رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

اول از همه سلام .

خوش اومدید ... به تالار مهندسین عمران انجمن نواندیشان .

امیدواريم توانسته باشيم با همکاری دوستانمان کمکی کوچک به پیشرفت علم عمران در این تالار نماییم .

خب دوستان می تونن از این به بعد در این بخش برای ارتباط با مدیريت تالار و همچنین بیان انتقاداتشان که بی شک کمک به پیشرفت تالار عمران خواهد نمود بپر دازند._

امیدواريم بتوانيم با استفاده از پیشنهادات و نظرات شما این بار را سالم به مقصد برسانيم .

گروه مديريت تالار مهندسي عمران نوانديشان

امیر رضا حدادی

11/1/1389

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 1 ماه بعد...

سیلام:flowerysmile:

چرا یه تاپیک مخصوص عنوان کردن سوالامون نیست؟یا اگه هست من ندیدم!:hanghead:

به هر حال غرض از مزاحمت:ws3:

ما یه واحد کارگاه صنعت ساختمان داریم که استادمون کلی سوال داده که از اونا امتحان میگیره خوب منم که هیچی سرم نمیشه از این سوالا گفتم بیام بپرسم بلکه این یه واحد بی دغدغه پاس بشه:sigh:

خوب سوالات از این قرارن

1. شرایط عمومی پیمان نشریه شماره چند مدیریت است؟(همون 4311 است؟)

2. نکات ایمنی که در گود برداری باید رعایت شود کدام است؟

3. تفاوت گود برداری و خاک برداری؟

4. مراحل اجرای فونداسیون به ترتیب؟

5. علت مجاز نبودن جوشکاری در میلگردها؟

6. از معایب قالب آجری در سازه های بتنی؟

7. علت اجرای بتن مگ؟؟

8. استفاده از ضد زنگ در اجزا ی فلزی در چه قسمتهایی مجاز است؟

9. مقاومت 27 روز بتن چه مقداری باید باشد؟

10. انواع آرماتور در فونداسیون؟

11. عمل آوری بتن در چه مرحله ای صورت میگیرد؟

12. مبحث نهم مقررات ملی ساختمان به چه ساختمانهایی مربوط میشود؟

13. انواع نقشه های سازه ای؟

14. نقش رطوبت در عمل آوری بتن چیست؟

15. مشخصات مصالح مصرفی بر چه اساسی تعیین میشود؟

16.st37 و st52 مخفف چیست؟

17. طرز خواندن کد روش اجرای جوشکاری؟مثل e6010

18.در اجرای فونداسیون اگر به مقاومت لازم نرسیم باید چکار کنیم؟

ممنون میشم تا اونجایی که میشه به این سوالا پاسخ داده بشه:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
سیلام:flowerysmile:

چرا یه تاپیک مخصوص عنوان کردن سوالامون نیست؟یا اگه هست من ندیدم!:hanghead:

به هر حال غرض از مزاحمت:ws3:

ما یه واحد کارگاه صنعت ساختمان داریم که استادمون کلی سوال داده که از اونا امتحان میگیره خوب منم که هیچی سرم نمیشه از این سوالا گفتم بیام بپرسم بلکه این یه واحد بی دغدغه پاس بشه:sigh:

خوب سوالات از این قرارن

1. شرایط عمومی پیمان نشریه شماره چند مدیریت است؟(همون 4311 است؟)

2. نکات ایمنی که در گود برداری باید رعایت شود کدام است؟

3. تفاوت گود برداری و خاک برداری؟

4. مراحل اجرای فونداسیون به ترتیب؟

5. علت مجاز نبودن جوشکاری در میلگردها؟

6. از معایب قالب آجری در سازه های بتنی؟

7. علت اجرای بتن مگ؟؟

8. استفاده از ضد زنگ در اجزا ی فلزی در چه قسمتهایی مجاز است؟

9. مقاومت 27 روز بتن چه مقداری باید باشد؟

10. انواع آرماتور در فونداسیون؟

11. عمل آوری بتن در چه مرحله ای صورت میگیرد؟

12. مبحث نهم مقررات ملی ساختمان به چه ساختمانهایی مربوط میشود؟

13. انواع نقشه های سازه ای؟

14. نقش رطوبت در عمل آوری بتن چیست؟

15. مشخصات مصالح مصرفی بر چه اساسی تعیین میشود؟

16.st37 و st52 مخفف چیست؟

17. طرز خواندن کد روش اجرای جوشکاری؟مثل e6010

18.در اجرای فونداسیون اگر به مقاومت لازم نرسیم باید چکار کنیم؟

ممنون میشم تا اونجایی که میشه به این سوالا پاسخ داده بشه:flowerysmile:

جواب اونایی که میدونم میگم

جواب 5- بعلت اینکه جوشکاری باعث کم شدن مقاومت و ترد شدن (شکننده شدن) میلگرد میشه

جواب 6 -نداشتن پایداری هنگام بتن ریزی - ایجاد چسبندگی بین بتن و آجر

جواب 7- برای بدست آوردن یک سطح تمیز برای زیر بتن ریزی که عاری از خاک باشه و نفوذ نکردن ناگهانی آب بتن به سطح زمین

جواب 8- در قسمتهایی که با هوای آزاد در تماس و در معرض رطوبت است

جواب 10- آرماتور آجدار

جواب 12- مبحث نهم: طرح و اجرای ساختمانهای بتن آرمه

جواب 13- بتنی - فلزی

جواب 14-تامین رطوبت و جلوگیری از وزش باد از روی سطح بتن در دوره عمل آوری ضروری می باشد و به طور وسیعی از ترک خوردگی جمع شدگی جلوگیری می کند

لینک به دیدگاه

سوال 11 رو هم من جواب میدم.

عمل آوری بتن بلافاصله پس از بتن ریزی و اتمام عملیات پرداخت آغاز میشود...

این

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
شاید بیشتر کمکت کنه.

لینک به دیدگاه

oh.... oh :jawdrop:

ببین اتاق ما رو چه شلوغش کردند....:w00:

اصلا کی شما رو راه داد به اتاقم...:ws46::167:. نوبت از قبل داشتین :w13:

محل پرسش سوال ها اتاق بغلیه ( گپ و گفتگوی دوستانه مهندسان عمران)

خب حالا که تا اینجا اومدید دست خالی نرید ....:w210::ws28:

من چون وقت نبود و برای اینکه کاره شما زودتر راه بیفته جواب سوال دست نویس دادم ولی بعدا تایپش می کنم و چون سوال ها جالب و مفید بود - البته بعضی ها ش- به شکل یه پست مجزا ارایه می دم .....

قبلش از دوستانی هم که جواب دادن تشکر می کنم:w73:

اینم از جواب من بود .....:a030:

سوال شما طوری بود که برای جوابدادنش رفتم سراغ کتاب ها تحصیلیم .... یادش بخیر... هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:4564:

البته اگه بد خطم یا غلط املاییم زیاده شرمنده :pichak29:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام خدمت همه دوستان عمرانی عزیز .

خب کم کم داریم به پایان زمان امتحاتات دوستان نزدیک میشسیم و در همین راستا هم برخی دوستان قول همکاری دادند که برای همین از امروز به مدت محدود تصمیم گرفتم که برنامه ای برای تالار عمران مشخص کنیم و در این مدت در مورد نحوه اجرا برنامه به بحث بپردازیم و بعد از این تاریخ برنامه را به اجرا در آوریم .

1) مدت زمان بحث و تبادل نظر ها حداکثر تا تاریخ 10 مرداد 89 میباشد و بعد از این تاریخ نوبت اجرا 100% برنامه ها میرسد . ( دلیل اصلی این تاریخ انتخاب شده مدت زمان بیشتر برای تصمیم گیری بهتر و همه جانبست تا بتونیم با تمرکز بهتر و ریز شدن در مسائل برنامه اصلی بلند مدت تالار عمران را با همکاری دوستان تنظیم کنیم .

2) از تمامی کاربران فعال تالار عمران دعوت میشود در بحث شرکت کنند و هر نظری که به ذهنشون میرسه رو ارایه بدهند . حتی اگه از نظر خودشون هم کم اهمیت باشه ولی میتونه برای ما مفید باشه پس راحت باشد و هرچه دل تنگتان میخواهد بگوییند

3) اسامی زیر نام کاربرانی هست که قبلا قول همکاری بهمون دادند و الان هم متظر حضور دوستان عزیز هستیم ..

آرانوس

hamidelah

pme

cinderella

Civil Boy

pashaa

eshagh_kh

maryam_alien

civilEngineer

AmirReza

armstrong

sara 20

bahram_first007

Mikhail_Tal

آرماندیس

rezanassimi

4) علاوه بر کاربران عمرانی عزیز از مدیران انجمن به ویژه از محمد عزیز( ادمین) جاوید جان ( مدیر سابق تالار عمران) و آقا سجاد ( مدیر ارزیاب فنی ) هم دعوت میکنم تا در ادامه بحث به ما کمک کنند و بتونیم از تجربیات دوستان هم استفاده کنیم .

5) دوستان به یک نکته اشاره کنم که در تالار عمران هیچ کاربری نسبت به کاربر دیگری برتری ندارد و همه در یک حد هستند یعنی هیچ فرقی بین نظر من و یک کاربر تازه وارد وجود ندارد و این موضوع وجود نداردکه نظر من همیشه مورد تایید است و نیازی به نقد ندارد بلکه هر نظری که بهتر باشد مورد استقبال قرار میگیرد .

لینک به دیدگاه

3) اما بخش هایی که قراره درتالار عمران فعالیت کرد این ها هستند:

· بخش دانلود( که شامل ارایه مقالات و نرم افزار و جزوات و عکس و فیلم عمرانی و نقشه های عمرانی و ... می باشد )

· بخش عمران آب

· بخش نقشه برداری و راهسازی

· بخش خاک (ایجاد تاپیک مرتبط با مهندسی ژیوتکنیک ،معرفی و بررسی انواع پی از تئوری تا اجرا)

· بخش آموزش ( آموزش نرم افزار آموزش دروس تخصصی - برگزاری دوره های رفع اشکال)

· بخش ترجمه(ایجاد تاپیک های تخصصی زبان ،گرامر زبان و ترجمه متون تخصصی عمران به صورت گروهی)

· بخش کارگاه فنی (ایجاد تاپیک هایی در مورد چگونگی اجرا،نحوه اجرا و نکات اجرایی سازه ها)

· بخش کارگاه سازه ( بحث تئوری کارگاه )

*****برای بخش های هم که توضیح داده نشده از اسم بخش مشخص که در چه موردی هست

*****در ادامه نیز بیشتر در مورد این بخش بندی ها بحث میکنیم

*****دوستان میتونند بعد معرفی هر یک از بخش ها علاقه خودشون رو نسبت به فعالیت در هر یک از بخش ها اعلام کنند .

4) یکی از برنامه های جدید و ویژه تالار عمران انتخاب کاربران فعال تالار هست که به شکل جدید ماهانه معرفی میشود . شیوه انتخاب کاربران فعال به شکل زیر است :

· ایجاد یک جدول یا رنکینگ برای تالار عمران که امتیاز کاربران به شکل هفتگی وارد میشود .

· امتیاز کامل برای یک کاربر در هفته 10 امتیاز میباشد ( که 50 % امتیاز نظر مدیر تالار و 50% دیگر هم به نحوه فعالیت کاربر- تعداد پست ها و ... در طول هفته تعلق میگیرد )

· در پایان هر ماه هم با بیشترین امتیاز کسب شده در طول 4 هفته توسط کاربر ، کاربر فعال ماه را انتخاب میکنیم و این روند تا آخر سال ادامه دارد تا در پایان کاربر فعال سال رو هم مشخص کنیم .

· کاربران میبایست حداقل 10 پست در کارنامه داشته باشند تا نامشان در جدول امتیارات قرار گیرد.

· کاربران جدید نیز در ابتدای هر ماه به لیست اضافه میشوند و انتخاب کاربر فعال سال هم به تناسب مدت مدت حضور افراد در جدول میباشد .

· اگر کاربری که نامش در جدول هست در طول 2 هفته کمتر از 6 امتیاز بگیرد اسمش از جدول برای مدت یک ماه خط میخورد و میتواند در دوره بعدی در صورت ادامه فعالیت وارد لیست شود .

5) تهیه شناسنامه برای کاربران تالار عمران که شامل 3 بخش میباشد .

· مشخصات کاربر ( اطلاعات شخصی کاربر)

- نام واقعی

- Yahoo-ID ( اختیاری)

- معرفی فعالیتهایی که در گذشته داشتند .

- معرفی فعالیتی که در حال حاضر مشغولش هستند

- مقطع تحصیلی

- رشته و گرایش تحصیل

- نام دانشگاه

· مشخصات فعالیت کاربر

- برای مثال یک کاربر در بخش های دانلود و آموزش حاضر به فعالیت میباشد در معرفی این قسمت برای خودش می نویسد : بخش دانلود , بخش آموزش

· مشخصات میزان فعالیت کاربر

- این مشخصه توسط مدیر تالار به کاربر اطا میشود و شامل موارد زیر است

1- کاربر ویژه بخش .... ( کاربری که در بخش مخصوص خودش فعالیت موفقی داشته باشد )

2- کاربر فعال ماه ( کاربری که در ماه گذشته در صدر جدول قرار گرفته است)

3- کاربر فعال تالار عمران( کاربری که در 3 ماه به عنوان کاربر فعال انتخاب شده باشد و درتمام دوره ها در بالای جدول قرار داشته باشد )

4- کاربر فعال سال ( کاربری که در سال گذشته بعنوان برترین کاربر شناخته شده باشد )

6) اما برای اولین بار میخواهیم مدیر و همکار مدیر رو هم مورد ارزیابی قرار بدیم : در آخر هر ماه مدیر و همکارش مورد ارزیابی کاربران تالار عمران و دیگر مدیران باشگاه قرار میگیرند . نحوه ارزیابی به شکل زیر است :

در یک نظر سنجی که سوالش " عملکرد گروه مدیریت تالار عمران را در ماه گذشته چگونه ارزیابی میکنید " است و گزینه هایی نظرسنجی ( خوب , متوسط , ضعیف , بسیار ضعیف( می باشد از کاربران دعوت میشود که شرکت کنند و علاوه بر شرکت در نظر سنجی نظر ها و نقد های خودشون رو از گروه مدیریت اعلام میکنند و در ادامه هم اگر گروه مدیرت نیز میتواند برنامه ای از عملکرد ماه گذشته خود ارائه دهد و در پایان هم تمام بخش بدون کم و زیاد کردن پست ها به مراتب بالا تر گزارش میشود.

** خب دوستان عزیز این مواردی که گفته شده پیشنهاد من بوده و که ممکن هم است اجرا نشه .. من منتظر بیان نطرات و پیشنهادات جدید شما هم هستم تا بتونیم با هم و با همفکری هم یکسری برنامه برای تالار عمران تهیه کنیم .

** درست که وقت تعیین شده زیاده اما اگه بخواهیم دیر وارد عمل شیم ممکنه عجله ای تصمیم بگیریم و تنونیم به جمع بندی برسیم پس بهتر حتی اگه در حد یک جمله هم شده در بحث شرکت کنیم و از روند کار عقب نیفتیم . ( فکر نمی کنم در حد نوشتن حتی یک جمله زیاد وقتگیر باشه . )

لینک به دیدگاه

:ws33:خب دوستان بعد از مطالعه دقیق مطالب قبلی کار رو شروع میکنیم .:w16:

ابتدا ار همه دوستان عمرانی که اسمشون آورده شده میخواهم قسمت شناسنامه کاربران و بخش اول و دومش رو تکمیل و ارایه دهند . تا بهتر بتونیم تصمیم گیری کنیم :w16:.

و مورد بعدی مورد بحث انتخاب همکار مدیر میباشد . دوستان در صورت احساس نیاز میتوانند نظرات خود را با پیام خصوصی در میان بگزارند :w73:

لینک به دیدگاه
سلام خدمت همه دوستان عمرانی عزیز .

خب کم کم داریم به پایان زمان امتحاتات دوستان نزدیک میشسیم و در همین راستا هم برخی دوستان قول همکاری دادند که برای همین از امروز به مدت محدود تصمیم گرفتم که برنامه ای برای تالار عمران مشخص کنیم و در این مدت در مورد نحوه اجرا برنامه به بحث بپردازیم و بعد از این تاریخ برنامه را به اجرا در آوریم .

1) مدت زمان بحث و تبادل نظر ها حداکثر تا تاریخ 10 مرداد 89 میباشد و بعد از این تاریخ نوبت اجرا 100% برنامه ها میرسد . ( دلیل اصلی این تاریخ انتخاب شده مدت زمان بیشتر برای تصمیم گیری بهتر و همه جانبست تا بتونیم با تمرکز بهتر و ریز شدن در مسائل برنامه اصلی بلند مدت تالار عمران را با همکاری دوستان تنظیم کنیم .

2) از تمامی کاربران فعال تالار عمران دعوت میشود در بحث شرکت کنند و هر نظری که به ذهنشون میرسه رو ارایه بدهند . حتی اگه از نظر خودشون هم کم اهمیت باشه ولی میتونه برای ما مفید باشه پس راحت باشد و هرچه دل تنگتان میخواهد بگوییند

3) اسامی زیر نام کاربرانی هست که قبلا قول همکاری بهمون دادند و الان هم متظر حضور دوستان عزیز هستیم ..

civilEngineer

AmirReza

armstrong

sara 20

anthonio montana

soil-eng

bahram_first007

4) علاوه بر کاربران عمرانی عزیز از مدیران انجمن به ویژه از محمد عزیز( ادمین) جاوید جان ( مدیر سابق تالار عمران) و آقا سجاد ( مدیر ارزیاب فنی ) هم دعوت میکنم تا در ادامه بحث به ما کمک کنند و بتونیم از تجربیات دوستان هم استفاده کنیم .

5) دوستان به یک نکته اشاره کنم که در تالار عمران هیچ کاربری نسبت به کاربر دیگری برتری ندارد و همه در یک حد هستند یعنی هیچ فرقی بین نظر من و یک کاربر تازه وارد وجود ندارد و این موضوع وجود نداردکه نظر من همیشه مورد تایید است و نیازی به نقد ندارد بلکه هر نظری که بهتر باشد مورد استقبال قرار میگیرد .

خوب...میبینم که به سلامتی می خواهیم فعالیت حرفه ای خودمون رو توی تالار عمران شروع کنیم...من قول همکاری دادم و از همین الان هم میگم 100%روی کمک من حساب کنید...همه جوره و تا جایی که توان داشته باشم از کمک کردن دریغ نمی کنم...پس بسم الله...

1) خب یکی از این برنامه ها انتخاب همکار مدیر تالار عمران می باشد که اگه خدا بخواهد تا 2 هفته اخیر مشخص خواهم کرد که من برای شفاف سازی نظر خودم رو اعلام میکنم ومن فعلا 3 نفر رو بعوان کاندید اعلام میکنم .

civilEngineer

armstrong

anthonio montana

البته این نظر منه و دوستان مورد نظر که اسمشون هست متونند با ارسال پیام شخصی نظر خودشون رو مبنی بر قبول یا قبول نکردن این سمت اعلام بکنند . البته دوستان دیگر هم که فکر میکنند میتوانند در این مورد با ما همکاری کنند میتوانند با ارسال پیام شخصی من را در جریان قرار دهند . همینطور که گفتم نام افرادی که برده شده فقط در حد یه نظره است و فقط برای سهولت در روند کار ارائه شده . ( و دلیلی بر اهمیت داشتن این کاربران بر کاربران دیگر نیست)

2) همین طور که دوستان میدونند تنها یک نفر میتواند بعنوان همکار مدیر انتخاب شود به همین دلیل دیگر دوستان رو ما در بخش های دیگر تالار درخدمتشان هستیم ... به دیگر کاربران عنوان کاربران فعال در هر بخش رو قرار می دهیم برای مثال دوست خوبم soil eng اگه خدا بخواهد قرار کاربر فعال بخش خاک شود و همین طور برای دیگر کاربران فعال بخش بندی داریم که باید در ادامه در مورد بحث کنیم .

3) اما بخش هایی که قراره درتالار عمران فعالیت کرد این ها هستند:

· بخش دانلود( که شامل ارایه مقالات و نرم افزار و جزوات و عکس و فیلم عمرانی و نقشه های عمرانی و ... می باشد )

· بخش عمران آب

· بخش نقشه برداری و راهسازی

· بخش خاک (ایجاد تاپیک مرتبط با مهندسی ژیوتکنیک ،معرفی و بررسی انواع پی از تئوری تا اجرا)

· بخش آموزش ( آموزش نرم افزار آموزش دروس تخصصی - برگزاری دوره های رفع اشکال)

· بخش ترجمه(ایجاد تاپیک های تخصصی زبان ،گرامر زبان و ترجمه متون تخصصی عمران به صورت گروهی)

· بخش کارگاه فنی (ایجاد تاپیک هایی در مورد چگونگی اجرا،نحوه اجرا و نکات اجرایی سازه ها)

· بخش کارگاه سازه ( بحث تئوری کارگاه )

*****برای بخش های هم که توضیح داده نشده از اسم بخش مشخص که در چه موردی هست

*****در ادامه نیز بیشتر در مورد این بخش بندی ها بحث میکنیم

*****دوستان میتونند بعد معرفی هر یک از بخش ها علاقه خودشون رو نسبت به فعالیت در هر یک از بخش ها اعلام کنند .

4) یکی از برنامه های جدید و ویژه تالار عمران انتخاب کاربران فعال تالار هست که به شکل جدید ماهانه معرفی میشود . شیوه انتخاب کاربران فعال به شکل زیر است :

· ایجاد یک جدول یا رنکینگ برای تالار عمران که امتیاز کاربران به شکل هفتگی وارد میشود .

· امتیاز کامل برای یک کاربر در هفته 10 امتیاز میباشد ( که 50 % امتیاز نظر مدیر تالار و 50% دیگر هم به نحوه فعالیت کاربر- تعداد پست ها و ... در طول هفته تعلق میگیرد )

· در پایان هر ماه هم با بیشترین امتیاز کسب شده در طول 4 هفته توسط کاربر ، کاربر فعال ماه را انتخاب میکنیم و این روند تا آخر سال ادامه دارد تا در پایان کاربر فعال سال رو هم مشخص کنیم .

· کاربران میبایست حداقل 10 پست در کارنامه داشته باشند تا نامشان در جدول امتیارات قرار گیرد.

· کاربران جدید نیز در ابتدای هر ماه به لیست اضافه میشوند و انتخاب کاربر فعال سال هم به تناسب مدت مدت حضور افراد در جدول میباشد .

· اگر کاربری که نامش در جدول هست در طول 2 هفته کمتر از 6 امتیاز بگیرد اسمش از جدول برای مدت یک ماه خط میخورد و میتواند در دوره بعدی در صورت ادامه فعالیت وارد لیست شود .

5) تهیه شناسنامه برای کاربران تالار عمران که شامل 3 بخش میباشد .

· مشخصات کاربر ( اطلاعات شخصی کاربر)

- نام واقعی

- Yahoo-ID ( اختیاری)

- معرفی فعالیتهایی که در گذشته داشتند .

- معرفی فعالیتی که در حال حاضر مشغولش هستند

- مقطع تحصیلی

- رشته و گرایش تحصیل

- نام دانشگاه

· مشخصات فعالیت کاربر

- برای مثال یک کاربر در بخش های دانلود و آموزش حاضر به فعالیت میباشد در معرفی این قسمت برای خودش می نویسد : بخش دانلود , بخش آموزش

· مشخصات میزان فعالیت کاربر

- این مشخصه توسط مدیر تالار به کاربر اطا میشود و شامل موارد زیر است

1- کاربر ویژه بخش .... ( کاربری که در بخش مخصوص خودش فعالیت موفقی داشته باشد )

2- کاربر فعال ماه ( کاربری که در ماه گذشته در صدر جدول قرار گرفته است)

3- کاربر فعال تالار عمران( کاربری که در 3 ماه به عنوان کاربر فعال انتخاب شده باشد و درتمام دوره ها در بالای جدول قرار داشته باشد )

4- کاربر فعال سال ( کاربری که در سال گذشته بعنوان برترین کاربر شناخته شده باشد )

6) اما برای اولین بار میخواهیم مدیر و همکار مدیر رو هم مورد ارزیابی قرار بدیم : در آخر هر ماه مدیر و همکارش مورد ارزیابی کاربران تالار عمران و دیگر مدیران باشگاه قرار میگیرند . نحوه ارزیابی به شکل زیر است :

در یک نظر سنجی که سوالش " عملکرد گروه مدیریت تالار عمران را در ماه گذشته چگونه ارزیابی میکنید " است و گزینه هایی نظرسنجی ( خوب , متوسط , ضعیف , بسیار ضعیف( می باشد از کاربران دعوت میشود که شرکت کنند و علاوه بر شرکت در نظر سنجی نظر ها و نقد های خودشون رو از گروه مدیریت اعلام میکنند و در ادامه هم اگر گروه مدیرت نیز میتواند برنامه ای از عملکرد ماه گذشته خود ارائه دهد و در پایان هم تمام بخش بدون کم و زیاد کردن پست ها به مراتب بالا تر گزارش میشود.

** خب دوستان عزیز این مواردی که گفته شده پیشنهاد من بوده و که ممکن هم است اجرا نشه .. من منتظر بیان نطرات و پیشنهادات جدید شما هم هستم تا بتونیم با هم و با همفکری هم یکسری برنامه برای تالار عمران تهیه کنیم .

** درست که وقت تعیین شده زیاده اما اگه بخواهیم دیر وارد عمل شیم ممکنه عجله ای تصمیم بگیریم و تنونیم به جمع بندی برسیم پس بهتر حتی اگه در حد یک جمله هم شده در بحث شرکت کنیم و از روند کار عقب نیفتیم . ( فکر نمی کنم در حد نوشتن حتی یک جمله زیاد وقتگیر باشه . )

1-فکر نکنم رضا افشارپور(همون تونی مونتانا)بتونه گزینه لایقی برای همکار مدیر بودن باشه و 100% دوستان دیگه ای تو این تالار هستن که لیاقت بیشتری برای همکاری با امیر عزیز داشته باشن:a030:

3-در بخشهایی که قراره به تازگی ایجاد بشه می تونم به عنوان یک عنصر کوچک توی قسمت های دانلود و آموزش فعالیت داشته باشم.

4-انتخاب کاربر فعال بسیار کار خوب درستی هستش چون این باعث می شه کاربرا نسبت به فعالیتشون پیگیری بیشتری انجام بدن و حضور موثرتری در تالار داشته باشن.

5-امیر جان در مورد گزینه 5 واستون یک پیام خواهم فرستاد:ws2:

6-ارزیابی مدیر و همکارش فکر خوبیه...البته اگه تاپیکش به بخشی برای کوبیدن و بی احترامی به مدیران تبدیل نشه:ws52:

:ws33:خب دوستان بعد از مطالعه دقیق مطالب قبلی کار رو شروع میکنیم .:w16:

ابتدا ار همه دوستان عمرانی که اسمشون آورده شده میخواهم قسمت شناسنامه کاربران و بخش اول و دومش رو تکمیل و ارایه دهند . تا بهتر بتونیم تصمیم گیری کنیم :w16:.

و مورد بعدی مورد بحث انتخاب همکار مدیر میباشد . دوستان در صورت احساس نیاز میتوانند نظرات خود را با پیام خصوصی در میان بگزارند :w73:

خوب امیر جان...مرده و قولش منکه از همین الان آمادگی خودم رو اعلام میکنم و قسمت شناسنامه کاربری و اون مورد پنجمی رو برات می فرستم...خوشحالم که تو نو اندیشان فعالیت میکنم . امیدوارم بتونم از اطلاعات بالای شما و دوستان عزیز نهایت استفاده رو ببرم وقدمی هر چند کوچک در ارتقای سطح علمی تالار عمران بردارم...یکی از دوستان عمرانی بود که در مورد کار به من همیشه چیزی رو گوشزد می کرد: رضا همیشه توی رشته عمران باید دزد خوبی باشی...کسی چیزی رو به تو یاد نمی ده...باید بتونی اطلاعات بقیه رو ازشون بکشی بیرون...امیدوارم توی این تالار مجبور به دزدی نشیم :ws3::ws46:و اطلاعات خودمونو صادقانه و بی هیچ چشم داشتی در اختیار همدیگه قرار بدیم...:icon_gol:

پیشنهادهایی توی ذهنم مطرح شده که بهتره اول طبقه بندی شون کنم و بعد اونها رو مطرح کنم...با تشکر از همه دوستای گل عمرانی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خوب...میبیتم که به سلامتی می خواهیم فعالیت حرفه ای خودمون رو توی تالار عمران شروع کنیم...من قول همکاری دادم و از همین الان هم میگم 100%روی کمک من حساب کنید...همه جوره و تا جایی که توان داشته باشم از کمک کردن دریغ نمی کنم...پس بسم الله...

1-فکر نکنم رضا افشارپور(همون تونی مونتانا)بتونه گزینه لایقی برای همکار مدیر بودن باشه و 100% دوستان دیگه ای تو این تالار هستن که لیاقت بیشتری برای همکاری با امیر عزیز داشته باشن:a030:

3-در بخشهایی که قراره به تازگی ایجاد بشه می تونم به عنوان یک عنصر کوچک توی قسمت های دانلود و آموزش فعالیت داشته باشم.

4-انتخاب کاربر فعال بسیار کار خوب درستی هستش چون این باعث می شه کاربرا نسبت به فعالیتشون پیگیری بیشتری انجام بدن و حضور موثرتری در تالار داشته باشن.

5-امیر جان در مورد گزینه 5 واستون یک پیام خواهم فرستاد:ws2:

6-ارزیابی مدیر و همکارش فکر خوبیه...البته اگه تاپیکش به بخشی برای کوبیدن و بی احترامی به مدیران تبدیل نشه:ws52:

خوب امیر جان...مرده و قولش منکه از همین الان آمادگی خودم رو اعلام میکنم و قسمت شناسنامه کاربری و اون مورد پنجمی رو برات می فرستم...خوشحالم که تو نو اندیشان فعالیت میکنم . امیدوارم بتونم از اطلاعات بالای شما و دوستان عزیز نهایت استفاده رو ببرم وقدمی هر چند کوچک در ارتقای سطح علمی تالار عمران بردارم...یکی از دوستان عمرانی بود که در مورد کار به من همیشه چیزی رو گوشزد می کرد: رض همیشه توی رشته عمران باید دزد خوبی باشی...کسی چیزی رو به تو یاد نمی ده...بیاد بتونی اطلاعات بقیه رو ازشون بکشی بیرون...امیدوارم توی این تالار مجبور به دزدی نشیم و اطلاعات خودمون صادقانه و بی هیچ چشم داشتی در اختیار همدیگه قرار بدیم...

پیشنهادهایی توی ذهنم مطرح شده که بهتره اول طبقه بندی شون کنم و بعد اونها رو مطرح کنم...با تشکر از همه دوستای گل عمرانی:icon_gol:

ممنونم رضا جان بابت دقت و وقتی که گداشتی .

خب من هم برای همین مدت بیشتری وفت دادم تا کاربران بتونند راحتر و بهتر ایده هاشون رو بیان کنند و فرصت برای بررسی ایده ها وجود داشته باشه

لینک به دیدگاه

خب دوستان :

تا امروز فقط رضا عزیز (anthonio montana) اعلام آمادگی کرده و یه معرفی هم از خودش ارایه داده کا برای شما میزارم ...

}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

من همچنان منتظر دوستانی که اسمشون آورده شده هستم ... بخصوص دوستانی که بعنوان همکار مدیر معرفی شدند .

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

فعلا موضوع اصلی انتخاب همکار مدیر ه که از همه دوستان دعوت میکنم نظر خودشون رو با پیام خصوصی به من ارسال کنند .

}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

معرفی anthonio montana:

نام واقعی: رضا

yahoo id:rezaafsharpoor@yahoo.com

قبلا در زمینه پل ماکارونی انجام پروژه های هیدرولوژی -فولاد و راه فعالیت داشتم.

در حال حاظر در حال برنامه ریزی برای کنکور ارشد وآماده سازی هستم

دانشجوی مقطع تحصیلی کارشناس رشته عمران گرایش عمران دانشگاه آزاد پرند هستم.

در موورد بخشهای اضافه شده می تونم توی بخش دانلود و آموزش فعالیت کنم.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

منتظر شما هستیم:w16:

لینک به دیدگاه

خب نفر دوم هم خودش رو معرفی کرد ...

و همچنین اعلام آمادگی فعال برای حضور در تالار عمران

متنی که میزارم معرفی بهرتم عزیزه که خودش برام فرستاد و با اجازش به همون شکل کامل برای شما قرار میدم :

سلام و وقت بخیر

من هم طبق قولی که داده بودم بعد از تموم شدن امتحانام ( که خوشبختانه تموم شد) آماده ام تا در حد توانم همکاری کنم. اول خودمو معرفی میکنم.

نام و نام خانوادگی : بهرام احدی

yahoo id : bahram_first007@yahoo.com

من تاحالا در جایی فعالیت رسمی نداشتم ولی خب بیکار هم نبودم، رو پروژه های زیادی برا کسب تجربه رفتم تا بتونم اطلاعات اجراییم رو تا حد ممکن بالا ببرم، تو همین تابستون هم واحد کارآموزی با شهرداری شهر خودمون دارم. در ضمن تو سایتهای iransaze و iran-eng هم هرچند کم ولی فعالیت داشتم.

اطلاعات تحصیلی: دانشجوی کارشناسی عمران – عمران (مهندسی :ws3:) دانشگاه گیلان ، ورودی 86 ، در حال حاظر هم ترم ششم تمام شد.

زمینه خاصی رو هم برای فعالیت انتخاب نمیکنم چرا که هر اطلاعاتی در در فیلدی که به دست بیارم با کمال میل در اختیار دوستان قرار میدم .

امیدوارم بتونیم با کمک هم تالار عمرانو به یکی از موثرترین تالارها در زمینه آموزش و مبادلات علمی تبدیل کنیم.

موفق باشید

خب بهرام جان منتظر اعلام پیشنهادادت و نظر در مورد برنامه هایه ارایه شده هستیم ..

همچنین اگه امکانش هست یه بخش رو به ما معرفی کن؟

لینک به دیدگاه

خب بهرام جان منتظر اعلام پیشنهادادت و نظر در مورد برنامه هایه ارایه شده هستیم ..

انتخاب کاربران فعال به نظر من کار خیلی مفیدیه و انگیزه خوبی رو برا کاربرا ایجاد میکنه تا فعالیتاشون چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی ارتقا پیدا کنه . و اما در مورد بخشها، من جای خالی یک بخش مجزا که فقط مختص کنکور ارشد باشه رو احساس میکنم . در مورد سایر بخشها هم راستش خیلی سخته واسم که فقط یکیو انتخاب کنم. چون دوره کارشناسی یه دوره خیلی جنرال و کلی از علم عمرانه و من هم فعلاً در همین دوره هستم اجازه بدید که فقط یه بخشو انتخاب نکنم. در آخر هم میخواستم خواهش کنم که یکم درباره بخش کارگاه سازه توضیح بدید که شامل چه چیزایی میشه؟ ممنون :a030:

لینک به دیدگاه

انتخاب کاربران فعال به نظر من کار خیلی مفیدیه و انگیزه خوبی رو برا کاربرا ایجاد میکنه تا فعالیتاشون چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی ارتقا پیدا کنه . و اما در مورد بخشها، من جای خالی یک بخش مجزا که فقط مختص کنکور ارشد باشه رو احساس میکنم . در مورد سایر بخشها هم راستش خیلی سخته واسم که فقط یکیو انتخاب کنم. چون دوره کارشناسی یه دوره خیلی جنرال و کلی از علم عمرانه و من هم فعلاً در همین دوره هستم اجازه بدید که فقط یه بخشو انتخاب نکنم. در آخر هم میخواستم خواهش کنم که یکم درباره بخش کارگاه سازه توضیح بدید که شامل چه چیزایی میشه؟ ممنون :a030:

در مورد کارشناسی ارشد فکر خوبیه و میتونیم به بخش ها اضافه کنیم و اگه بشه :w16:

درمورد بخش کارگاه سازه هم باید بگم که هرچیزی که غیر از مراحل اجرایی ساختمان باشه شامل میشه . یعنی مراحلی مثل تحلیل و محاسبات و طراحی و نظارت .

لینک به دیدگاه
سلام مدیر عزیز

چطوری؟

خسته نباشی

علیک سلام .( آخه کجایه دنیا دیدی که آدم و مجبور کنند جواب سلام بده)

خسته که نیستم .

بینم تو اتاق من چه میکنی . وقت قبلی گرفتی:ws3:

در ضمن اینجااااااااااااااا اسپم ممنوعه:ws3:

لینک به دیدگاه
علیک سلام .( آخه کجایه دنیا دیدی که آدم و مجبور کنند جواب سلام بده)

خسته که نیستم .

بینم تو اتاق من چه میکنی . وقت قبلی گرفتی:ws3:

در ضمن اینجااااااااااااااا اسپم ممنوعه:ws3:

حالا که اینطور شد من میرم دیگه نمیام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...