رفتن به مطلب

معرفی بچه های جغرافیا

not found

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان، من عضو جدید هستم و خوشحال میشم تو این تایپیک خودمون رو به هم معرفی کنیم که همدیگه رو بشناسیم.:texc5lhcbtrocnmvtp8

میدونم شاید من دیر اومدم و شما قبلا باهم آشنا شدین!:girl_blush2:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

منم ترم 4 ارشد جغرافيا و برنامه ريزي شهري هستم البته كارشناسي هم همين گرايش خوندم والان درگير پايان نامه هستم

خوشبختم، :icon_gol:تو کارشناسی چند واحد برنامه ریزی شهری پاس کردم و خوشحال میشم سر فرصت بیشتر با این گرایش جغرافیا آشنا بشم:ws37:امیدوارم در کنار 1کوچولو به دانسته هامون اضافه کنیم:a030:

لینک به دیدگاه
خوشبختم، :icon_gol:تو کارشناسی چند واحد برنامه ریزی شهری پاس کردم و خوشحال میشم سر فرصت بیشتر با این گرایش جغرافیا آشنا بشم:ws37:امیدوارم در کنار 1کوچولو به دانسته هامون اضافه کنیم:a030:

منم خوشبختم از آشناييتون:a030:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

منم 5 واحد به پایان کارشناسیم داریم. جغرافیا و برنامه ریزی شهری، ارشدم مجاز بودم ولی رتبم امیدوار کننده نبود،

آها راستی من ورودی 88 َم ولی کارشناسی رو دارم 6 ترمه بدون تطبیق واحد یا هر پوئن دیگه ای دارم تموم میکنم

واسه همه دوستان و به قول استادمون همه خونواده جغرافیا آرزوی موفقیت دارم

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

منم 5 واحد به پایان کارشناسیم داریم. جغرافیا و برنامه ریزی شهری، ارشدم مجاز بودم ولی رتبم امیدوار کننده نبود،

آها راستی من ورودی 88 َم ولی کارشناسی رو دارم 6 ترمه بدون تطبیق واحد یا هر پوئن دیگه ای دارم تموم میکنم

خوشبختم، ان شاءا.. ارشدم قبول میشی:a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

سلام خوشبختم از آشناییتون

میتونم بپرسم کدوم شهر میخونین؟

لینک به دیدگاه
سلام خوشبختم از آشناییتون

میتونم بپرسم کدوم شهر میخونین؟

منم از آشناییتون خوشبختم دوست عزیز

شاید باورت نشه ولی برزخ دانشگاها ینی پیام نور

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

درود بر همه ی دوستان علی الخصوص بچه های جغرافیا

وای خدا چقدر پشیمونم...........:ws37:

راستش من چند ماهی هست که توی این سایت عضو شدم ولی دیگه نیومد سر بزنم راستش اصلاً اسم کاربری و رمز ورودمم یادم رفته بود !!!!! :ws52: و به خاطر مشغله هایی که داشتم فراموش کرده بودم به کل ..... وای فکر کن ....!!!

به هرحال تا امشب یه ایمیل توسط یکی از بچه های جغرافیا از انجمن نو اندیشان دریافت کردم که تازه یادم انداخت که من توی همچین سایت خوبی عضو هستم ...:hapydancsmil:

از دوستم خوبم hamid_hisystem که این پیام رو به من دادن سپاسگزارم ...:icon_gol::icon_gol:

خلاصه سرتونو درد نیارم.........

منم همین ترم پیش فارغ التحصیل شدم رشته ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری و به قول دوستم از برزخ دانشگاهها ؛ دانشگاه پیام نور ..... و منتظر جواب کنکور ارشد هستم ولی امیدی ندارم چون نخونده رفتم کنکور دادم . البته بیکار هم ننشستما دارم میخونم واسه سال دیگه !!!!

واسه دوستانم آرزوی موفقیت میکنم :a030:

لینک به دیدگاه

راستش من چند ماهی هست که توی این سایت عضو شدم ولی دیگه نیومد سر بزنم راستش اصلاً اسم کاربری و رمز ورودمم یادم رفته بود !!!!! :ws52: و به خاطر مشغله هایی که داشتم فراموش کرده بودم به کل ..... وای فکر کن ....!!!

به هرحال تا امشب یه ایمیل توسط یکی از بچه های جغرافیا از انجمن نو اندیشان دریافت کردم که تازه یادم انداخت که من توی همچین سایت خوبی عضو هستم ...:hapydancsmil:

از دوستم خوبم hamid_hisystem که این پیام رو به من دادن سپاسگزارم ...:icon_gol::icon_gol:

منم همین ترم پیش فارغ التحصیل شدم رشته ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری و به قول دوستم از برزخ دانشگاهها ؛ دانشگاه پیام نور ..... و منتظر جواب کنکور ارشد هستم ولی امیدی ندارم چون نخونده رفتم کنکور دادم . البته بیکار هم ننشستما دارم میخونم واسه سال دیگه !!!!

سلاااااااام:hapydancsmil: چقدر خوب؟!!! تعدادمون داره زیاد میشه، میخوام کودتا را بندازم:gnugghender:

اسمتو نگفتی ها؟!!! من هانیه هستم:ws37:

خوشبخت و خوشحالم از آشناییت!:icon_gol:

اون پسوردتم یه جا بنویس یادت نره:banel_smiley_4:

موفق باشی، امیدوارم اینجا بهت خوش بگذره :a030:

لینک به دیدگاه

ممنون که اومدین

امیدوارم لحظات خوبی در کنار هم داشته باشیم:a030:

لینک به دیدگاه
سلاااااااام:hapydancsmil: چقدر خوب؟!!! تعدادمون داره زیاد میشه، میخوام کودتا را بندازم:gnugghender:

اسمتو نگفتی ها؟!!! من هانیه هستم:ws37:

خوشبخت و خوشحالم از آشناییت!:icon_gol:

اون پسوردتم یه جا بنویس یادت نره:banel_smiley_4:

موفق باشی، امیدوارم اینجا بهت خوش بگذره :a030:

اره هانیه جان منم واسه همین دعوتشون کردم

قصد داریم لشگر جمع کنیم محمد ادمینیان رو از تخت به زیر بکشیم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...