رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان و همراهان عزیز

از امروز رسما دفتر مجله کهربا در این تاپیک افتتاح میگردد:ws3:

هرگونه انتقاد و پیشنهاد و راهنمایی که دارید میتونید در این تاپیک بیان کنید...

مطالب خودتونو به ایمیل مجله بفرستین :

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شماره بعدی مجله به کجا رسیده؟

من الان دوتا مقاله کنترلی و ابزاردقیق برای این شماره فرستادم:a030:

دوستان دیگه ام مطلبی دارن بفرستند که زودتر مطالب آماده بشه و مجله بعدی رو هم بدیم.

خدا رو چه دیدید شاید این شماره هم مثل مجله صنایع نسخه چاپیش رو درخواست کنن

لینک به دیدگاه
چه اتفاقی بیوفته درخواست چاپشو میدن؟

کیا باید درخواست کنن تا چاپ شه؟

میتونه درخواست از طرف دانشگاهی باشه یادرخواست از طرف انجمن علمیها ویا اینکه برای مجله با تبلیغاتی که روش زده میشه اسپانسری فراهم بشه . فعلا راههایی که به نظرم میرسه همیناست شما اگه راه دیگه ای به نظرتون میرسه بگین

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
شماره بعدی مجله به کجا رسیده؟

من الان دوتا مقاله کنترلی و ابزاردقیق برای این شماره فرستادم:a030:

دوستان دیگه ام مطلبی دارن بفرستند که زودتر مطالب آماده بشه و مجله بعدی رو هم بدیم.

خدا رو چه دیدید شاید این شماره هم مثل مجله صنایع نسخه چاپیش رو درخواست کنن

سلام

شرمنده ام این چند وقت دستم بند بودicon_pf%20(34).gif

چشم از همین هفته به طور جدی پیگیر انتشارش میشم ایشالا تا کمتر از یکماه دیگه منتشر بشه:a030:

چه اتفاقی بیوفته درخواست چاپشو میدن؟

کیا باید درخواست کنن تا چاپ شه؟

همونطور هم که جناب عارف گفتند اگه بتونیم این نشریه رو با همکاری یه مرکز علمی معتبر به چاپ برسونیم میتونیم نسخه چاپی اون رو منتشر کنیم

تا ایشالا بتونیم رسما این نشریه رو مجوز چاپ رسمی بگیریم که نیازمند خیلی فاکتورهاست که فعلا این نشریه ندارهhanghead.gif

لینک به دیدگاه
سلام

شرمنده ام این چند وقت دستم بند بودicon_pf%20%2834%29.gif

چشم از همین هفته به طور جدی پیگیر انتشارش میشم ایشالا تا کمتر از یکماه دیگه منتشر بشه:a030:

همونطور هم که جناب عارف گفتند اگه بتونیم این نشریه رو با همکاری یه مرکز علمی معتبر به چاپ برسونیم میتونیم نسخه چاپی اون رو منتشر کنیم

تا ایشالا بتونیم رسما این نشریه رو مجوز چاپ رسمی بگیریم که نیازمند خیلی فاکتورهاست که فعلا این نشریه ندارهhanghead.gif

ممنون پیمان جان...

من آدم کم تجربه ایم ولی به این موضوعات علاقه دارم...میتونم بپرسم این فاکتورها چی هستن؟

که اگه شدنی باشه با همکاری دوستان تو انجمن جورش کنیم...

لینک به دیدگاه
ممنون پیمان جان...

من آدم کم تجربه ایم ولی به این موضوعات علاقه دارم...میتونم بپرسم این فاکتورها چی هستن؟

که اگه شدنی باشه با همکاری دوستان تو انجمن جورش کنیم...

چشم مهدی جان

من خودم هم آشنایی چندانی با روند قانونی کردن این مسئله ندارم سوال میکنم و بهتون میگم:w16:

مقالات کنترلی که گفته شد رو هم تازه دانلود کردمicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

یه نظر داشتم...

میخواستم ببینم به نظرتون برای مجله از مقالات خارجی استفاده کنیم بهتر نیست؟

یعنی یه سری از مقالات خوب و داغ رو انتخاب کنیم و با کمک هم ترجمشون کنیم...

لینک به دیدگاه
یه نظر داشتم...

میخواستم ببینم به نظرتون برای مجله از مقالات خارجی استفاده کنیم بهتر نیست؟

یعنی یه سری از مقالات خوب و داغ رو انتخاب کنیم و با کمک هم ترجمشون کنیم...

این طرح رو قبلا پیشنهاد دادیم و کارهایی صورت گرفت فقط نیمه کاره رها شدhanghead.gif

اینبار اگه بخواد چنین طرحی اجرا بشه قوانین سختی واسه ش وضع میشه

مثل اینکه چند نفر با هماهنگی هم تاپیک ترجمه شو بزنند و تمام کنند در صورت تکمیل 3 امتیاز طلایی به هرکدام اضافه و در صورت نیمه کاره رها شدن یا به ثمر نرسیدن 200 امتیاز معمولی ازشون کسر بشه

درغیراین صورت چنین طرحی هیچوقت به ثمر نمیرسهhanghead.gif

لینک به دیدگاه
این طرح رو قبلا پیشنهاد دادیم و کارهایی صورت گرفت فقط نیمه کاره رها شدhanghead.gif

اینبار اگه بخواد چنین طرحی اجرا بشه قوانین سختی واسه ش وضع میشه

مثل اینکه چند نفر با هماهنگی هم تاپیک ترجمه شو بزنند و تمام کنند در صورت تکمیل 3 امتیاز طلایی به هرکدام اضافه و در صورت نیمه کاره رها شدن یا به ثمر نرسیدن 200 امتیاز معمولی ازشون کسر بشه

درغیراین صورت چنین طرحی هیچوقت به ثمر نمیرسهhanghead.gif

دقیقا باید یه همچین کاری صورت بگیره...فقط کار باید گروهی باشه...و همچنین یکی که هماهنگی های لازم رو انجام بده...

لینک به دیدگاه
دقیقا باید یه همچین کاری صورت بگیره...فقط کار باید گروهی باشه...و همچنین یکی که هماهنگی های لازم رو انجام بده...

من خودم درگیر دوتا مجله خانواده و برق هستم فعلا و زمان واسه کارهای انجمن خیلی خیلی محدوده وگرنه خودم هماهنگ میکردم اگه شما فرصتش رو داری با چند تا از برقی هایی که میدونی ترجمه شون قویه هماهنگ شو هر امکانی هم لازم باشه در اختیار شما قرارمیکیره:a030:

لینک به دیدگاه
من خودم درگیر دوتا مجله خانواده و برق هستم فعلا و زمان واسه کارهای انجمن خیلی خیلی محدوده وگرنه خودم هماهنگ میکردم اگه شما فرصتش رو داری با چند تا از برقی هایی که میدونی ترجمه شون قویه هماهنگ شو هر امکانی هم لازم باشه در اختیار شما قرارمیکیره:a030:

چشم...با چند تا از بچه ها صحبت میکنم اگه قبول کردن شروع میکنیم...

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

چقدر این شماره 4 قشنگ بود

من دلم می خواد توی تکمیل شماره های بعدی همکاری کنم

شماره بعدی کی قراره منتشر بشه

مطالب تکمیله یا نه؟

کدوم بخش ها خالیه؟

لینک به دیدگاه
چقدر این شماره 4 قشنگ بود

من دلم می خواد توی تکمیل شماره های بعدی همکاری کنم

شماره بعدی کی قراره منتشر بشه

مطالب تکمیله یا نه؟

کدوم بخش ها خالیه؟

سلام

ممنونم مژگان خانوم

باعث افتخار ماست

شماره بعدی مجله اگه مطالبش به موقع به من برسه ایشالا تا عید فطر آماده است:a030:

شما مطالبتو بفرست واسم ممکنه مطالب ارسالی شما بهتر باشه و همون رو چاپ کنیم:w02:

لینک به دیدگاه
سلام...

میخواستم بگم نظرتون چیه یه بخش از مجله رو به کنفرانس ها و گنگره هایی که تشکیل میشه اختصاص بدیم؟

فکر بسیار خوبیه ....

این مطلب جزءهمون اخبار میشه که در مطالب مجله موجوده و چون این همایشها گاه به گاه تشکیل میشه نمیشه بخش مجزایی براش تعریف کرد چون ممکنه تو بعضی شماره ها خالی بمونه:a030:

لینک به دیدگاه
فکر بسیار خوبیه ....

این مطلب جزءهمون اخبار میشه که در مطالب مجله موجوده و چون این همایشها گاه به گاه تشکیل میشه نمیشه بخش مجزایی براش تعریف کرد چون ممکنه تو بعضی شماره ها خالی بمونه:a030:

حق با شماست...

ولی منظورم این بود که مقالاتی که تو این همایش ها ارائه داده میشنو ما داخل مجله یه اشاراتی بهشون داشته باشیم...

و همچنین منظورم این بود که مقالاتی که در همایشهای گذشته تشکیل شدنو ارائه بدیم.من خودم چندین مقاله که در گذشته تشکیل شدنو دارم و تا چند شماره ی مجله رو میتونم ساپورت کنم...

به عنوان مثال مقالاتی که در مورد قوانین فازی در پانزدهمین کنفرانس برق تشکیل شده دارم...

لینک به دیدگاه
حق با شماست...

ولی منظورم این بود که مقالاتی که تو این همایش ها ارائه داده میشنو ما داخل مجله یه اشاراتی بهشون داشته باشیم...

و همچنین منظورم این بود که مقالاتی که در همایشهای گذشته تشکیل شدنو ارائه بدیم.من خودم چندین مقاله که در گذشته تشکیل شدنو دارم و تا چند شماره ی مجله رو میتونم ساپورت کنم...

به عنوان مثال مقالاتی که در مورد قوانین فازی در پانزدهمین کنفرانس برق تشکیل شده دارم...

بسیار عالیه:a030:

اگه بتونید در این زمینه هم با مجله همکاری کنید باعث افتخار ماست:icon_gol::w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...