رفتن به مطلب

*آزمون سوم سیالات و بررسی سوالات*

alimec

ارسال های توصیه شده

درود

سوالات آزمون سوم سیالات راس ساعت 22 روز یکشنبه 15 مرداد 91 در همین تاپیک قرار خواهد گرفت(این تاپیک بعدا به زیر تالار دپارتمان تحصیلات تکمیلی منتقل خواهد شد)

7 سوال و 15 دقیقه زمان.

فقط جواب این سوالات از ساعت 22:15 به من پیام خصوصی شود.

تنها کافیست پاسخ شماره سوالات را به ترتیب زیر هم بنویسید.

پاسخ غلط نمره منفی دارد،پس اگر پاسخ سوالی را نمیدانید، به جای آن - بگذارید.

برای نمونه، پاسخ نامه ارسالی به بنده به شکل زیر است:

1

-

-

2

4

-

3

هیچ نیازی به ماشین حساب نیست.

امتحان هم جزوه بسته است،خودتان مراقب خود هستید تا فقط دانشتان محک بخورد.

جز تکیه بر ذهنتان،هیچ چیزی اهمیت ندارد.

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب 3 نفر در حدود زمان 15 دقیقه پاسخ رو برام فرستادن. تا الان چندین نفر سوالات را دانلود کردن.دوستانی که دیر رسیدن اشکال ندارد، دوستانی که ثبت نام نکردن اشکال ندارد، هرچه سریعتر پاسخ رو برام بفرستند ولی اگر امتیازشون با یکی از 3 نفر نام برده برابر شد، آن 3 نفر در اولویت قرار دارن.

• Like 3
لینک به دیدگاه

خب تا الان 20 نفر سوالات رو دانلود کردن ولی فقط سه نفر پاسخ ها رو ارسال کردن. تشکر ویژه از دوستانی که شرکت کردن.

دوستانی که شرکت کردن:

somayeh_mech87

aminnodehi

bermy

برنده:

aminnodehi

پاسخ کلیدی:

1- دشوار گزینه 1

2- متوسط گزینه 3

3- دشوار گزینه 4

4- متوسط گزینه 2

5- متوسط گزینه های 3و4

6- دشوار گزینه 3

7- دشوار گزینه 1

موفق باشید

• Like 4
لینک به دیدگاه

ای بابا:icon_pf (34):

چرا یادم رفت:icon_pf (34):

معذرت از دوستان.

ازین به بعد باید سیو کنم تو گوشیم فک کنم زمان آزمونا رو!

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام سوال 2 اگه ˠ=10000بگیریم دو طرف معادله برنولی برابر 25 درمیاد وگزینه 3 صحیحه اما من وزن مخصوص آب رو 9806 گرفتم و به گزینه 2 رسیدم چون g داده نشده بود ...در نقطه 1 25.3و در نقطه 2 25.1 بنابراین جریان از 1 به 2 در آوردم.. در سوال 3 رژِیم جریان آرامه یا آشفته؟ با آرام حل کنیم گزینه 3 درست در میاد. در موردسوال 5و6 هم توضیحی بدید ممنون میشم.

• Like 3
لینک به دیدگاه
ای بابا:icon_pf (34):

چرا یادم رفت:icon_pf (34):

معذرت از دوستان.

ازین به بعد باید سیو کنم تو گوشیم فک کنم زمان آزمونا رو!

سعید جان عذر بدتر از گناه؟

به هر حال ممنونم ازت بابت اینکه سعی می کنی رونق بدی به آزمون ها:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام سوال 2 اگه ˠ=10000بگیریم دو طرف معادله برنولی برابر 25 درمیاد وگزینه 3 صحیحه اما من وزن مخصوص آب رو 9806 گرفتم و به گزینه 2 رسیدم چون g داده نشده بود ...در نقطه 1 25.3و در نقطه 2 25.1 بنابراین جریان از 1 به 2 در آوردم.. در سوال 3 رژِیم جریان آرامه یا آشفته؟ با آرام حل کنیم گزینه 3 درست در میاد. در موردسوال 5و6 هم توضیحی بدید ممنون میشم.

سوال2:یه چند سالی هست که استفاده از ماشین حساب مجاز نیست.. این طور مواقع g رو رند در نظر بگیر همونطور که چگالی آب رو رند در نظر گرفتی..سول کنکور89 مکانیک بود .. فقط اعداد رو تغییر دادم

سوال 3:باید فرض کنی آرام هست چون در غیر اینصورت رابطه دو ضریب اصطکاک بدست نمی آد.. سوال کنکور 88مکانیک بود فقط اعداد رو تغییر داده بودم و شرط وجود اصطکاک هم اضافه کردم.. یکبار دیگه محاسبه کن..

سوال5: تالیفی بود

گزینه 1 که اشاره به عنوان فصل داره.. جریان لزج در.. مایل نیست پس گرانش حذف.. می مونه لزجت

گزینه 2 تو ترم تنش رینولدز هست دیگه.. همین ترم رو بخاطر داشته باش که بعدها در ارشد دروس سی اف دی و توربولانس کلی باید باهاش سروکله بزنی..

گزینه 3 پوازی فقط برای جریان آرام در لوله افقی هست البته میشه تعمیم داد به لوله افقی..

گزینه 4 بازم همون ترم تنش رینولدز که در جریان مغشوش هست ولی آرام نه

سوال6: این سوال رو از وبلاگhttp://novin21.blogsky.com/ گرفتم پاسخ تشریحی اش هم هست

• Like 3
لینک به دیدگاه
سعید جان عذر بدتر از گناه؟

به هر حال ممنونم ازت بابت اینکه سعی می کنی رونق بدی به آزمون ها:icon_gol:

نه واقعا

فینال سوریان بود زمان آزمون،کلا حواسم به کشتی بود.

به هرحال ازین به بعد سعی میکنم تا جایی که میتونم باشم توی آزمونا.:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اکی اشتباه محاسباتی بود تو سوال 3 انجام دادم و l2=4l1 میشه ..سوال 2 رو هم بعدا با ماشین حساب ، حساب کردم چون معلومه

9806/50000+20

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...