37:

خدمت سرورم عارضم که....ما به دلیل ارادات عجیب و غریبی که به دنیل لیبیسکیند و رم کولهاس داریم.....با طرح 4 تون بسی حال نمودیم..و مشعشع شدیم این گونه:ws3:..که خدا شوما رو هم مشعشع کنه....:w02:

البت درسته ما عاشق فضای باز و فرم ها رها هستیم..ولی خوب این فضای باز و رها....کمی هم باید جلوش گرفته شه که یهو نشه لنگ دراز شده وسط سفره ی غذا.....:ws3:

یک جاهایی تو پلان حس اگزجره می ده...ولی داداش چهارچوبش یک چهارچوب درسته...واسه همین بیس خوب..کار هم خوب شده...:w16:

نسبت پلانت و به نمات و برشت(دو تا عکس بعد نصفه وا شد..مقطع رو ندیدم..اگه گذاشته باشی...ولی می تونم حدس بزنم مقطعت چه جوری هست دیگه)..که باید یک نسبت برابر باشه و همه از یک جنس باشن...همون طور هست و این نقطه ی قوت کارت هست... از نظر اینکه اگه پلان آزاده..نما هم همون مفهوم آزاد رو داشته باشه و مقطع همون مفهوم رو...که تو این کارت کاملا مطابقت داره و انجامش دادی....:w16:

نمره ای که گرفتی از شیر مادر حلال ترت....:ws3:

ولی مجتمع مسکونی...اون هیجانی که تو نما و مقطع هست و من اینجوری می شم>>>:shad:...تو پلان نمی بینم:ws37:...می دونی منظورم چیه..اون حالت که تو طرح قبل گفتم..یعنی یک نسبت و مفهوم در پلان با سایر عناصر مثل نما و مقطع دیده نمی شه....:ws37:

ولی باز..بیس کار خوب هست....:w16:

معلومه...طرف اینکاره بوده...:ws37:

اینا رو پای ایراد نزاری بزرگوار..می دونم که کارت درسته....بزار پای سلیقه ی کج و کوله ی من...:ws3:

آها راستی کار اولت هم فک کنم تو اون زمان درگیر بودی که چه جوری زیبایی شناسی رو انتخاب کنب...کمی التقاطی هست....ولی مشخص هست از اون اول تو یک نظام طراحی می کردی...

راستی بنده ی کمترین.... انگشت کوچیکه شوما هم نمی شم....دستای ما بالا...:ws42:

پ.ن:خوش به حالتون که می تونین پای شیت بنویسین دیزاینر فلانی.....ما دیزاینر بنویسیم....استاده می آد تو حلقمون که..چیه؟؟؟؟؟؟؟فک کردی طراحی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!(آدم حس می کنه تو پادگانه و به جای اینکه به خودش بگه سرباز فلانی...گفته سرهنگ فلانی...............بابا خو طراحی کردیم..دیگه.....شخم نزدیم که...:hanghead:)

لینک به دیدگاه
به به سعید عزیز...کلا آدم مفیدی به نظر میای....موفق باشی داداش...:ws37:

خدمت سرورم عارضم که....ما به دلیل ارادات عجیب و غریبی که به دنیل لیبیسکیند و رم کولهاس داریم.....با طرح 4 تون بسی حال نمودیم..و مشعشع شدیم این گونه:ws3:..که خدا شوما رو هم مشعشع کنه....:w02:

البت درسته ما عاشق فضای باز و فرم ها رها هستیم..ولی خوب این فضای باز و رها....کمی هم باید جلوش گرفته شه که یهو نشه لنگ دراز شده وسط سفره ی غذا.....:ws3:

یک جاهایی تو پلان حس اگزجره می ده...ولی داداش چهارچوبش یک چهارچوب درسته...واسه همین بیس خوب..کار هم خوب شده...:w16:

نسبت پلانت و به نمات و برشت(دو تا عکس بعد نصفه وا شد..مقطع رو ندیدم..اگه گذاشته باشی...ولی می تونم حدس بزنم مقطعت چه جوری هست دیگه)..که باید یک نسبت برابر باشه و همه از یک جنس باشن...همون طور هست و این نقطه ی قوت کارت هست... از نظر اینکه اگه پلان آزاده..نما هم همون مفهوم آزاد رو داشته باشه و مقطع همون مفهوم رو...که تو این کارت کاملا مطابقت داره و انجامش دادی....:w16:

نمره ای که گرفتی از شیر مادر حلال ترت....:ws3:

ولی مجتمع مسکونی...اون هیجانی که تو نما و مقطع هست و من اینجوری می شم>>>:shad:...تو پلان نمی بینم:ws37:...می دونی منظورم چیه..اون حالت که تو طرح قبل گفتم..یعنی یک نسبت و مفهوم در پلان با سایر عناصر مثل نما و مقطع دیده نمی شه....:ws37:

ولی باز..بیس کار خوب هست....:w16:

معلومه...طرف اینکاره بوده...:ws37:

اینا رو پای ایراد نزاری بزرگوار..می دونم که کارت درسته....بزار پای سلیقه ی کج و کوله ی من...:ws3:

آها راستی کار اولت هم فک کنم تو اون زمان درگیر بودی که چه جوری زیبایی شناسی رو انتخاب کنب...کمی التقاطی هست....ولی مشخص هست از اون اول تو یک نظام طراحی می کردی...

راستی بنده ی کمترین.... انگشت کوچیکه شوما هم نمی شم....دستای ما بالا...:ws42:

پ.ن:خوش به حالتون که می تونین پای شیت بنویسین دیزاینر فلانی.....ما دیزاینر بنویسیم....استاده می آد تو حلقمون که..چیه؟؟؟؟؟؟؟فک کردی طراحی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!(آدم حس می کنه تو پادگانه و به جای اینکه به خودش بگه سرباز فلانی...گفته سرهنگ فلانی...............بابا خو طراحی کردیم..دیگه.....شخم نزدیم که...:hanghead:)

همین که اینقدر واسم نوشتی واسم یه دنیا ارزش داره...

ممنونم ازت.من کلا با حرفات موافقم.بزار به سبک خودت حرف بزنم.:ws3:

ما هم با شما هم عقیده ایم و گمان میکنیم در طرح 5 بسی اشکالات وجود دارد.ولی به دلیل مشترک بودن همانا کار دارای جوانبی از قبیل سلیقه ای شدن و .. شده است.

شما در کدام مکتب خانه درس میخوانید که نمیتوانید اسم با مسمایتان را در زیر شیت هایتان بنویسید؟

لینک به دیدگاه
همین که اینقدر واسم نوشتی واسم یه دنیا ارزش داره...

ممنونم ازت.من کلا با حرفات موافقم.بزار به سبک خودت حرف بزنم.:ws3:

ما هم با شما هم عقیده ایم و گمان میکنیم در طرح 5 بسی اشکالات وجود دارد.ولی به دلیل مشترک بودن همانا کار دارای جوانبی از قبیل سلیقه ای شدن و .. شده است.

شما در کدام مکتب خانه درس میخوانید که نمیتوانید اسم با مسمایتان را در زیر شیت هایتان بنویسید؟

ما مخلصیم....:ws3:

ما در یک خرابه از شعبات یکی از این دانشگاه ها که هر جا بری یک شعبه داره..داریم کسب فیض می کنیم از اساتید:ws3:

می تونیم بنویسیم اسممون رو...ولی به عنوان تیتر نمی تونیم بنویسم...دیزاینر(طراح)...باید بنویسیم..استیودنت(دانشجو)hanghead.gif

آره راس می گی بزرگوار..امان از وقتی آشپز دو تا بشه......:w02:

متعالی هستی.....متعالی تر بشی....:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

دست شما واقعا درد نکنه

از اون جایی که گفتید پسر بودید استادتون اذیت میکرد:w58: معلومه که بسی رنج بردید در این سال 4 ...

اما واقعا همه کاراتون عاالیه:ws37:

لینک به دیدگاه
دست شما واقعا درد نکنه

از اون جایی که گفتید پسر بودید استادتون اذیت میکرد:w58: معلومه که بسی رنج بردید در این سال 4 ...

اما واقعا همه کاراتون عاالیه:ws37:

ممنون از شما

بهتون تبریک میگم .... کاراتو خیلی عالیه بود ...:w16:

ولی طرح 4 که کار کردین ی چیز دیگه است ... ادامه بدین موفق باشید :a030:

مرسی دوست من

کسی دیگه نمیخواد چند تا شیت بزاره؟قراره همه شرکت کنن ها.شیت دستی هم شد لطف کنین بزارین

آفرین به بچه های نو اندیش

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
tina-arch مهمان

کاراتون واقعا عالیه مخصوصا شهرک سینمایی:a030:

آدم اینکارارو که میبینه خجالت میکشه مال خودشو بذاره:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی تو یونی ما برعکسه اینه همیشه به پسرا بیشتر نمره میدن تادخترا:w02:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

نام طرح:مجتمع مسکونی

شماره طرح:طرح 5

نمره اکتسابی:19.5

توضیحات:اینجام کاری مشترک داشتم با دوست خوبم رضا

بالاترین نمره دانشگاه رو کسب کردیم

:hapydancsmil:

نظر یادتون نره

میشه پلانهای این کارتونو جدا بزارین لطفا چون هرچی نگاه کردم هیچی نفهمیدم:ws52:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...