رفتن به مطلب

کسی عمل لیزیک انجام داده؟

در صورتی که شخصا این عمل رو انجام دادید،بگید راضی بودید  

6 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در صورتی که شخصا این عمل رو انجام دادید،بگید راضی بودید

• 3
    • 3
    • 0

ارسال های توصیه شده

سلام f1c54c1406078a7c413c2e01a85741d9.gif

مدتی بود از عینک و لنز خسته شده بودم و میخواسم چشمامو عمل لیزیک کنم...vil-intello.gif

ولی منتظر بودم شماره چشمم ثابت بشه تا عمل کنم ، دیروزم رفتم معاینه پیش دکتر جراح و متخصص عیوب انکساری دکتر گفت ک مشکلی نیس و میتونی عمل کنی .lunet.gif

امروز یکم دو دل شدم رفتم گوگل سرچ کردم بعضی جاها از خوبیهای این عمل گفته بود و تو بعضی سایتا فقط از بدیهاش مثل این

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
سایتی پیدا نکردم ک خوبیها و بدیاشو مقایسه کرده باشه و نهایتا ی نتیجه گیری منطقی کرده باشه.:ws37:

توی همین سایت ی سری آمارهایی از مشکلات بعد از عمل کسایی ک عمل کردن و مدتی از عملشون گذشته نوشته بود...:icon_pf (34):

این تاپیکو زدم که اگر کسایی اینجا هستن ک شخصا این تجربه رو داشتن یا اطلاعات دقیقی از این عمل دارن بهم کمک کنن تا بتونم تصمیم قاطع و عاقلانه ای بگیرم.:a030:

پیشاپیش از همه کسایی ک کمک میکنن ممنونم:icon_gol:

پ.ن==>اگر شخصا عمل رو انجام دادید در نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خودم که نه ...

ولی خواهرم پیش دکتر هاشمی عمل کرد ... الآن هم چند سال گذشته ، مشکلی نداره و خیلی هم راضی هستش ...:ws37:

چند ساله عمل کردن؟

چون یجا نوشته بود اکثرا بعد 6یا7سال مشکلاتش شروع میشه

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم منم خودم انجام ندادم امامامانم از سال84تاحالا انجام داده پیش دکتر هاشمی خیلی هم راضیه اگه میخوای انجام بدی حتمابرو کلینیک نور خیابان ظفر تهران دکتر هاشمی اولین دکتری که لیزرولیزیک وارد ایران کرده خودش هم به پنجه طلا معروفه

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم:a030:

فقط یه نکته بعد از عملت که امیدوارم با موفقیت انجام بشه پرونده تو نگه دار چون ممکنه دور از جونت بعد از 120 سال اگه خدایی نکرده مشکل کاتاراکت پیدا کردی طبق اون پرونده برات باید عدسی بزارن اینم از تجربه من:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم منم خودم انجام ندادم امامامانم از سال84تاحالا انجام داده پیش دکتر هاشمی خیلی هم راضیه اگه میخوای انجام بدی حتمابرو کلینیک نور خیابان ظفر تهران دکتر هاشمی اولین دکتری که لیزرولیزیک وارد ایران کرده خودش هم به پنجه طلا معروفه

مرسی...:icon_gol:

حیف ک تهران نیستم . ولی دکتر علی معلم هم شنیدم دکتر خوبیه....خودش تهرانه ، هفته ای دو سه روز هم میاد شیراز...شما نمیشناسیدش؟

لینک به دیدگاه
من دیروز ک رفتم معاینه از دکتر پرسیدم گفت یک ملیون...البته شاید قیمتا همه جا ثابت نباشه:ws37:

ما یکی از فامیل هامون قبل چند ماه قبل عید عمل کرد با تمام خرج ها

دکترو ازمایش و مطب و رفت و امد شد 900

لینک به دیدگاه

چند ساله عمل کردن؟

چون یجا نوشته بود اکثرا بعد 6یا7سال مشکلاتش شروع میشه

مهر 88 ...

دکتر هاشمی کارشون درسته ...:a030:

دوستان اگر میشه قیمت ها رو هم بزارن

یک میلیون و دویست !

لینک به دیدگاه

من خودم عمل لیزیک انجام دادم هیچ مشکل خاصی که نتونی تحملش کنی نداره ولی بعضا با این که عمل کردی ممکنه بازم نیاز به زدن عینک داشته باشی من پیش دکتر جوشقانی عمل کردم که فوق تخصص چشم بود و نیازی به زدن عینک بعد عمل نداشتم ولی پرسنل اونجا گفتن تو از معدود کسایی هستی که نیازی به زدن عینک بعد عمل نداری

در ضمن بعد از چند سال تو تا نقطه ریز مشکی توی دیدم افتاده که هر چند اصلا شاید تو دیدم تاثیر نذاره ولی همیشه به هر طرف که نگاه میکنم میاد تو دیدم قرار میگره دید رو کم نمیکنه ولی رو اعصابمه

لینک به دیدگاه

من عمل لیزیک رو تابستون 89 انجام دادم.

البته دلیلش صرفا خستگی از عینک نبود.

غیر از ثابت بودن شماره چشم، سن و سال هم مهمه، به علاوه اینکه تستی قبلش انجام می شه برای اینکه بدونن اساسا این عمل قابل انجامه یا نه.

بعد اینکه من هیچوقت لنز استفاده نکردم، بنابراین نمی دونم تاثیری می تونه داشته باشه رو نتیجه عمل یا نه. چرا ؟

چیزی که قبل از عمل دکتر به من گفت، 10 درصد امکان برگشت هست و 3 درصد امکان عفونت

من کلینیک نور عمل کردم، دکتر طاهری یا تو همین مایه ها بود فامیلش، آدم شناخته شده ای هست تو این زمینه.

دقیق تر خواستید بدونید، مدارک پزشکی رو دارم، نگاه می کنم.

کل داستانه عمل 5 دقیقه بیشتر نیست، اما مصیبت اصلی بعدش هست

تقریبا تا سه ماه مشکل دید داشتم، خصوصا تو شب

این زمان رو باید خیلی صبورانه تحمل کنید، غیر از این باشه، اذیت خواهید شد.

هنوز هم بعد از یک سال نیم، بعضی وقتا که کارم زیاد هست، فارغ از اینکه کار با کامپیوتر باشه یا نه، کلا خستگیش رو دیدم تاثیر می ذاره

در مجموع ولی من راضیم از اینکه این کار رو کردم.

لینک به دیدگاه
من خودم عمل لیزیک انجام دادم هیچ مشکل خاصی که نتونی تحملش کنی نداره ولی بعضا با این که عمل کردی ممکنه بازم نیاز به زدن عینک داشته باشی من پیش دکتر جوشقانی عمل کردم که فوق تخصص چشم بود و نیازی به زدن عینک بعد عمل نداشتم ولی پرسنل اونجا گفتن تو از معدود کسایی هستی که نیازی به زدن عینک بعد عمل نداری

در ضمن بعد از چند سال تو تا نقطه ریز مشکی توی دیدم افتاده که هر چند اصلا شاید تو دیدم تاثیر نذاره ولی همیشه به هر طرف که نگاه میکنم میاد تو دیدم قرار میگره دید رو کم نمیکنه ولی رو اعصابمه

مطمئنی مشکل خاصی ایجاد نمیکنه؟ :w58::ws52:

لینک به دیدگاه

کسانی که عمل کردند شماره چشماشون رو هم بگن چند بوده، چشمای من تا پارسال یکی 0.25 . یکی 1.25 بود البته 1 ساله عینک نزدم و احتمالا الان زیاد شده محدودیتی که نداره حتما باید شماره چشمت زیاد باشه؟ بعد این قیمتایی که میگین واسه 2 چشمه یا 1 چشم؟

لینک به دیدگاه
مطمئنی مشکل خاصی ایجاد نمیکنه؟ :w58::ws52:

دقیقا هیچکدمش مشکل خاصی برای من پیش نیاورده و در ضمن من قبل عمل 4سال از عینک و بعدش هم دو سال از لنز استفاده کردم نمره چشمم هم 3 و 3.25 بود قبلا بدون لنز یا عینک اصلا قادر به دیدن تی وی حتی از فاصله دو متری رو هم نداشتم ولی الان بعد 11 سال از عملم خیلی راضی هستم یک روز بعد عملم دیدم کامل شد تا یه هفته بعد عمل حمام نباید بکنی و از عینک دودی به مدت یک ماه باید استفاده کنی البته بعد عمل انگار تو چشمت شن ریختن وهمه جارو مه الود مینی

در ضمن لیزیک فقط نزدیک بینی رو درمان میکنه و بر روی استیک ماتیسم و دور بینی تا ثیر نداره و سنت باید بالای بیست باشه

لینک به دیدگاه
کسانی که عمل کردند شماره چشماشون رو هم بگن چند بوده، چشمای من تا پارسال یکی 0.25 . یکی 1.25 بود البته 1 ساله عینک نزدم و احتمالا الان زیاد شده محدودیتی که نداره حتما باید شماره چشمت زیاد باشه؟ بعد این قیمتایی که میگین واسه 2 چشمه یا 1 چشم؟

من شنیدم ک میگن اگر شماره بالا باشه عمل بهتر جواب میده...یعنی بعد عمل حتما صفرمیشه شماره چشمت ولی برای شماره های کم اصلن توصیه نمیکنن عمل رو

قیمتها هم واسه جفت چشماس.

لینک به دیدگاه
من عمل لیزیک رو تابستون 89 انجام دادم.

البته دلیلش صرفا خستگی از عینک نبود.

غیر از ثابت بودن شماره چشم، سن و سال هم مهمه، به علاوه اینکه تستی قبلش انجام می شه برای اینکه بدونن اساسا این عمل قابل انجامه یا نه.

بعد اینکه من هیچوقت لنز استفاده نکردم، بنابراین نمی دونم تاثیری می تونه داشته باشه رو نتیجه عمل یا نه. چرا ؟

چیزی که قبل از عمل دکتر به من گفت، 10 درصد امکان برگشت هست و 3 درصد امکان عفونت

من کلینیک نور عمل کردم، دکتر طاهری یا تو همین مایه ها بود فامیلش، آدم شناخته شده ای هست تو این زمینه.

دقیق تر خواستید بدونید، مدارک پزشکی رو دارم، نگاه می کنم.

کل داستانه عمل 5 دقیقه بیشتر نیست، اما مصیبت اصلی بعدش هست

تقریبا تا سه ماه مشکل دید داشتم، خصوصا تو شب

این زمان رو باید خیلی صبورانه تحمل کنید، غیر از این باشه، اذیت خواهید شد.

هنوز هم بعد از یک سال نیم، بعضی وقتا که کارم زیاد هست، فارغ از اینکه کار با کامپیوتر باشه یا نه، کلا خستگیش رو دیدم تاثیر می ذاره

در مجموع ولی من راضیم از اینکه این کار رو کردم.

ممنون بابت توضیحات کامل و مفیدتون:icon_gol:

منظورتون از تستی ک انجام میشه همون آزمایشات لیزیک هست یا معاینه ای که پیش دکتر میری؟

آره استفاده از لنز تاثیر داره.استفاده زیادش باعث میشه قرنیه چشم نازک بشه و دکترا عمل نمیکنن.

تو این 3ماه فقط مشکل دید در شب داشتید یا واسه مطالعه و درس خوندن طولانی مدت هم مشکل داشتید؟من از دکتر پرسیدم گفت نهایتا تا 1ماه شاید مشکل برای مطالعه طولانی مدت داشته باشی.مثلا روزی 8تا10ساعت.

لینک به دیدگاه
ممنون بابت توضیحات کامل و مفیدتون:icon_gol:

منظورتون از تستی ک انجام میشه همون آزمایشات لیزیک هست یا معاینه ای که پیش دکتر میری؟

آره استفاده از لنز تاثیر داره.استفاده زیادش باعث میشه قرنیه چشم نازک بشه و دکترا عمل نمیکنن.

تو این 3ماه فقط مشکل دید در شب داشتید یا واسه مطالعه و درس خوندن طولانی مدت هم مشکل داشتید؟من از دکتر پرسیدم گفت نهایتا تا 1ماه شاید مشکل برای مطالعه طولانی مدت داشته باشی.مثلا روزی 8تا10ساعت.

خواهش می کنم.

یه تصویر برداری از قرنیه بود، اسم آزمایش متاسفانه یادم نیست.

ولی چیزی که یادم میاد، دکتر اول اون تصاویر رو نگاه کرد و بعد گفت می تونی انجام بدی.

دوران بعد از عمل

تا مدتی به شدت چشم به آفتاب حساسه، حتی با وجود عینک آفتابی، ضمن اینکه از یه عینک خوب استفاده کنید.

تقریبا نزدیک به چهار ماه باید قطره بریزید، من سه مدل قطره داشتم، که به ترتیب، یه ماه، دو ماه و آخری چهار ماه طول کشید.

تا زمانی که قطره می ریزید، چون این قطره ها چرب هستند، دید رو مختل می کنند

قطره اولی حتی باعث ایجاد درد چشم می شد برای من که خوشبختانه یک ماه بیشتر ادامه نداشت.

موضوع مطالعه نیست، من تا سه چهار روز چشمم کامل بسته بود، البته خودم بستم با یه چشم بند و یه عینک روش و تو اون مدت خونه بودم.

ولی بعدش به اندازه ای دید داشتم که می رفتم سر کارم.

موضوع بسیار مهم اینه که قطره ها به شدت باید سر وقت ریخته بشن، چون آنتی بیوتیک هستند.

در مجموع همونطور که گفته شد، مشکل مطالعه ندارید، مشکل تاری دید دارید و این تاری تا زمانی ادامه داره که قطره ها هستند.

بعد یواش یواش همه چی عادی می شه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...