رفتن به مطلب

آموزش نصب Abaqus 6.9 و حل مشکل نصب در ویندوز 7

M!Zare

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان….

همانطور که آشنایی دارید آباکوس نرم افزار تحلیل جامداتی است. این نرم افزار که جزو دسته نرم افزار های FEA می باشد (Finite Element Analysis). دارای محیطی ساده اما پیچیده است.امروز قصد دارید هم نحوه نصب و هم حل مشکل نصب در ویندوز 7 را آموزش دهیم.

اگر تا به حال اقدام به نصب این نرم افزار در محیط ویندوز 7 کرده باشید. متوجه بروز یک مشکل در هنگام نصب خواهید شد. این مشکل نه از سازگار نبودن با نسخه 64 یا 32 شماست و نه از معتبر نبودن لایسنس یا همان مجوز نصب. بلکه این تنها از سازگار نبودن نرم افزار با ویندوز بوده.

البته مشکل آنچنان هم حاد نیست که دیگر راهی برای ادامه نداشته باشد. برای حل این مشکل خود ویندوز امکاناتی تعبیه کرده تا بتوان از طریق آن مشکل را حل نمود.

abaqus-6-9-31.jpg?w=567&h=497

برای خواندن ادامه مطلب بر لینک زیر کلیک کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام

ممنون از پستتون اما من یه مشکل باهاش داشتم

مشکل من اینه که حتی پنجرهٔ product باز نمیشه. رو یه سیستم با ویندوز ویستا امتحان کردم شد اما رو ویندوز ۷ نمی‌شه. compatability رو هم تغییر میدم فایده نداره!!

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون از پستتون اما من یه مشکل باهاش داشتم

مشکل من اینه که حتی پنجرهٔ product باز نمیشه. رو یه سیستم با ویندوز ویستا امتحان کردم شد اما رو ویندوز ۷ نمی‌شه. compatability رو هم تغییر میدم فایده نداره!!

اگر مشکلتون فقط با ویندوز 7 هست از xpm استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

با سلام

من نرم افزار رو نصب کردم ولی الان میخام واردش بشم این ارور را میدهد:this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.

please contact the applications support team for more information

من چند بار اباکوس را نصب کردم ولی در آخر پیغام زیر را نشان می دهد چند بار هم ویندوز عوض کردم اما نشد. لطفا کمکم کنید

ABQcaG.exe has stoped working

اگر امکان دارد من را،راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...