رفتن به مطلب

بزن 2 هُل بده ==> میخواییم تالارو راه بندازیم :دی

با کدوم گزینه موافقید؟  

32 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با کدوم گزینه موافقید؟

ارسال های توصیه شده

من دعوت نشدمــــــا......... chatroyal%20%2833%29.gif

به زور خودمو انداختم وسط......... :w13:

ولی میگم یه تاپیک کل کل بزارین بین 2_3تا رشته که به معدن ربط داره.........{یه جورهایی به هم وابسته هستن}

اینجوری هم بچه ها میان از رشتشون حرف میزنن،هم یه شناختیم از رشته ها بدست میاد....

من نمیدونم مهندسی معدن به کدوم رشته ها ربط داره............hanghead.gif

تو تالار معماری که خیلی گرفته

تفاوت هاي شهرسازي و معماريو عمران ( كل كل معماران و شهرسازان و عمرانی هآ)

..............البته تکراری هست ،ولی جالبه............... budhug.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من دعوت نشدمــــــا......... chatroyal%20%2833%29.gif

به زور خودمو انداختم وسط......... :w13:

ولی میگم یه تاپیک کل کل بزارین بین 2_3تا رشته که به معدن ربط داره.........{یه جورهایی به هم وابسته هستن}

اینجوری هم بچه ها میان از رشتشون حرف میزنن،هم یه شناختیم از رشته ها بدست میاد....

من نمیدونم مهندسی معدن به کدوم رشته ها ربط داره............hanghead.gif

تو تالار معماری که خیلی گرفته

تفاوت هاي شهرسازي و معماريو عمران ( كل كل معماران و شهرسازان و عمرانی هآ)

..............البته تکراری هست ،ولی جالبه............... budhug.gif

مرسی اینم پیشنهاد خوبیه:ws3:

بش فک میکنیم:w16:

لینک به دیدگاه

آخه محمد رضا جان با 3 تا کاربر که نمیشه یه تالار و مسابقه راه انداخت

ببین از بین همه معدنیا یه خودت میای و من مهردادم که رشتش نیس خدایی گل کاشته

بقیه فقط میان تشکر میزنن خب انگیزه ای نمی مونه تا کی من بیام تاپیک بزنم وقت و هزینه و سختی بکشم که 2 نفر یکیش تو یکیشم یه ره گذر بیاد فقط تشکر کنه

* Ven000s *

,

**مهرناز**

,

- Nahal -

,

hirt

,

Mohammad.A

,

pari daryayi

,

setare.blue

,

sharook

,

XMEHRDADX

,

آتــــــــــروس

,

ریحانه جلالی

,

سیندخت

,

سکوت بره ها

الان از بین این اسامی کدوماشون 10 تا بیشتر تاپیک معدنی زده؟

فقط یه مهرداد جدیدا هومن عزیزم تاپیکای خوبی میزنه

ولی از مهرناز شاکیم بد فقط میاد مینویسه ممنون و میره مهندسان مگه اسکلم من بیام بازم وقتمو بزارم واسه تالاری که 3 تا کاربر داره :sigh:

لینک به دیدگاه

بقیه فقط میان تشکر میزنن خب انگیزه ای نمی مونه تا کی من بیام تاپیک بزنم وقت و هزینه و سختی بکشم که 2 نفر یکیش تو یکیشم یه ره گذر بیاد فقط تشکر کنه

* Ven000s *

,

**مهرناز**

,

- Nahal -

,

hirt

,

Mohammad.A

,

pari daryayi

,

setare.blue

,

sharook

,

XMEHRDADX

,

آتــــــــــروس

,

ریحانه جلالی

,

سیندخت

,

سکوت بره ها

ولی از مهرناز شاکیم بد فقط میاد مینویسه ممنون و میره مهندسان مگه اسکلم من بیام بازم وقتمو بزارم واسه تالاری که 3 تا کاربر داره :sigh:

چرا بی انگیزه :w58: خداییش سه نفری نیست که. انصاف بکن

من خودم سعی می کنم کتابایی که خودم دانلود میکنم رو بزارم

" مهرناز" هم فکر کنم میخواد مدیر معدن مهندسان بشه واسه همون :ws3:

لینک به دیدگاه

دقیقا من اسمتم آوردم گفتم که تاپیکات خوبه

انصافا چند نفریم؟؟:w02:

نه خب چه ربطی داره پس اگه میخواد مدیر شه پس هم وقت داره هم موضوع هم انگیزه مگه اونور حقوق میدن به مدیراش که این ر نمیدن چه فرقی میکنه اینجا که ازون ور فعال تره تو تالار معدنش :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

* Ven000s *

,

**مهرناز**

,

- Nahal -

,

hirt

,

Mohammad.A

,

pari daryayi

,

setare.blue

,

sharook

,

XMEHRDADX

,

آتــــــــــروس

,

ریحانه جلالی

,

سیندخت

,

سکوت بره ها

مسابقه که یه پیشنهاد بود از اولم گفتم هرکی پیشنهاد دیگه ای داره بده

همچین میگی همه معدنیا انگار چند نفر هستیم کلا، در ضمن مهردادم معدنیه (کارشناس اکتشاف)

من خودم چند بار سعی کردم تاپیکایی بزنم که حالت بحث داشته اما هیچکس شرکت نمیکنه و متاسفانه یه سری فقط به تشکر زدن بسنده میکنن :banel_smiley_4:

ینی ما اسکلیم داریم وقت میذاریم برا این تالار؟:banel_smiley_4: خب اگه قرار بود اینجوری فک کنیم که در تالارو باید تخته میکردیم:ws38:

در کل فک میکنم برای اینکه تالار بخواد راه بیفته ساده ترین و دم دست ترین راه همین مسابقه ها باشه و به جای زدن چنین پستاییvahidrk.gif پیشنهاد بدیم که چیکار کنیم تالار راه بیفته.....

همینجام از خودت و مهرداد و هومن تشکر میکنم که اگه 4 تا سوال و درخواست دارید حداقل چند تا تاپیک (حتی کپی پیست) میزنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دقیقا من اسمتم آوردم گفتم که تاپیکات خوبه

انصافا چند نفریم؟؟:w02:

نه خب چه ربطی داره پس اگه میخواد مدیر شه پس هم وقت داره هم موضوع هم انگیزه مگه اونور حقوق میدن به مدیراش که این ر نمیدن چه فرقی میکنه اینجا که ازون ور فعال تره تو تالار معدنش :banel_smiley_4:

بگو 5 تا، سه تا کمه والا :ws3:م

چه بدونم والا! اونجا کلی پست اسپم موجود هست! کسی هم نیست - یه چند تا اسپمر هست فقط. ولی خوب من پستایی که همزمان هم اینجا زدم و هم اونجا زدم رو نگاه میکنم، انطرفی ها سه برابر بازدید داشتن.

همچین میگی همه معدنیا انگار چند نفر هستیم کلا، در ضمن مهردادم معدنیه (کارشناس اکتشاف)

آقا منم ex-exploration هستما!

همینجام از خودت و مهرداد و هومن تشکر میکنم که اگه 4 تا سوال و درخواست دارید حداقل چند تا تاپیک (حتی کپی پیست) میزنید:icon_gol:

خواهش می کنم کاری نیست که!

ولی خداییش یه مقدار سخت تر از کپی پیسته ها! پست های من اکثرا ارجینالند!

لینک به دیدگاه
مسابقه که یه پیشنهاد بود از اولم گفتم هرکی پیشنهاد دیگه ای داره بده

من خودم چند بار سعی کردم تاپیکایی بزنم که حالت بحث داشته اما هیچکس شرکت نمیکنه و متاسفانه یه سری فقط به تشکر زدن بسنده میکنن :banel_smiley_4:

ینی ما اسکلیم داریم وقت میذاریم برا این تالار؟:banel_smiley_4: خب اگه قرار بود اینجوری فک کنیم که در تالارو باید تخته میکردیم:ws38:

در کل فک میکنم برای اینکه تالار بخواد راه بیفته ساده ترین و دم دست ترین راه همین مسابقه ها باشه و به جای زدن چنین پستایی:vahidrk: پیشنهاد بدیم که چیکار کنیم تالار راه بیفته.....

دقیقا اسکلیم:sigh:

بابا چقدر دیگه ایده بدیم ..یه مدت درست میشه دوباره بر میگرده به همون روند خداییش پایه باشیم یه مجله بزنیم دهن همه رو ببندیم

واسه زدن مجله از کجا باید شرع کنیم؟؟؟:w02:

لینک به دیدگاه

* Ven000s *

,

**مهرناز**

,

- Nahal -

,

hirt

,

Mohammad.A

,

pari daryayi

,

setare.blue

,

sharook

,

XMEHRDADX

,

آتــــــــــروس

,

ریحانه جلالی

,

سیندخت

,

سکوت بره ها

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee از بین این همه کاربر چرا من:4564:اخه تاپیک چی برنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws37:

لینک به دیدگاه

اوسون سیز نیه به!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
من چقدر اینجا مظلوم واقع شدم یکی از من دفاع کنه شما چرا با مهندسان ضدین؟ایضا هم اونا با شما:ws52:

از بس که تابلویی واسه همین بهت گیر میدیم این ور میگی وقت ندارم سرعت ندارم

اونور 24 ساعته پلاسی من فقط میام تو رو چک میکنم:banel_smiley_4:

واسه اینکه یه مدیری داره که ... ولش کن راجبع آدما حرف بزنیم

حالا مدیر میخوای بشی بشو ولی دو تا تاپیک بزن

خدایش دقت کن هر پستی که دادی فقط نوشتی مرسی ممنون یه بحث نکنا حرفی نزنا...دو تا نظر بده بگئ فلانه بهمانه مقل همئن مهندســانت

بعد هدفت از ترکی نوشتن چیه میهوای حرص فارسارو در بیاری ؟؟؟خوبه من بیا زرگری خرف بزنم با چند نفر شما متوجه نشید؟؟

لینک به دیدگاه

خدایش دقت کن هر پستی که دادی فقط نوشتی مرسی ممنون یه بحث نکنا حرفی نزنا...دو تا نظر بده بگئ فلانه بهمانه مقل همئن مهندســانت

بعد هدفت از ترکی نوشتن چیه میهوای حرص فارسارو در بیاری ؟؟؟خوبه من بیا زرگری خرف بزنم با چند نفر شما متوجه نشید؟؟

این چه طرز حرف زدنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هی میگم هیچی نگم میبینم نمیشه!این همه کاربر حتی تو یه هفته یه بارم نمیاد به اونا گیر نمیدید !مشکل شما با من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا شما هر دو سایت هر مشکلی دارید به من مربوط نیست.من تو مهندسان یه عالمه دوست دارم .اونجا تاپیک همشهری داره واسه این بیشتر اونجام.و در ضمن دلیلی نمیبینم توضیح بدم که چرا اونجام.

من راستشو بخوای از فارسی نوشتن خوشم نمیاد یه جوایی مجبوریه.شما هم هر طوری میخوای حرف بزن.

لینک به دیدگاه

به نظر من یه سایت مهمتر از این که مطالبش چی باشه طرز برخورد با کاربرشه که واسم خیلی مهمه الان که فکر میکنم میبینم بهتر بود اصلا عضو این سایت نمیشدم:w16:

لینک به دیدگاه

این چه طرز حرف زدنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هی میگم هیچی نگم میبینم نمیشه!این همه کاربر حتی تو یه هفته یه بارم نمیاد به اونا گیر نمیدید !مشکل شما با من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا شما هر دو سایت هر مشکلی دارید به من مربوط نیست.من تو مهندسان یه عالمه دوست دارم .اونجا تاپیک همشهری داره واسه این بیشتر اونجام.و در ضمن دلیلی نمیبینم توضیح بدم که چرا اونجام.

من راستشو بخوای از فارسی نوشتن خوشم نمیاد یه جوایی مجبوریه.شما هم هر طوری میخوای حرف بزن.

به نظر من یه سایت مهمتر از این که مطالبش چی باشه طرز برخورد با کاربرشه که واسم خیلی مهمه الان که فکر میکنم میبینم بهتر بود اصلا عضو این سایت نمیشدم:w16:

کاربرای تالار مارو نیگا :w02:

مهرناز جان این حرفو نزن خیلیم خوشحالیم که اینجایی از این به بعدم بیشتر بیا مطمئنم باش هرکی هر حرفی با لحن و لهجه خودش میزنه و هیچ هدفی به جز ارتقا و پیشرفت تالار وجود نداره:w16:

در مورد این سایت و سایتای مشابهم حرفی نزنیم بهتره هرکی مختاره هرجا میخواد باشه و فعالیت کنه

کلا هدف این تاپیک این بود که این تالار رو راه بندازیم ربطی به مهندسان و غیره نداره

حتی اگه قراره اونجا مدیر بشی دور از بحثای جنبی و رقابتی که سایتای مختلف دارن حداقل برای خود رشته معدن خیلی خوبه که مدیران معدن رابطه داشته باشن باهم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

چه طرز حرف زدنه ؟؟

من که نصف حرفام از روی شوخی بود فکر میکردم با جنبه اید ولی جدیش که کردی جوابتونو محترمانه میدم

اینحا یه فرومیه که لز تمام ایران عضو داره پس شایسته نیست بیایم با یه زبونی صحبت کنیم که عده خاصی فقط متوجه شن تو همین تاپیمک به شخصه به جای محمدرضا به من برخورد اومدی تو تاپیک به ترکی نوشتی ما به احترام خودت و دوستات چیزی نگفتیم ولی دیگه ادامه دادنش زشته واسه خودت اگر میگی اونور تاپیک همشهری داره واسه همین میری اونور چه ربطی به تالار معدن این ور داره که توش ترکی بنویسی؟؟

بعدشم همه اینا به کنار این تاپیک زده شد که راه حل بدیم نه اینکه بخواییم دعوا کنیم

من اگه به شخصه حرفی زدم معذرت میخوام از رو شوخی بوده مهرناز خانم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
کاربرای تالار مارو نیگا :w02:

مهرناز جان این حرفو نزن خیلیم خوشحالیم که اینجایی از این به بعدم بیشتر بیا مطمئنم باش هرکی هر حرفی با لحن و لهجه خودش میزنه و هیچ هدفی به جز ارتقا و پیشرفت تالار وجود نداره:w16:

در مورد این سایت و سایتای مشابهم حرفی نزنیم بهتره هرکی مختاره هرجا میخواد باشه و فعالیت کنه

کلا هدف این تاپیک این بود که این تالار رو راه بندازیم ربطی به مهندسان و غیره نداره

حتی اگه قراره اونجا مدیر بشی دور از بحثای جنبی و رقابتی که سایتای مختلف دارن حداقل برای خود رشته معدن خیلی خوبه که مدیران معدن رابطه داشته باشن باهم:icon_gol:

آقا محمد رضا من از شما گله ای ندارم تا حالا هم هیچ بی احترامی از شما ندیدم ولی چون شما مدیر اینجا هستین خواهش میکنم تذکرات لازم رو بدین که هر کی هر جور دلش خواست رفتار نکنه طرز برخورد به نظرم مهمترین چیزه یه سایت همچنین ادب.

کی گفته من قراره مدیر اونجا بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم از بحث کردن خوشم نمیاد ولی دیدم آقا اتروس داره تند میره هر چی از دهنشون میاد میگه باید جواب میدادم

لینک به دیدگاه
آقا محمد رضا من از شما گله ای ندارم تا حالا هم هیچ بی احترامی از شما ندیدم ولی چون شما مدیر اینجا هستین خواهش میکنم تذکرات لازم رو بدین که هر کی هر جور دلش خواست رفتار نکنه طرز برخورد به نظرم مهمترین چیزه یه سایت همچنین ادب.

منم از بحث کردن خوشم نمیاد ولی دیدم آقا اتروس داره تند میره هر چی از دهنشون میاد میگه باید جواب میدادم

مهرناز جان مطمئن باش آتروسم منظوری نداره و کلا به لحنش اینجوریه من مطمئنم هیچی تو دلش نیست:w16:

آتروس عذرخواهی کرد

نوبت شماس:ws3:

لینک به دیدگاه
چه طرز حرف زدنه ؟؟

من که نصف حرفام از روی شوخی بود فکر میکردم با جنبه اید ولی جدیش که کردی جوابتونو محترمانه میدم

اینحا یه فرومیه که لز تمام ایران عضو داره پس شایسته نیست بیایم با یه زبونی صحبت کنیم که عده خاصی فقط متوجه شن تو همین تاپیمک به شخصه به جای محمدرضا به من برخورد اومدی تو تاپیک به ترکی نوشتی ما به احترام خودت و دوستات چیزی نگفتیم ولی دیگه ادامه دادنش زشته واسه خودت اگر میگی اونور تاپیک همشهری داره واسه همین میری اونور چه ربطی به تالار معدن این ور داره که توش ترکی بنویسی؟؟

بعدشم همه اینا به کنار این تاپیک زده شد که راه حل بدیم نه اینکه بخواییم دعوا کنیم

من اگه به شخصه حرفی زدم معذرت میخوام از رو شوخی بوده مهرناز خانم:icon_gol:

شوخی جایی و مکانی داره اینجا لزومی نمیبینم شوخی کنید سر جاش با جنبه ام ولی هر چ یه حدو خدودی داره ادم از اون بالاتر بره حرمتا میره:w16:

بله درست میگید قبول دارم از این به بد فارسی حرف میزنم.(وقتی همزبونمو میبینم فارسی حرف زدن یادم میره)ازدوستان معذرت میخوام.

خواهش میکنم.

لینک به دیدگاه

بیخیال:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...