رفتن به مطلب

کرپ قارچ و گوشت

ارسال های توصیه شده

این غذا رو این قسمت توی اردورها قرار دادم، چون با برشهای به صورت رولت، میتونه جزو اردورهای خوشمزه و خوشگل حساب بشه.

DSC00213.JPG

توی تاپیک کرپ، آموزش و دستور تهیه کرپ رو داشتیم

حالا با توجه به اون تاپیک، این غذا رو آماده میکنیم.

مواد لازم رو مقدار براش نمیگم، هر چی که دلخواهتونه درست کنید.

مواد لازم

گوشت چرخ کرده

پیاز

فلفل دلمه

قارچ

رب

پنیر موزارلا

ادویه (نمک و فلفل و آویشن)

گوجه فرنگی

ذرت

دستور تهیه:

اول از همه پیاز رو سرخ کردم و با گوشت تفت دادم، بعد فلفل دلمه ای رو اضافه کردم، فلفل که نرم شد، قارچها رو اضافه کردم و خوب تفت دادم تا آب نندازه، بعد هم ذرت و در آخر گوجه فرنگی نگینی شده.

آخر همه هم ادویه رو اضافه کنید . و یک قاشق حدودا رب بزنید که رنگ و لعاب قشنگتری بگیره.

من همیشه برای پیتزا و لازانیا هم، یک مقدار از پنیرم رو به مواد میزنم که بیشتر کش دار بشه، برای همین در آخر مقداری پنیر رو هم اضافه کردم.

حالا کرپ ها رو پهن کنید، و مقداری از مواد رو داخلش بریزید، و مقداری پنیر روش بذارید و لوله کنید کرپ رو.

کرپ ها رو که با این روش آماده کردین، اونهارو یا در فر یا روی گاز قرار بدین (روی گاز گذاشتم حال فر رو نداشتم)

همیشه میذارم یه طرف کرپ ها کمی برشته بشه، بعد همشون رو برمیگردونم تا طرف دیگه هم برشته بشه (میتونین این کار رو نکنید، فقط مقداری بذارید روی گاز یا فر یا ماکروفر که پنیرش آب بشه!)

Click here to view the original image of 640x480px.

DSC00211.JPG

DSC00210.JPG

بعد هم که دوس دیس مثل شکل زیر برش میدم

DSC00214.JPG

این کرپ توی دیس اردورها هم خیلی قشنگ میشه، و یه پیش غذای خیلی خیلی خوشمزه و در عین حال از نظر ظاهر ، زیبایی خاصی داره که میتونه مثه آموزشهای قبلی خواهرشوهر کش هم بشه 129fs370785.gif (البته به شرط تزئینات که من امشب نرسیدم تزئین کنم، به سرعت کرپ ها ناپدید شدن w25.gif)

ببخشید که بازم از تمام مراحل یادم رفت عکس بگیرم blushing.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...