رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

شبیه سازی فرایندهایی نظیر پر شدن قالب، نحوه انجماد و ساختار قطعات ریختگی، یکی از موثرترین روش ها برای تولید قطعات سالم و با خواص مکانیکی مطلوب به روش ریخته گری است. یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در شبیه سازی فرایندهای ریخته گری، نرم افزار ProCast است که به کمک روش آنالیز اجزا محدود (Finite Element Method) و همچنین استفاده از بانک اطلاعاتی حاوی داده های صنایع ریخته گری، می تواند بسیاری از نیازهای این صنعت را برطرف کند.

از نرم افزار ProCast برای شبیه سازی تولید قطعات ریختگی با استفاده از بسیاری از روش های تولید استفاده می شود. از جمله این روش ها ریخته گری در قالب های دائمی (ریژه)، دایکاست، ضد جاذبه، ریخته گری در قالب ماسه ای، گریز از مرکز، ریخته گری دقیق و ... است.

لینک دانلود از رپید شیر

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

0tfdpp3diu7tcd7nyscw.bmp

در پست بعد شیوه نصب و کرک این نرم افزار بیان می شود.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
اين نرم افزار بعد از نصب نياز به licence داره ، چطور ميشه اونو دريافت كرد

فایل های مربوط به Licence در پوشه Crack قرار دارد. از دستورالعمل معرفی شده در همان پوشه استفاده کنید. آموزش نحوه نصب و فعال سازی نرم افزار در همین تاپیک در آینده قرار خواهد گرفت.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

اقا من اینو نصب کردم ولی ارور داده میشه و مشکل از فایل licenc هستش میشه بگین این رو چطوری نصب کردین

من تا به حال زیاد با lmtools کار کردم ولی مشکلی نبوده اما اینجا این مشکل هستش

لینک به دیدگاه
اقا من اینو نصب کردم ولی ارور داده میشه و مشکل از فایل licenc هستش میشه بگین این رو چطوری نصب کردین

من تا به حال زیاد با lmtools کار کردم ولی مشکلی نبوده اما اینجا این مشکل هستش

مطابق دستورالعملی که تو help برنامه است عمل کنید.

ترجیحا از ویندوز xp استفاده کنید. به شخصه تو ویستا نتونستم لایسنس رو اجرا کنم.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از جوابتون

اما من رو ویندوز 7 نصب کردم که هیچ مشکلی تا به حال وجود نداشته برای نصب نرم افزار

اما مشکل از اینه که خود نرم افزار LmTools رو نصب نمیکنه و باید خودت اون رو داشته باشی و همینطور lmgrd رو و یه چیز دیگه که تو خود هلپ این رو گفته

Open "pam_lmd.lic" in any text editor and replace "host" in string "SERVER host 27000" for your computer real name. Save "pam_lmd.lic"

منظورش چیه یعنی اسم pc رو اونجا جایگزین کنیم یا نه فقط همون host رو ؟؟

خیلی ممنون میشم کمکم کنین :ws52:

لینک به دیدگاه
خیلی ممنون از جوابتون

اما من رو ویندوز 7 نصب کردم که هیچ مشکلی تا به حال وجود نداشته برای نصب نرم افزار

اما مشکل از اینه که خود نرم افزار LmTools رو نصب نمیکنه و باید خودت اون رو داشته باشی و همینطور lmgrd رو و یه چیز دیگه که تو خود هلپ این رو گفته

Open "pam_lmd.lic" in any text editor and replace "host" in string "SERVER host 27000" for your computer real name. Save "pam_lmd.lic"

تو محل کار روی کامپیوتر ویندوز 7 دارم. فردا تست می کنم، نتیجه اش رو براتون می نویسم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خیلی ممنون از جوابتون

متاسفانه نتونستم روی ویندوز 7 نصب کنم. ویندوزی که بهش دسترسی دارم 64 بیت هست و فایل exe روی اون اجرا نمی شه !

شما فولدر flexlm رو در درایو c ندارید احتمالا، می تونم خود فولدر رو براتون ارسال کنم، ولی مشکل اینه که ip و نام کامپیوتر موقع نصب ست می شه و شما نمی تونید تغییر بدید.

در فایل  pam_lmd.lic در خط دوم جایی که نوشته Daemon به جای host name یا Computer name از گزینه Computer/Hostname در برگه systemsetting در lmtools نام کامپیوتر خود را جایگزین کنید و فایل رو Save کنید. این کار رو پیش از Start سرور lmtools انجام دهید.

لینک به دیدگاه

دوست من خیلی ممنون اما من دقیقا همین روش رو رفتم من 3 تا عکس گذاشتم که خودتون هم ببینید ، در ضمن مشکلی تو تعریف سرویس تو lmtools نیست مشکل تو اینه که برنامه اجرا نمیشه و خطای not case found رو میده :ws52:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

لینک به دیدگاه
بچه ها یه کمک کنید چرا اینجوریه نصب نمیشه؟

لطفا مشکلتون رو برای نصب بفرمایید. اجرا نشدن فایل exe، اجرا نشدن لایسنس و ...

لینک به دیدگاه

مدیر محترم پیمان جان سلام

نحوه نصب لایسنسش به چه صورته خودمو کشتم جواب نمیده میتونی فیلم بگیری بذاری بچه ها ببینن اگر هم که راهنمایی کنی ممنون میشم .

لایسنس رو در نوت پد باز میکنم اینجا بجای چیا باید اسم کامپیوتر رو وارد کنم آیا id کارت شبکه هم نیازه وارد کنم یه بار توضیح بدید ممنون میشم اگر برای ویندوز xp باشه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
مدیر محترم پیمان جان سلام

نحوه نصب لایسنسش به چه صورته خودمو کشتم جواب نمیده میتونی فیلم بگیری بذاری بچه ها ببینن اگر هم که راهنمایی کنی ممنون میشم .

لایسنس رو در نوت پد باز میکنم اینجا بجای چیا باید اسم کامپیوتر رو وارد کنم آیا id کارت شبکه هم نیازه وارد کنم یه بار توضیح بدید ممنون میشم اگر برای ویندوز xp باشه ممنون میشم.

در فایل pam_lic

به جای خط فاصله ها، Computer name خود را قرار دهید.

نیازی به id کارت شبکه نیست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
کسی نمیتونه راهنمای نصب تصویری بزاره ؟

procast 2009 خوب نیست نصبش هم مشکل داره از نسخه 2005 استفاده کن نسبت به اون نسخه هم زیاد فرقی نکرده

اگه میخوای تا راهنمای نصب اونو بزارم برات

لینک به دیدگاه

ممنون رضا جان

من با 2008 کار کردم مشکل هم نداشته

ولی نمیدونم این رو چجوری کرک کنم هر کاری میکنم باز هم error میده

وقتی تو lmtools.exe دکمه reread license رو میزنم failed میده ! فکر کنم بخاطر همینه

البته اون فایل license رو هم نمیدونم منظورش از اینکه باید host رو بزاری تو server host 27000 چیه ؟!

شما تونستید نصب کنید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...