رفتن به مطلب

سوال در مورد آینده کاری الکترونیک

sezavar_r

ارسال های توصیه شده

با سلام

من دانشجو این رشته هستم و میخوام بدونم بدون پارتی و معدل بالا تو این رشته در چه زمینه هایی میشه کار کرد؟

سلام

زمینه های کاری الکترونیک بستگی به علاقه شما داره که تو چه زمینه هاییش بخواید کار کنید. تو زمینه طراحی مدارات آنالوگ و دیجیتال . برنامه نویسی میکرو و fpga . متاسفانه تو کشور ما بدلیل اینکه تو رشته بیشتر مصرف کننده هستیم و حتی یک کارخونه سازنده نیمه هادی هم نداریم زمینه های تخصصی واقعی کاری برای این رشته محدود شده در حالیکه تو دنیا یکی از چرخه های اصلی تکنولوژی به حساب میاد. تو ایران علاوه بر مواردی که گفتم که واقعا نیاز به یک ذهن خلاق و محاسبه گر داره بیشتر فارغ التحصیلان این رشته برای کار به سمت گرایشهای دیگه برق مثل قدرت یا کنترل کشیده میشن.

لینک به دیدگاه
سلام

زمینه های کاری الکترونیک بستگی به علاقه شما داره که تو چه زمینه هاییش بخواید کار کنید. تو زمینه طراحی مدارات آنالوگ و دیجیتال . برنامه نویسی میکرو و fpga . متاسفانه تو کشور ما بدلیل اینکه تو رشته بیشتر مصرف کننده هستیم و حتی یک کارخونه سازنده نیمه هادی هم نداریم زمینه های تخصصی واقعی کاری برای این رشته محدود شده در حالیکه تو دنیا یکی از چرخه های اصلی تکنولوژی به حساب میاد. تو ایران علاوه بر مواردی که گفتم که واقعا نیاز به یک ذهن خلاق و محاسبه گر داره بیشتر فارغ التحصیلان این رشته برای کار به سمت گرایشهای دیگه برق مثل قدرت یا کنترل کشیده میشن.

ممنون از توضیحتون

میشه بگید از سالهای پایین تحصیل هم میشه شروع به کار کرد یا نه؟

شما گرایشتون چیه؟

لینک به دیدگاه
ممنون از توضیحتون

میشه بگید از سالهای پایین تحصیل هم میشه شروع به کار کرد یا نه؟

شما گرایشتون چیه؟

بله مطمئنا میشه و خیلی بهترم هست که در زمان دانشگاه غیر از مباحث تئوری رو مباحث عملی و کاری هم فعالیت کنید. حتی میتونید برای خودتون پروژه تعریف کنید و انجامش بدید تا دستتون راه بیفته . منم الکترونیک هستم

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...