رفتن به مطلب

آموزش بورس

ارسال های توصیه شده

سلام به جمیعا

قبل از عید تاپیکی زدم برای انجام پروژه ها که متاسفانه کسانی که استقبال کردن الان از نظر وقت مشکل دارن

به همین دلیل موکول شد به فرصتی دیگه

من خودم هم به همچنین بیشتر ساعات روزم پر شده یکی از علت هاش شرکت در کلاس های متفرقه مثل بورسه :icon_pf (34):که میرم کلاس اما فرصت نمیکنم دوره کنم:whistle:

برای همین گفتم تاپیکشو بزنم که هر هفته یک جلسه بزارم دوستانی که مایلن همراهی کنن اعلام امادگی کنن و آی دی هاشونو به من بدن تا هر جلسه جزوه رو براشون میل کنم

چرا جزوه رو اینجا نمیزارم به این دلیله که از اموزشگاه اجازه انتشار جزوه رو تو نت نگرفتم و خواهش می کنم که دوستان هم فقط خودشون استفاده کنن که تو نت پخش نشه

نمیدونم روال کار به چه صورت باشه بهتره اما بهتره جزوه ها مطالعه بشه سوالی هم بود من تا جایی که بتونم جواب میدم

کیا حاضرن دستا بالا :ws38:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برای توجه دوستان باید بگم تعداد جلسات 12 جلسه و هر جلسه در یک هفته برگزار میشه

کلا اسم این دوره آموزش بورس از روش تکنیکاله یعنی شما از نمودارهای قیمت گذشته میتونین روند آینده بازار رو تا اندازه ای پیش بینی کنین

فقط قبلش گفته باشم کسانی که ای دی فرستادن و یا در آینده خواهند فرستاد توجه کنن اگه قراره فقط جزوه ها رو با خودشون نگه دارن لطفا درخواست جزوه نکنن چون تو نت فکر کنم این مدل اموزشها زیاده و هر وقت بخوان میتونن بگردن مشابهشو پیدا کنن :banel_smiley_4:

اما اگه دوست دارن یاد بگیرن بهتره حتما هفته ای یکی دو ساعت مطالعه کنن که با هم پیش بریم :w16: برای همین گفته باشم ازمون میگیرم و سه نفر اول که امتیازشون بالا باشه کارت صد آفرین با امتیاز اهدایی از طرف مهندس مهدی (:whistle:) تقدیم حضور خواهد شد.

لینک به دیدگاه

جزواتی که به شما میدم به صورت pdf و کاملا با اشکال درس رو توضیح داده و شما با مطالعه اون سوالاتتون رو تو یه تاپیک دیگه بپرسین تا با هم بتونیم در صورت توان پاسخ بدیم.

چون اشنایی دوستان ممکنه با اصطلاحات بازار در حد صفر باشه ممکنه جلسات اول یک مقدار سختر باشه (چه یادگیری اصطلاحات و چه آموزش نرم افزار متاتریدر) اما در اینده فکر کنم وقتی به پیش بینی ها برسیم درسها شیرین تر باشه :ws37:

برای جلسه اول جدا از pdf یک سری مطالب اینجا از نت پیدا میکنم و میزارم. لطفا شما جز همینا مطالعه دیگه ای نداشته باشین چون ممکنه قاطی کنین

از مفهوم هر کدوم ازینا سوال داشتین بپرسین تا ساده تر توضیح بدم (ضمنا خودم هم در حال یادگیریم توقع زیاد نداشته باشین :whistle:)

لینک به دیدگاه
:mrsbeasley:

من میام..ولی هیچی هیچی بلد نیستم....:4chsmu1:

فکر کنم بیشترا هم مثل شما باشن در حد صفر

خودم هم اینطوری بودم یه مقدار وقت میگیره با اصطلاحات آشنا شد اما بعدش فکر کنم راحت تره

لینک به دیدگاه

من و رفیقام تو بورس یه مقدار پول داشتیم. البته مال من کم بود. ولی دوستام همه زندگیشونو گذاشتن تو بورس. از روزی که آقای احمدی نژاد قهر فرمودن به خاک سیاه نشستیم.

بورس در ایران یک سیستم سرمایه گذاری تقریبا بسته است. سود هر کس تابعی از ضرر و زیان بقیه است. یعنی وقتی یک نفر سود میکنه به طور قطع عده ای دارن ضرر میکنن.

حساب و کتاب خاصی هم نداره و اینطور که من تو این مدت فهمیدم همش پدرسوخته بازیه.

سود مطمئن در بورس منوط به اینه که یا سرمایه بسیار هنگفتی داشته باشی یا به امام زمان و یارانش وصل باشی.

یه زمان خیلی دوست داشتم ولی از وقتی که شاخص بورس با خاک کوچه یکی شد دیگه حتی فکرشم نمیکنم که دوباره برم سمتش. دوستام هنوز بعد از گذشت حدود یک سال نتونستن ضرر و زیانشونو جبران کنن.

لینک به دیدگاه

چه خوب یکی اشنا هست لطفا اگه فرصت دارین ممنون میشم تو این تاپیک اموزش به من کمک کنین

من و رفیقام تو بورس یه مقدار پول داشتیم. البته مال من کم بود. ولی دوستام همه زندگیشونو گذاشتن تو بورس. از روزی که آقای احمدی نژاد قهر فرمودن به خاک سیاه نشستیم.

بورس در ایران یک سیستم سرمایه گذاری تقریبا بسته است. سود هر کس تابعی از ضرر و زیان بقیه است. یعنی وقتی یک نفر سود میکنه به طور قطع عده ای دارن ضرر میکنن.

حساب و کتاب خاصی هم نداره و اینطور که من تو این مدت فهمیدم همش پدرسوخته بازیه.

سود مطمئن در بورس منوط به اینه که یا سرمایه بسیار هنگفتی داشته باشی یا به امام زمان و یارانش وصل باشی.

یه زمان خیلی دوست داشتم ولی از وقتی که شاخص بورس با خاک کوچه یکی شد دیگه حتی فکرشم نمیکنم که دوباره برم سمتش. دوستام هنوز بعد از گذشت حدود یک سال نتونستن ضرر و زیانشونو جبران کنن.

مدرس ما میگفت خطرناکترین بازار بورس همون بازار ارزه و خیلی ها رو با سر به زمین میزنه

اینکه شما میگی بازار ایران و جهان نداره یه عده ضرر میکنن یه عده سود چون اینجا یک عده فروشنده ان و یه عده خریدار و قیمتها حالت الاکلنگی داره حالا بستگی داره کدوم طرف قوی تر باشه

بازار سهام به نسبت بقیه بازارها از نظر ریسک بهتره

ولی اگه نا آشنا باشن راحت گول حبابها رو میخورن

مثل همین اواخر قضیه طلا که با اینکه گرون شده بود خیلیا انتظار گرون تر شدن رو داشتن و کلی ضرر دادن

شما هیچ وقت نباید سرمایه اصلیتو وارد بازار کنی باید از پولی استفاده کنی که لازمش نداری

لینک به دیدگاه
چه خوب یکی اشنا هست لطفا اگه فرصت دارین ممنون میشم تو این تاپیک اموزش به من کمک کنین

مدرس ما میگفت خطرناکترین بازار بورس همون بازار ارزه و خیلی ها رو با سر به زمین میزنه

اینکه شما میگی بازار ایران و جهان نداره یه عده ضرر میکنن یه عده سود چون اینجا یک عده فروشنده ان و یه عده خریدار و قیمتها حالت الاکلنگی داره حالا بستگی داره کدوم طرف قوی تر باشه

بازار سهام به نسبت بقیه بازارها از نظر ریسک بهتره

ولی اگه نا آشنا باشن راحت گول حبابها رو میخورن

مثل همین اواخر قضیه طلا که با اینکه گرون شده بود خیلیا انتظار گرون تر شدن رو داشتن و کلی ضرر دادن

شما هیچ وقت نباید سرمایه اصلیتو وارد بازار کنی باید از پولی استفاده کنی که لازمش نداری

البته منم تخصص چندانی ندارم. صرفا یک آشنایی جزئی دارم.

در خصوص اتفاقات اخیر بورس هم اطلاعی ندارم. و جریان طلا و ... هم نمیدونم چیه.

اما اگر کاری از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

منم دوست دارم و بلد نیستم :ws3:

به منم جزوه بدید :w16:

اینجا هم میتونیم بریم واسه تمرین :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

منم دوست دارم بدونم چطوریه

چند سال پیش خیلی دنبالش بودم ولی تو همون تحقیقات اولیه دیدم همه میگن تو بورسم باید پارتی داشته باشی و به کله گنده ها وصل باشی تا بتونی بفهمی کجا سرمایه بذاری و کجا نه و .... چون بازارو همونا میچرخونن. واسه همین دیگه بیخیالش شدم

اما باز بدم نمیاد دقیقتر بدونم

لینک به دیدگاه

از اعلام آمادگیتون ممنون

اگه فقط بخوام مطالب جزوه رو بزارم مشکلی نیست هر زمان دستم رسید میزارم اما چون ظاهرا اکثرا از صفر شروع میکنن بنابراین من یه سری اصطلاحات و اموزشهای پایه رو میزارم

اگه بتونین اولشو خوب یاد بگیرین بعدش با جزوه ها خوب پیش میرین فقط یه راهنمایی کوچیک لازمه که من بهتون میدم

پس قبل از جزوه ها یه تاپیک پایه رو زدم تا جایی که فرصت کنم اطلاعات این تاپیک رو سریع میزارم شما هم لطفا از این تاپیک شروع کنین سوال داشتین همینجا بپرسین

من آخر هفته ها که فرصت دارم آپدیتش می کنم

[h=3]درس اول بورس: آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات[/h]

منم دوست دارم و بلد نیستم :ws3:

به منم جزوه بدید :w16:

اینجا هم میتونیم بریم واسه تمرین :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

توی هفته آینده آموزش نرم افزارشو میزارم تمریناتم خودم میگم چیکار کنین ممکنه بحثی پیش بیاد و من نتونم جواب بدم اون وقت یه فروم پیدا میکنیم سوالها رو میپرسیم

پس فعلا هیچ جا جز اینجا وارد این بحث نشین چون قاطی می کنین

منم دوست دارم بدونم چطوریه

چند سال پیش خیلی دنبالش بودم ولی تو همون تحقیقات اولیه دیدم همه میگن تو بورسم باید پارتی داشته باشی و به کله گنده ها وصل باشی تا بتونی بفهمی کجا سرمایه بذاری و کجا نه و .... چون بازارو همونا میچرخونن. واسه همین دیگه بیخیالش شدم

اما باز بدم نمیاد دقیقتر بدونم

به نظرم صحبت شما درست نیست

اما بهرحال سرمایه ای که ما تو بورس میزاریم خیلی کوچیکه و بازار دست کساییه که از ما قوی ترن مثل بانکهای مرکزی و ... برای بازار ارز که هر جور بخوان میگردونن ما فقط باید یاد بگیریم چطور واردش بشم که خلاف جهت حرکت اونا نباشه چون اون وقت خورده میشیم

لینک به دیدگاه
منم علاقه دارم ياد بگيرم ولي چيزي از بورس نميدونم:hanghead::icon_pf (34):

من تو کلاسی که میرم برای یادگیری بورس کسایی اومدن که تو بازارن هیچی از نرم افزار و محاسیات و اینطور چیزا بارشون نیست

یادگیری بورس فکر نمیکنم کاری داشته باشه برای شما

لینک به دیدگاه

به نظرم صحبت شما درست نیست

اما بهرحال سرمایه ای که ما تو بورس میزاریم خیلی کوچیکه و بازار دست کساییه که از ما قوی ترن مثل بانکهای مرکزی و ... برای بازار ارز که هر جور بخوان میگردونن ما فقط باید یاد بگیریم چطور واردش بشم که خلاف جهت حرکت اونا نباشه چون اون وقت خورده میشیم

البته این حرف من نبود چیزی بود که خوندم و شنیدم :ws3:

درهرحال منتظر اموزشها هستم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...