رفتن به مطلب

سرویس های ارائه دهنده adsl

ارسال های توصیه شده

خوب سرویس های ADSL زیادی هستش که یه سری کاربرا ازش استفاده میکنن. حالا میخواستم بدونم که تو هر شهر بهترین سرویس چیه؟

اینجا میتونیم درباره سرویس های ADSL صحبت کنیم تا دوستانی که میخوان یه سرویس جدید بگیرن راهنمایی بشن که چطور اینکار رو بکنن و بهترین شرکت تو هر شهر چیه.

سرویس های معروف زیادی هستش. مثل شاتل، پارس آنلاین، داتک، آسیاتک، فن آوا، صبانت، دنیانت و ....

من خودم تو کرجم. از فن آوا استفاده میکنم.

256 ماهیانه میگیریم با ظرفیت 2گیگ در ماهی 13 هزار تومن.

اوایل خیلی قطعی داشت ولی الان خدا رو شکر راضیم و سرعت خوبی داره و خیلی کمتر قطع میشه.

شبا هم از ساعت 2 تا 7 صبح با یه یوزر و پسورد دیگه ترافیک نامحدود داره و مجانیه. دانلودا و آپلودا رو میذارم واسه نصفه شب :ws3:

شماها از چه سرویسی با چه شرایطی استفاده میکنید؟ راضی هستین؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من هم شاتل دارم .

128

ماهی 13800 تومان .

3 ماهه 5 گیگ 30000 تومان

ای بد نیست . ولی تا به حال رایگان ازش استفاده نکردم .

راستی کسایی که از شاتل استفاده میکنند بیان بگن که کی رایگان هست :ws3:

لینک به دیدگاه

من 2 ساله که از سرویس آسیا تک (Asia Tech) استفاده می کنم، 512 با ماهی 2 گیگ حجم، 13900 تومان. قطعی هم تا 2 ماه پیش اصلا نداشت، الان 2 ماهه که بعضی وقتا قطع میشه. ولی سرعتش خیلی خوبه. 3ماهه که شارژ می کنم به جای 6 گیگ، 9 گیگ حجم می دن با همون ماهی 13900 تومان یعنی 3 گیگ هدیه داره، الان که برای عید 3 ماهه شارژ کردم، به جای 3 گیگ هدیه 4 گیگ هدیه دادن با 10 روز رایگان

:ws3:

لینک به دیدگاه
منم شاتل

128 یک ماهه همیشه میگیرم

13900

3گیگ

حمید نوع سرویسی که می گیری، Eco هستش دیگه !

من 128 ART می گیرم با حجم 12 گیگ در ماه، 28.5

من این سرویس رو پارسال تو پاییز گرفتم، اوایل حجم دانلودم خیلی زیاد بود، خصوصا اینکه خیلی سراغ ت و ر ن ت می رفتم.

اما الان بیشتر سرعت بالا می خوام تا ترافیک. شاید مصرف من در حال حاضر 2 یا 3 گیگ بیشتر در ماه نباشه ! سرویس Eco خیلی برام مناسبه، ولی رو این منطقه این سرویس رو نمیدن. :banel_smiley_4:

خصوصا اینکه با 20 تومن میشه 512 Eco گرفت! این سرویس رو برای کارای علمی و تحقیقاتی می دن ! خیلی مشکلی برای دریافتش نیست ! حتی با یه کارت دانشجویی هم ممکنه موضوع حل بشه !

لینک به دیدگاه
حمید نوع سرویسی که می گیری، Eco هستش دیگه !

من 128 ART می گیرم با حجم 12 گیگ در ماه، 28.5

من این سرویس رو پارسال تو پاییز گرفتم، اوایل حجم دانلودم خیلی زیاد بود، خصوصا اینکه خیلی سراغ ت و ر ن ت می رفتم.

اما الان بیشتر سرعت بالا می خوام تا ترافیک. شاید مصرف من در حال حاضر 2 یا 3 گیگ بیشتر در ماه نباشه ! سرویس Eco خیلی برام مناسبه، ولی رو این منطقه این سرویس رو نمیدن. :banel_smiley_4:

خصوصا اینکه با 20 تومن میشه 512 Eco گرفت! این سرویس رو برای کارای علمی و تحقیقاتی می دن ! خیلی مشکلی برای دریافتش نیست ! حتی با یه کارت دانشجویی هم ممکنه موضوع حل بشه !

آره من اکو دارم

شبا هم از ساعت 1 تا 7 رایگانه

من کله فرار از زندانو تو 3 روز دانلود کردم:w16:

لینک به دیدگاه

چرا اکثراً شاتل دارین؟ :ws52:

پشتیبانیشون چطوریه؟ خوب جوابگو هستن؟

من که اولش بدجوری ناراضی بودم از این فن آوا اما الان خیلی بهتر شده. فقط گرونتر شده. اولش همینو میگرفتم 11 تومن الان شده 13 تومن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دوستان از اطلاعاتتون ممنون چون من هم میخوام adsl بگیرم ولی خیلی راجع بهش اطلاع ندارم اقا محمد بابت باز کردن این تاپیک ممنون اگه میشه بیشتر راجع به خدماتشون توضیح بدید؟

لینک به دیدگاه

من تهران 128/128 نامحدود داتک دارم ماهانه 22 تومن اصفهان همون پورتای داتکه به اسم شرکت پرنیان128/128 5 گیگ 25 تومن.سرعتم تو تهران 16kbs تو اصفهان 50 کیلوبایت. پشتیبانی تهران خیلی عالیه .چند بار 3 نصف شب هم زنگ زدم جوابم رو کامل داد

لینک به دیدگاه
من واقعا ازش راضیم

پشتیبانیش 24 ساعتس

یبار من گزارش سرعت کم دادم

(ساعت 3 بود)

3:05 دقیقه زنگ زدن خونمون:ws28:

البته خودم درخواست کرده بودم

آره حمید جان، پشتیانیش انصافا خوبه ! من تو این 16 ماهه که استفاده می کنم، فقط یه مدت اواسط بهمن اشکال داشت که فک کنم همه گیر بود، به علاوه یه بازه یه هفته ای در اوایل اسفند.

تو اون یه هفته هم خیلی کارای مختلف کردن: خطم رو دوبار مونیتور کردن، Setup مودم رو کلی دستکاری کردیم با هم و یه سری کارای دیگه ولی نشد ! آخرین دفعه که زنگ زدم، گفتم که اگه همین امشب درستش نکنید، صبح زنگ می زنم به مدیر اونجا :167:

می دونی که مکالمات ضبط می شه ! جالب اینکه بعد از 3 یا 4 ساعت درست شد. :ws3:

یه کم از دستشون ناراحتم، چون خوب منو سر کار گذاشتن، ولی در مجموع در مقایسه با سرویس دهنده های دیگه، به نظرم بهترین پشتیبانی رو داره !

من تهرانم....!!

اصلا پرت خالی نیس...!! چکار کنم؟!! :ws44:

محمد حسین :icon_gol:

اینکه پورت خالی ندارن، یکمی ناز می کنن ! باید پاپیچشون بشی !

لینک به دیدگاه
چجوری پاپیچ میشن؟؟!!!

بلد نیستم...!!!

وایرلس هزینش چجوریاس؟

وایمکس تعرفه هاش و هزینه راه اندازیش بالاس.

محمد جان تلفنت به مخابرات کجا مربوط میشه ؟

در مورد وایرلس اوضاع سخت تره ! حتما باید دید مستقیم داشته باشی ! یه نفر رو اول برای تست می فرستن که آنتن رو نصب کنه، ببینه میشه سیگنال گرفت یا نه !

من یه رفیقی دارم که سعادت آباد زندگی می کنه ! خط تلفنش PCM هستش ! نمی تونه ADSL بگیره ! رفت دنبال وایرلس ! در مجموع 230 یا 240 هزینه راه اندازی و تجهیزات کرد با شارژ 20 تومن در ماه، بدون محدودیت ترافیک برای 128

در مجموع گذشته از تجهیزات، شارژ خیلی خوبی میده ! من قبل ADSL پیگیر بودم برای وایرلس، شارژش روی 60 تا 70 تومن بود. به سرویس دهنده بستگی داره !

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من از این چیز میزا هیچی سر در نمیارم. PCM نمیدونم چیه!!؟؟ :ws52:

ما مرکز تلفن دانشگاه هستیم. برای وایرلس فکر نکنم مشکل داشته باشه. چون اینجا ریخته. کلی detect داره لپ تاپم. تعرفه هاش چجوریاس؟ سرعت دانلود و حجمش چطوره؟

لینک به دیدگاه
من از این چیز میزا هیچی سر در نمیارم. PCM نمیدونم چیه!!؟؟ :ws52:

ما مرکز تلفن دانشگاه هستیم. برای وایرلس فکر نکنم مشکل داشته باشه. چون اینجا ریخته. کلی detect داره لپ تاپم. تعرفه هاش چجوریاس؟ سرعت دانلود و حجمش چطوره؟

تعرفه اش متفاوته ! به سرور بستگی داره ! دوست من شارژ 20 تومنی میده برای 128 با ترافیک نامحدود !

اونایی که Detect می کنه که نمی تونی ازش استفاده کنی !

باید از شرکتی بگیری که سرویس خانگی می ده ! پیگیر باش که اونا از چه شرکتی دارن سرویس می گیرن !

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...