رفتن به مطلب
  • 0

طرح 1 شهرسازی

Neutron

سوال

درود

از دوستانی که درس طرح 1 شهرسازی را پاس کرده اند، تقاضا دارم تا در مورد چیزهایی که طی این درس به آنها یاد داده اند، در این تاپیک بنویسند.

موارد درخواستی:

1-دانشگاه محل تحصیل (درصورت تمایل)

2- نام استاد (درصورت تمایل)

3-مقیاس کار (فضای شهری-محله-منطقه-شهر)

4-فرآیند مورد استفاده

5-موارد آلبوم نهایی

ممنونم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام.

1) دانشگاه ازاد رباط کزیم

2) استاد وحید اریان

3)محله ی درکه

من power pointe پروژمون رو میذارم بعد روند کارو میگم. البته گروهمون 4 نفره بودا:a030:

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام . بازم من اومدم. چرا هیچکس نمیاد اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خبپاییز 90 بود. طرح 1. اولین جلسه استادمون گفت اسکیس فضای شهری مورد علاقتونو بکشید, ما نیز کشیدیم و بعدش بررسی کردیم و راجع به فضا های شهری وکالبد شهرو یه سری تعریفهایی که باید میدونستیم . جلسه ی دوم همگی با هم رفتیم سر سایت یعنی محله ی درکه. از میدان دانشگاه رفتیم به سمت بالا, استادمون هم راجع به محله توضیح میداد. تقریبا کل محل رو گشتیم با محلمون اشنا شدیم. بعدش رفتیم سرای محله,اونجا هم مسئول اونجا راجع به محله واینکه بافت قدیمی داره و اینکه مردمش مذهبی و معتقدند و اینکه به دلیل وجود هتل اوین و دانشگاه بهشتی و زندان اوین و تفرجگاهها این محل حائز اهمیته.

عکسای محله رو میذارم.

کاری که استاد از ما خواست: پیدا کردن نقشه(با مصیبت پیدا کردن بچه ها). دسترسی ها_ کاربری ها_فضاهای شهری_فرم کالبدی و منظر شهریشو باید مشخص میکردیم و کار دستی باید ارائه میدادیم.

لینک به دیدگاه
  • 0
اینم لینک پروژه طرح 1 ما.

حالا دونه دونه توضیحشونو میدم:ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی.

فقط لینکش اشتباهه !

لینک به دیدگاه
  • 0
ااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه ایمیلتو بدی من بفرستم واست ،خودتون بذارید؟ من هر کاری میکنم نمیشه:banel_smiley_4:

چشم میفرستم برات الان. ;)

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام

دانشگاه بین المللی امام خمینی

دکتر هاشم پور و دکتر باباخانی

رو شهرهای زیر 50 هزار نفر کار شد

دیگه چی؟؟؟؟؟ یادم رفت !!!

گروه 3 نفره بودیم

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام

دانشگاه بین المللی امام خمینی

دکتر هاشم پور و دکتر باباخانی

رو شهرهای زیر 50 هزار نفر کار شد

دیگه چی؟؟؟؟؟ یادم رفت !!!

گروه 3 نفره بودیم

سلام مهندس

خوشحال میشیم کارتون رو تو تاپیک زیر بیشتر توضیح بدین. مثل بقیه دوستانی که تو اون تاپیک توضیح دادن :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread33634-11.html

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام مهندس خوشحال میشیم کارتون رو تو تاپیک زیر بیشتر توضیح بدین. مثل بقیه دوستانی که تو اون تاپیک توضیح دادن :a030: http://www.noandishaan.com/forums/thread33634-11.html
درود جناب مهندس چشم فقط عذرخواهی میکنم که خیلی دیر سر زدم .... راستش من در حال حاضر طرح 5 رو میگذرونم .. چیزایی که خاطرم هست رو عرض میکنم باقی مطالب رو ببخشید بخاطر سواد کم بنده موفق باشید... http://www.noandishaan.com/forums/thread33634-7.html#post1371160 امیدوارم مفید باشه...
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...