رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

چرا برای شماره های کهربا هیچ تاپیک جدیدی زده نمیشه تا دوستان دیگه بتونن نظرات خودشون رو در مورد هر شماره بگن

سلام

خوب تا امروز به این صورت بوده که در یک تاپیک قفل شده مجله رو آپ میکردیم و در همین تاپیک هرگونه انتقاد یا پیشنهادی هست مطرح میکردند

این شماره چندان چیز جالبی از آب در نیومد

و من هم متاسفم و هم عذرخواهی میکنم hanghead.gif

حتی کسی حاضر نشد مجله رو توی هدر انجمن بگذاره

hanghead.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

خوب تا امروز به این صورت بوده که در یک تاپیک قفل شده مجله رو آپ میکردیم و در همین تاپیک هرگونه انتقاد یا پیشنهادی هست مطرح میکردند

این شماره چندان چیز جالبی از آب در نیومد

و من هم متاسفم و هم عذرخواهی میکنم hanghead.gif

حتی کسی حاضر نشد مجله رو توی هدر انجمن بگذاره

hanghead.gif

دستت درد نکنه پیمان جان زحمت کشیدی

در مورد اینکه چرا تاکنون در هدر انجمن قرار نگرفته بدلیل اینکه تاجاییکه من دیدم درخواستش رو مطرح نکرده بودی اما با اینحال امروز من که دیدم میخواستم بذارم که با توجه به اینکه تعداد مجلات زیاد شده ترجیح میدم یک تاپیک مجزا برای این قضیه درنظر گرفته بشه تا نتیجه کار بهتر و بیشتر نمود پیدا کنه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام:icon_gol:

اول از همه یه خسته نباشید و خدا قوت اساسی میگم برای نشریه خیلی خوبتون:a030:

من قبلا توی دانشگاه عضو نشریه دانشجویی بودم که اتفاقا اسمشم نواندیشان بود. اینجا منو یاد خاطرات قشنگه اون موقع میندازه :ws37:

میدونم که انتشار هر شماره چقدررررررررر دردسر داره:icon_pf (34):

میخوام به عنوان فردی که نشریه های شما رو میخونه چندتا پیشنهاد بدم:

اول از همه ببخشید اگه صریح میگم. میدونم برای هر شماره چقدر زحمت کشیده میشه:a030::icon_gol:

اینا نظر شخصیه منه. میگم فقط برای اینکه واقعا از صمیم قلب دوست دارم بیشتر از این پیشرفت نواندیشان رو ببینم:w16:

تیتروار میگم که مشخص تر باشه:

1. اگه نشریه قالب مشخصی داشته باشه بهتره

2. بخش های نشریه مشخص باشن رسمی تره. درست کار کمی سخت میشه ولی اینجوری فک میکنم خیلی شکیل تر باشه

3. از طرفی چاچوب هایی که برای نشریه شماره های قبلی داشتین کمی غیر استاندارده. مثلا از بالا و پایین خیلی به حاشیه رسیده این شکل نوشتن رغبت خواننده رو برای خوندن مطالب کم میکنه

4. میدونم نشریه علمیه ولی میشه یه بخشهاییشو از کاریکاتورهایی در مورد همون مباحث استفاده کنین

(میشه از قابلیت های بچه های انجمن استفاده بیشه. مثلا موضوع کاریکاتورتون رو به مسابقه بذارین که بچه های انجمن براش بکشن و بهترینشو برای نشریه انتخاب کنین)

با آرزوی موفقیت روز افزون شما و نواندیشان:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

اول از همه یه خسته نباشید و خدا قوت اساسی میگم برای نشریه خیلی خوبتون:a030:

من قبلا توی دانشگاه عضو نشریه دانشجویی بودم که اتفاقا اسمشم نواندیشان بود. اینجا منو یاد خاطرات قشنگه اون موقع میندازه :ws37:

میدونم که انتشار هر شماره چقدررررررررر دردسر داره:icon_pf (34):

میخوام به عنوان فردی که نشریه های شما رو میخونه چندتا پیشنهاد بدم:

اول از همه ببخشید اگه صریح میگم. میدونم برای هر شماره چقدر زحمت کشیده میشه:a030::icon_gol:

اینا نظر شخصیه منه. میگم فقط برای اینکه واقعا از صمیم قلب دوست دارم بیشتر از این پیشرفت نواندیشان رو ببینم:w16:

2. بخش های نشریه مشخص باشن رسمی تره. درست کار کمی سخت میشه ولی اینجوری فک میکنم خیلی شکیل تر باشه

3. از طرفی چاچوب هایی که برای نشریه شماره های قبلی داشتین کمی غیر استاندارده. مثلا از بالا و پایین خیلی به حاشیه رسیده این شکل نوشتن رغبت خواننده رو برای خوندن مطالب کم میکنه

4. میدونم نشریه علمیه ولی میشه یه بخشهاییشو از کاریکاتورهایی در مورد همون مباحث استفاده کنین

(میشه از قابلیت های بچه های انجمن استفاده بیشه. مثلا موضوع کاریکاتورتون رو به مسابقه بذارین که بچه های انجمن براش بکشن و بهترینشو برای نشریه انتخاب کنین)

سلام...

نظراتت خیلی خوب و کاملا موافقم...مخصوصا بخش کاریکاتور....

منتظر بمونیم پیمانم بیاد نظرشو بده که ببین چجوری پیش ببریم

:a030:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست بزرگوار

و ممنونم که با دید منتقدانه به مجله نگاه میکنید

ما همواره گفتیم که مجله ما راه طولانی تا حرفه ای شدن داره و هیچگاه مدعیاین نبودیم که ما بهترینیم

به خصوص در مورد این شماره اخیر5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

منظورتون زا قالب رو واضح تر بیان کنید لطفا،درست منظورتو نگرفتم...

قالب ظاهری یا محنوی؟

در این خصوص در شماره های قبلی رعایت شده بود اما در این شماره تقریبا عمدا از این قالب بیرون زدم تا بازخوردشو ببینم و مقایسه کنم :a030:

در شماره بعدی قالب و شکل بندی بهتری خواهد داشت

:ws3:

بعضی جاها برای اینکه مطلب کم داشتم ناجار شده بودم ازاین روش استفاده کنم تا صفحه بندی درست بشه

اما حتما در شماره های بعدی به این نکته مهم توجه بیشتری میکنیم :a030:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت شما دوست بزرگوار

و ممنونم که با دید منتقدانه به مجله نگاه میکنید

ما همواره گفتیم که مجله ما راه طولانی تا حرفه ای شدن داره و هیچگاه مدعیاین نبودیم که ما بهترینیم

به خصوص در مورد این شماره اخیر5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

منظورتون زا قالب رو واضح تر بیان کنید لطفا،درست منظورتو نگرفتم...

قالب ظاهری یا محنوی؟

در این خصوص در شماره های قبلی رعایت شده بود اما در این شماره تقریبا عمدا از این قالب بیرون زدم تا بازخوردشو ببینم و مقایسه کنم :a030:

در شماره بعدی قالب و شکل بندی بهتری خواهد داشت

:ws3:

بعضی جاها برای اینکه مطلب کم داشتم ناجار شده بودم ازاین روش استفاده کنم تا صفحه بندی درست بشه

اما حتما در شماره های بعدی به این نکته مهم توجه بیشتری میکنیم :a030:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

منظور من از اینایی که گفتم برای تمام شماره هاتون بوده نه فقط همین شماره:a030:

منظورم از قالب مشخص اینه که هربار شکل نشریه یه جور و یه شکله!!!

هرنشریه ای برای اینکه توی ذهن خواننده بمونه حداقل باید همیشه ظاهرش ثابت باشه :w16:

هم نوع خط قسمتهای مختلفش هم محل قرار گرفت عنوانهایی که رو صفحه اصلی میذارین و چیزای دیگه...

منظورم از رسمی تر بودنش که توی هیچ کدوم از شمارهاتون رعایت نشده اینه که فقط که نباید مطالب داخل یه نشریه باشه.

نشریه باید مشخص باشه که هر صفحه ش قراره چی توش گفته بشه و چند خط باشه:w16:

مثلا چند صفحه اول شماره 4 و 6 و 7 رو باهم مقایسه میکنم:

توی شماره چهارم اولین چیزی که در موردش صحبت کردین مشاهیر ایران بوده بعدش متفرقه های برقی بهدش مدارهای آنالوگ رو گفتین

توی شماره ششم اول پیشگفتار بوده بعد مشاهیر ایران بعد اخبار مهندسی برق

توی شماره هفتم اول پیشگفتار بعد دیگه بقیه ش درهم بود:ws3:

یه نشریه خوب باید مشخص باشه که موضوع صفحه اوش چی باشه تو صفحه دوم چه عنوان هایی داشته باشه بعد مقدارش و جاشم باید ثابت باشه نه متنش تا هرجا که رفت رفت!!!

کهربای چهارم، 55 صفحه س

کهربای ششم، 37 صفحه س

کهربای هفتم ، 27 صفحه س

قالب نشریه ها هم توی هیچ کدوم رعایت نشده. درسته بعضی از شماره هاش دور داره ولی بازم فاصله نوشته ها با حاشیه خیلی غیر استاندارده!!!

:icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

ایناروهم یادم رفت بگم :ws3:

من این شماره رو به جز بعضی از قسمت هاش (مثل عکس هایی بزرگی که وسط صفحه گذاشتین) از نظر ظاهری و اندازه و نوع فونت هایی که استفاده کردین از شماره های قبلی بیشتر پسندیدم:a030::icon_gol:

تک ستونه بودن متن توی نشریه از رسمی بودن اون کم میکنه خصوصا وقتی که یه عکسی که تمام ردیفو پر نمیکنه وسط صفحه ش استفاده بشه:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
سلام میشه راهنماییم کنین که مطالب ما در نشریه کهربا چاپ میشه؟

و در این صورت باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

با اجازه بزرگترای انجمن برق من جواب میدم:icon_redface:

بله مطالبی که دوستان برای مجله ارسال میکنن بهترینشون انتخاب میشه و توی نشریه چاپ میشه:a030:

هزینه ای هم برای چاپ لازم نیست پرداخت کنید:a030:

لینک به دیدگاه
با اجازه بزرگترای انجمن برق من جواب میدم:icon_redface:

بله مطالبی که دوستان برای مجله ارسال میکنن بهترینشون انتخاب میشه و توی نشریه چاپ میشه:a030:

هزینه ای هم برای چاپ لازم نیست پرداخت کنید:a030:

ممنونم مهناز جون پس من حتما به زودی مطالبم رو ارسال میکنم چون هم این فعالیت ها رو دوست دارم هم از طرفی برام خیلی مهمه مطلبم چاپ بشه

لینک به دیدگاه
سلام آقا...

لطفا مطالب رو بهم برسونید تا کار مجله رو تا آخر هفته تمام کنم:a030:

پس برای سری بعدی مجله اطلاع رسانی کنید که اگه ماهم کاری از دستمون برمیومد انجام بدیم

پیمان جان مطالب رو ارسال کردم به ایمیلت :icon_gol:

اگه از دست من و آقا محمد کمکی بر میاد، در خدمتیم :a030:

لینک به دیدگاه
سلام آقا...

لطفا مطالب رو بهم برسونید تا کار مجله رو تا آخر هفته تمام کنم:a030:

سلام اقا پیمان

اگه کمکی هم از دست من بر میاد من در خدمتم

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام پيمان جان. سرعتت كمه يا كلا نميشه آپلود كرد ؟ :hanghead:

سرعتم کمه....

با سلام خدمت شما عزیزان

خوشبختانه چندتا مقاله خوب به دستم رسید ،خوب دیدم حالا که هنوز مجله آپ نشده اصلاحش کنم و با مقالات داغ و تازه به انتشار عمومی برسه

مچله رو تا دوسه روز دیگه میرسونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...