رفتن به مطلب

تصاویری از تجهیزات،تابلوها و پست ها

seyed mehdi hoseyni

ارسال های توصیه شده

سلام:icon_gol:

تعدادی عکس از تابلوها و تجهیزات برقی داشتم که گفتم دیدنشون خالی از لطف نیست

حقیقتش خودم در مورد تصاویر اطلاعات کاملی ندارم ولی از دوستانی که در مورد هر عکسی اطلاعی دارن خوشحال میشم که یه توضیحی در مورد تصاویر بدن تا هم خودم و هم دوستای دیگمون بتونیم استفاده کنیم.

همچنین اگه کسی عکسی که مربوط به موضوع باشه داره ممنون میشم که تو این تاپیک بذاره تا همه بتونن استفاده کنن

موفق باشیم...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام اولا دستتون درد نکنه دوما توروخدا اندازه وحجم عکساتون رو یکمی متب کنین با ان سرعتهای وحشتناک تا صفحه لود بشه یه دیزل اضطراری باید به خودمون ببندیم نهایتا هم اینکه قبلا تو یه تاپیکی گفتم دوستان اگه عکس یا مطلبی درمورد تجهیزات پست ونیروگاه دارن اعلام کنن به صورت انلاین براشون تهیه کنم بالاخره موضوع مرتبط با کار خودمه ودسترسی رو هم دارم ومیتونم از نزدیک یا درحین تعمیرات عکسایی رو که لازم دارین براتون بندازم موفق باشیم

لینک به دیدگاه
سلام اولا دستتون درد نکنه دوما توروخدا اندازه وحجم عکساتون رو یکمی متب کنین با ان سرعتهای وحشتناک تا صفحه لود بشه یه دیزل اضطراری باید به خودمون ببندیم نهایتا هم اینکه قبلا تو یه تاپیکی گفتم دوستان اگه عکس یا مطلبی درمورد تجهیزات پست ونیروگاه دارن اعلام کنن به صورت انلاین براشون تهیه کنم بالاخره موضوع مرتبط با کار خودمه ودسترسی رو هم دارم ومیتونم از نزدیک یا درحین تعمیرات عکسایی رو که لازم دارین براتون بندازم موفق باشیم

اول از همه که بابت عکسا اگه بتونم یه کاریش میکنم

حتما نباید به عکسی نیاز داشته باشیم تا بخوایم دنبالش بگردیم.از شما هم ممنون میشم که عکساتونو اینجا بذارید و هممون استفاده کنیم

اگرم در مورد این عکسا و تجهیزات چیزی میدونید ممنون میشم که توضیح بدید.واقعا دوست دارم بدونم چین و کجا کاربرد دارن.

لینک به دیدگاه

تابلو برق های کشویی mcc :

mcc مخفف motor control center میباشد،که برای کنترل دور موتورها استفاده میشن و همچنین به صورت کشویی ساخته میشن که به همین دلیل گرون قیمت هستن.

این تابلوها توسط تابلوهای power center تغذیه می شوند که می توانند چندین تابلوی mcc را تغذیه کنند.

%DA%A9%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20MCC%20%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%88%201.JPG

%DA%A9%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20MCC%20%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%88%202.JPG

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

1000.jpg

خود نگه دار فشار ضعیف(پلی آمیدی):

این کلمپ جهت استفاده در انتهای شبکه های فشار ضعیف و یا عبور کابل از زوایای کمتر از 90 درجه یا بیشتر از 180 درجه کاربرد دارد.

اتصال این یراق به کابل به صورت گوه ای بوده و عدم نیاز آن به پیچ و یا مهره در نصب،سهولت و سرعت در انجام کار را ایجاد نموده و از خستگی کابل در محل اتصال با کلمپ جلوگیری میکند.

کلمپ فوق جهت با مسنجر های با مقاطع(16 تا 50)مناسب میباشد.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام دوست عزيز

پيشنهاد خيلي خوبي داديد من به چندين عكس ،كليپ ،انيميشن،فيلم آموزشي و يا حوادث برق فشار قوي در مورد تجهيزات فشار قوي دارم

اگه داريد خواهشا واسم ميل كنيد

اگه مطلب خوبي راجع به روغن ترانسفورماتور و انواع آنها داريد لطف كنيد واسم بفرستيد

ايشالا جبران ميكنم واستون

ممنون

kia_kia56@yahoo.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...