رفتن به مطلب

روش ساده برای یافتن پرو.ک.سی های رایگان دانشگاهی برای دانلود مقالات (ii)

ارسال های توصیه شده

وقتی پروکسی و پورت رو وارد کردم. بعدش تو صفحه mozila آدرس هر سایتی رو میزنم صفحه دانلود کردن برای فایل هایی با پسوند php و part باز می شه. بنظرتون مشکلم کجاست؟؟؟

ناگفته نمونه که پروکسی هارو از سایت هایی گذاشتید نیست. فعلا نمیتونم این سایت هارو باز کنم:ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان کسی آی پی دانشگاهی رو داره که به AIAA دسترسی داشته باشه ؟؟ مثلآ این آدرس :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

احتیاج مبرم دارم ... خودم خیلی گشتم !! ممنون

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

من یه مطلب کوشولو در مورد پیدا کردن دیتابیس های تحت پشتیبانی یه دانشگاهم بنویسم.

برای اینکه بفهمید آی پی ایی که پیدا کردید و دانشگاهش ، کدوم دیتابیس ها رو ساپورت میکنه ، کار بسیار ساده هست و فقط یکم دقت و انعطاف عمل میخواد.

اول وارد وب سایت دانشگاه میشید.

معمولا اکثر وب سایت های مربوط به دانشگاه ها ، لیست دیتابیس ها رو در بخش هایی تحت عنوان Library ، E-Library ، Electronic Resources ، Electronic Database ، Databases و عنوان هایی مربوط و شبیه به Research و . . . قرار میدن.

بعضی از دانشگاه ها هم در قسمت هایی نظیر Ezproxy و Off-campus و . . .

برای دانشگاه هایی که زبون وب سایت اونا انگلیسی نیست هم راه وجود داره ! راهشم استفاده از Google Chrome هست! به این صورت که : بعد از اینکه وارد وب سایت شدین دکمه ی ترجمه ی سایت به انگلیسی رو بزنید تا سایت انگلیسی شه! :)) ( شاید لازم باشه چندین بار دکمه ی ترجمه رو فشار بدین و Try again رو بزنید تا صفحه ترجمه شه )

در نهایت هم اگه با این کارا نتونستین دیتابیس های مورد پشتیبانی رو گیر بیارین دست به دامن گوگل میشین و عباراتی مثل زیر رو تایپ میکنید

مثلا برای دانشگاه oklahoma state اینجوری میشه :

w0rg060f09n77ym6lwu.png

به سادگی برامون پیدا کرد.

گاهی اوقات میشه از عبارت university library هم بجای database در جستجوی گوگل استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

اوناییم که دسترسی سیویلیکا میخوان و دل پول خرج کردن ندارن ، با سایت hidemyass ، پروکسی سرور های ایرانی رو جستجو کنن و تست کنن دیگه!

همشو که نباید من لقمه کنم بذارم توو دهانتون! یه تکونیم به خودتون بدین!

لینک به دیدگاه

من همه سایت هایی که دادید تو این تاپیک رو تست کزدم

حتی همه کشورها رو، نه فقط مثلا چین

اما دریغ از حتی یک پ.ر.و.ک.س.ی دانشگاهی که ieee رو ساپورت کنه

چی کار کنم به نظرتون :4564:

لینک به دیدگاه
من همه سایت هایی که دادید تو این تاپیک رو تست کزدم

حتی همه کشورها رو، نه فقط مثلا چین

اما دریغ از حتی یک پ.ر.و.ک.س.ی دانشگاهی که ieee رو ساپورت کنه

چی کار کنم به نظرتون TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

چنین حرفی محاله عزیز دل.

چون تا همین نیم ساعت پیش که من فقط یه دونه سایت رو چک کردم ، لااقلش در پروکسی های چینی دانشگاه های بسیاری وجود داره که تمامی کنفرانس ها و مقالات IEEE رو بصورت Full Text پشتیبانی میکن!!!

اینکه حالا شما میگی همه ی سایت ها رو چک کردی! یه مقدار عجیب و غیر واقعی به نظر میرسه

اینم سند :

y3wbbj0c8cjpjzjr73.png

لینک به دیدگاه
چنین حرفی محاله عزیز دل.

چون تا همین نیم ساعت پیش که من فقط یه دونه سایت رو چک کردم ، لااقلش در پروکسی های چینی دانشگاه های بسیاری وجود داره که تمامی کنفرانس ها و مقالات IEEE رو بصورت Full Text پشتیبانی میکن!!!

اینکه حالا شما میگی همه ی سایت ها رو چک کردی! یه مقدار عجیب و غیر واقعی به نظر میرسه

اینم سند :

y3wbbj0c8cjpjzjr73.png

نه باور کن باب اسفنجینگ جان، واقعا همه لینک های سایت هایی که دادین رو تست کردم

میدونین چقدر هرباز وقت گذاشتم تا یه سایت تموم شده

تاحالا چند بار این کار رو کردم، اما یدونه هم پیدا نکردم

هی ناامید شدم، اما باز تست کردم

مو به موی راهنمایی شما رو انجام دادم

نمیدونم چرا جواب نمیگیرم

میدونم جواب میده، چون دوستان دیگه جواب گرفتن

نمیدونم کجای کارم درست نیست :(

لینک به دیدگاه

سلام.

تو این سایت یک سری یوزر و پسورد هستش که میتونه کمکتون کنه برای دانلود مقاله. بد نیست که یه سری بزنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
نه باور کن باب اسفنجینگ جان، واقعا همه لینک های سایت هایی که دادین رو تست کردم

میدونین چقدر هرباز وقت گذاشتم تا یه سایت تموم شده

تاحالا چند بار این کار رو کردم، اما یدونه هم پیدا نکردم

هی ناامید شدم، اما باز تست کردم

مو به موی راهنمایی شما رو انجام دادم

نمیدونم چرا جواب نمیگیرم

میدونم جواب میده، چون دوستان دیگه جواب گرفتن

نمیدونم کجای کارم درست نیست :(

:banel_smiley_4:

از این استفاده کن.

[h=4]China University of Petroleum[/h]

w0zcs5c9pdpabpexnmk7.png

لینک به دیدگاه

عالی، مرسی

کش رو پاک نمی کردم :|، آخه قبلا از این پ.ر.و.ک.س.ی ها خریده بودم، دیگه پاک نمی کردم کوکی ها رو اون موقع، واسه این الانم تنبلی میکردم، فکر می کردم میشه

دیگه این آی پی که شما دادی رو تست کردم دیدم، بازم برای من فول تکست نمیده، فهمیدم اشتباه از من بوده، کو کی ها رو پاک کردم جواب داد

یه سوال

برای دانلود از سایتی مثل آمازون هم میشه ازین روش استفاده کرد؟

یعنی دانشگاه هایی هستند که امکان دانلود از آمازون رو بدن؟

لینک به دیدگاه
عالی، مرسی

کش رو پاک نمی کردم :|، آخه قبلا از این پ.ر.و.ک.س.ی ها خریده بودم، دیگه پاک نمی کردم کوکی ها رو اون موقع، واسه این الانم تنبلی میکردم، فکر می کردم میشه

دیگه این آی پی که شما دادی رو تست کردم دیدم، بازم برای من فول تکست نمیده، فهمیدم اشتباه از من بوده، کو کی ها رو پاک کردم جواب داد

یه سوال

برای دانلود از سایتی مثل آمازون هم میشه ازین روش استفاده کرد؟

یعنی دانشگاه هایی هستند که امکان دانلود از آمازون رو بدن؟

خواهش.

تا جایی که من میدونم آمازون فروشگاهه برادر. از فروشگاه باید خرید کرد .

لینک به دیدگاه
خواهش.

تا جایی که من میدونم آمازون فروشگاهه برادر. از فروشگاه باید خرید کرد .

درسته، اما سایت های دانلود مقاله هم باید ازشون خرید کرد دیگه، اما خب بعضی دانشگاه ها قبلا خریداری کردن

آمازون هم کتاب های نابی داره که من فکر کردم بعضی دانشگاه ها امکان استفاده از بخش کتاب های الکترونیکی آمازون رو فراهم کرده باشند

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
.

این دوستمون یعنی کاربر باب اسفنجیک محترم هر چی که زحمت کشیده و یاد گرفته اینجا در طبق اخلاص گذاشته اونوقت شما از همین اطلاعات استفاده کردی و اومدی اینجا کاسبی میکنی واقعا که...

لینک به دیدگاه

آقا دمت حسسسسسسسسسسابی گرم، بهشت گوارای وجودت، تو اون دنیا انشاا... که بهشتی هستی، ولی غمش رو نخور چون اگه بهشتی هم نبودی خودم میام شفاعتت میکنم. بازم میگم فدات. فقط یه سوال عمر این پروکسی ها چقدره و چطور میشه مدت زمان بیشتری ازشون استفاده کرد؟:a030:

لینک به دیدگاه
آقا دمت حسسسسسسسسسسابی گرم، بهشت گوارای وجودت، تو اون دنیا انشاا... که بهشتی هستی، ولی غمش رو نخور چون اگه بهشتی هم نبودی خودم میام شفاعتت میکنم. بازم میگم فدات. فقط یه سوال عمر این پروکسی ها چقدره و چطور میشه مدت زمان بیشتری ازشون استفاده کرد؟:a030:

دروود

بستگی به سرور دانشگاه داره.

اگه دلش بخواد یک دقیقه ، اگه دلش بخواد یک سال !

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوست عزیز من چندتا ip & port پیدا کردم ولی متاسفانه روی لپ تاپم جواب نمیده مثلا یکی از این اکانت ها رو که پیدا کردم اینه ولی اصلا وقتی تو گوگل کروم نصبش می کنم اصلا ارتباط با اینترنت قطع میشه.میشه راهنمایی بکنید ؟

University of Rochester 128.151.65.101:3127

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...