رفتن به مطلب

رفع اشکال پوستر سازی

*Cloudy sky*

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گلم sigpic11632_10.gif

در این تاپیک میتونید سوالات و اشکالاتتون در مورد پوستر سازی رو مطرح کنید :a030:

تاپیک آموزشی پوستر سازی :

آموزش پوستر سازی

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

وقتی اپسیتی رو کم میکنیم شطرنجیای زیرش دیده میشه نمیشه کاری کرد که اینجوری نشه؟

یه چیز دیگه اینکه عکسای بعدی رو چطوری باید بیاریم که رو بک گراند نیفته

من وقتی عکسای دیگه رو باز میکنم همه رو هم میفتن و نمیتونم تغییرشون بدم یا اینکه واسه هرکدوم صفحه جداگانه باز میشه

لینک به دیدگاه
وقتی اپسیتی رو کم میکنیم شطرنجیای زیرش دیده میشه نمیشه کاری کرد که اینجوری نشه؟

یه چیز دیگه اینکه عکسای بعدی رو چطوری باید بیاریم که رو بک گراند نیفته

من وقتی عکسای دیگه رو باز میکنم همه رو هم میفتن و نمیتونم تغییرشون بدم یا اینکه واسه هرکدوم صفحه جداگانه باز میشه

اگه اینطوری دیده میشه:

adqb9q6ccp8u8dxm80pq.jpg

به خاطر اینه که روی لایه بک گراند کلیک نمیکنید ، دقت کنید قبل از کم کردن اپسیتی حتما باید روی لایه ی عکسی که میخواید به عنوان بک گرانداتون باشه کلیک کنید .

به این صورت :

ffgjg7g0ir6gomaed.jpg

برای عکسا روی هم نیافته باید ،تو قسمت لایه میتونی لایه ها رو جا به جا کنی و اینکه تو یه صفحه جدا باز میشه درسته، باید به همون صورتی که بک گراند رو تو کادر 50*70 اوردی ، بقیه عکسا رو به همین صورت بیاری :a030:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
* v e n o o s * مهمان

بعد از انتقال بک گراند مربوطه درون کادر 70*50 ؛ حال اندازه عکس را باید به اندازه کادر 70*50 بزرگ کنیم برای این با انتخاب کردن یکی از گوشه های تصویر ، میتوانید

عکس را به اندازه کادر در آورید.

x25j94f7pa5folg8ecg.jpg

گلم ؛ یه سوال، چرا وقتی منتقل میکنم عکسم خیلی بی کیفیت میشه و خیلی کوچیک ؟ در صورتی که حجمش انداره همین عکسیه که تو گذاشتی؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
گلم ؛ یه سوال، چرا وقتی منتقل میکنم عکسم خیلی بی کیفیت میشه و خیلی کوچیک ؟ در صورتی که حجمش انداره همین عکسیه که تو گذاشتی؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

گلم از این عکس استفاده کن ببین همین مشکل رو داره یا نه http://www.noandishaan.com/upload/images/p0j6deuq2m3lqod80xa9.jpg

لینک به دیدگاه

گلم این چیزی که من میبینم مشخصه بعد از اینکه عکست رو وارد کادر میکنی اینتر نمیکنی:ws38:

حالا همین عکسی رو که وارد کردی ، به اندازه ی کادرت بزرگ کن و بعد اینتر کن:a030: اونوقت ببین بازم اینطوری دیده میشه یا نه !

لینک به دیدگاه
گلم این چیزی که من میبینم مشخصه بعد از اینکه عکست رو وارد کادر میکنی اینتر نمیکنی:ws38:

حالا همین عکسی رو که وارد کردی ، به اندازه ی کادرت بزرگ کن و بعد اینتر کن:a030: اونوقت ببین بازم اینطوری دیده میشه یا نه !

آره منم با فاطمه موافقم :a030:

به خاطر اینتر نکردن اینجوری نشون میده , وقتی اینتر کنی درست میشه :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

یوووهووووووووووو؛ درست شد hapydancsmil.gifایول عزییییییزم، دستت درد نکنهhapydancsmil.gif

آره منم با فاطمه موافقم :a030:

به خاطر اینتر نکردن اینجوری نشون میده , وقتی اینتر کنی درست میشه :hapydancsmil:

درست شد ، مرسییییی دوست جونااامhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
یوووهووووووووووو؛ درست شد :hapydancsmil:ایول عزییییییزم، دستت درد نکنه:hapydancsmil:

درست شد ، مرسییییی دوست جونااام:hapydancsmil:

خب خدا رو شکر :w02:

خواهش میکنم عزیزم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
خیلی ممنون بابت تاپیک خوبت :icon_gol:

یه سوال :

چطور میتونم حاشیه عکسم رو مثل تحلیل سایت شما محو کنم ؟

و اون علامتای نقشه رو از کجا بیارم؟:hanghead:

خواهش میکنم عزیزم :icon_gol:

برای اینکه به صورت محو دربیاری ٫ مراحل زیر رو طبق این عکس انجام بده :a030:

http://www.noandishaan.com/upload/images/felfvlyxovmhbdc8dge.jpg

برای علامت ها هم این مراحل رو انجام بده :a030:

http://www.noandishaan.com/upload/images/883sdxuvg15sf7x9s8mp.jpg

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

من دارم شیت بندی میکنم.....اما عکسی واسه بک گراند میزارم ثابت نمیمونه و و دوباره کوچیک میشه...

کادر رو هم نمیدونم چجوری باید بکشم اونم با عکس توضیح میدین؟

مرسیییی

hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

سلام

من دارم شیت بندی میکنم.....اما عکسی واسه بک گراند میزارم ثابت نمیمونه و و دوباره کوچیک میشه...

کادر رو هم نمیدونم چجوری باید بکشم اونم با عکس توضیح میدین؟

مرسیییی

hapydancsmil.gif

سلام عزیزم

توی این تصویر برات توضیح دادم :

http://www.noandishaan.com/upload/images/j8gt2ozs4q0mlf0vj9c.jpg

لینک به دیدگاه
یه چیز دیگهههههههههههه

عکسی که میزارم واسه بک گراند تاره..پیکسل پیکسلِ....:ws38:

هر چی که میزارم همینجووره

متوجه نمیشم ،:ws3: میتونی عکسشو بزاری ؟

شاید تصویری که انتخاب میکنی ، کیفیتش پایینه :ws52:

لینک به دیدگاه
یه چیز دیگهههههههههههه

عکسی که میزارم واسه بک گراند تاره..پیکسل پیکسلِ....:ws38:

هر چی که میزارم همینجووره

شاید کیفیت عکست پایین هست که اینجوری میشه ، یا اینکه وقتی داری عکس رو بزرگ میکنی ،بعدش کلید اینتر رو نمیزنی تا عکس ثابت بشه و دیگه پیکسلی بهت نشون نده:ws37:

لینک به دیدگاه
متوجه نمیشم ،:ws3: میتونی عکسشو بزاری ؟

شاید تصویری که انتخاب میکنی ، کیفیتش پایینه :ws52:

نه...کیفیت خوبه......اما وقتی میبرمش توو شیتم پیکسل پیکسله

شاید کیفیت عکست پایین هست که اینجوری میشه ، یا اینکه وقتی داری عکس رو بزرگ میکنی ،بعدش کلید اینتر رو نمیزنی تا عکس ثابت بشه و دیگه پیکسلی بهت نشون نده:ws37:

شاید......بزار یه امتحان کنم :ws38:

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی ...اما من فتوشاپو بلدم اما شیت بستن رو بلد نیستم....یعنی چیدمان پلان ، نما، برش و رندرها و ... رو نمیتونم به درستی انجام بدم.

من همه این چیزایی که گفتین رو بلدم اما موقع شیت بستن نمیتونم یه شیت باحال ببندم،اصلا نمیتونم هماهنگی ایجاد کنم بین اجزای شیت...ممنون میشم در این مورد کمکم کنین...مثلا اینکه رندر یا همون پرسپکتیو توی شیت بزرگتر باشه از بقیه و ....

لینک به دیدگاه
ممنون از همگی ...اما من فتوشاپو بلدم اما شیت بستن رو بلد نیستم....یعنی چیدمان پلان ، نما، برش و رندرها و ... رو نمیتونم به درستی انجام بدم.

من همه این چیزایی که گفتین رو بلدم اما موقع شیت بستن نمیتونم یه شیت باحال ببندم،اصلا نمیتونم هماهنگی ایجاد کنم بین اجزای شیت...ممنون میشم در این مورد کمکم کنین...مثلا اینکه رندر یا همون پرسپکتیو توی شیت بزرگتر باشه از بقیه و ....

پس بهتره که نمونه شیت زیاد ببینید:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...