رفتن به مطلب

ثبت نام آزمون مکانیک سیالات شماره 1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

"زمان برگزاری آزمون ها/تعداد سوالات/وقت آزمون" به پست اول اضافه شد.

ینی فقط 15 روز وقت داریم اولین مبحث رو بخونیم؟؟:(((((

من هنو هیچدرسی روشرو نکردم تازه امتحانام تموم شده حس و حال خوندن ندارم :((((:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ینی فقط 15 روز وقت داریم اولین مبحث رو بخونیم؟؟:(((((

من هنو هیچدرسی روشرو نکردم تازه امتحانام تموم شده حس و حال خوندن ندارم :((((:banel_smiley_4:

درود بر شما

ان شالله که همین آزمون موتوری بشه که شما رو راه بندازه

• Like 3
لینک به دیدگاه

طبق این زمانبندی احتمالی که من نرسم به آزمون ها وجود داره. چون من درگیر انتقالی هستم به محل کار جدیدم. هنوز محل دائم زندگیم مشخص نشده

• Like 2
لینک به دیدگاه
طبق این زمانبندی احتمالی که من نرسم به آزمون ها وجود داره. چون من درگیر انتقالی هستم به محل کار جدیدم. هنوز محل دائم زندگیم مشخص نشده

زود که شروع نشد..

میخوام قدرت مدیریت زمان خودتون رو نشون بدین. در غیر اینصورت آزمون هایی که میرسید رو شرکت کنید

• Like 4
لینک به دیدگاه

آقا چرا اسم منو ننوشتید ؟ یعنی منو قبول نکردید ، من که بچه خوبی بودم

راستی بی زحمت امتحانا رو اگه همه راضی هستن 5 شنبه نزارید ، من تازه ساعت 9.30 می رسم خونه ( در بهترین حالت ) ، یا 5 شنبه صبح بزارید یا جمعه ، جمعه کسی هم سرکار نیست ، کلا روزت واسه خودته ، می تونی برنامه ریزی کنی ، ولی بقیه روزای هفته باید رفت سرکار و مشغله فکری و ...

بازم نظر دوستان اولویت داره :)

• Like 3
لینک به دیدگاه
manam mikham sherkat konam.amma chetorisho nemidoonam!

درود بر شما

فرآیند امتحان کار خاصی نداره.. زمان امتحان سوالات رو دانلود می کنید و در وقت تعیین شده پاسخ ها را ارسال می کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

منم هستم

همینجا اعلام حضور کافیه یا پیام خصوصی هم می خواد؟

درود بر شما

باعث افتخار هست

شما الان ثبت نام اولیه کردین.. شرط برگزاری آزمون که در پست اول اومده بخونید..

• Like 1
لینک به دیدگاه

شرط برگزاری آزمون: حداقل 10 نفر اعلام کنند که حتما در آزمون شرکت خواهند کرد.

بدین صورت که تا تاریخ 12 تیر 91 یک پیغام خصوصی،مبنی بر اعلام حضور حتمی برای من ارسال کنند(طبیعتا بدون در نظر گرفتن اتفاقات غیر قابل پیش بینی). ثبت نام اولیه و اعلام حضور حتمی(ثبت نام نهایی) تا 12 تیر 91 ادامه خواهد داشت.

• Like 1
لینک به دیدگاه
شرط برگزاری آزمون: حداقل 10 نفر اعلام کنند که حتما در آزمون شرکت خواهند کرد.

بدین صورت که تا تاریخ 12 تیر 91 یک پیغام خصوصی،مبنی بر اعلام حضور حتمی برای من ارسال کنند(طبیعتا بدون در نظر گرفتن اتفاقات غیر قابل پیش بینی). ثبت نام اولیه و اعلام حضور حتمی(ثبت نام نهایی) تا 12 تیر 91 ادامه خواهد داشت.

منم هستم

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...