رفتن به مطلب

دفتر مديريت تالار برق

Control

ارسال های توصیه شده

می توان ازکدیااسکریپت ها ی که آخرین ارسالهارانمایش می دن برای استفاده ازسایتهاو وبلاگها ساخت وهمچنین می توان feedburner گوگل برای بخش برق استفاده کرد.

نیاز به این کارا نیست مهندس:a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 107
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام؛ یک بسته‌ی پیشنهادی برای مرتب کردن تالار دارم که به بالاترین پیشنهاد می‌فروشمش :ws3:

یک سری تاپیک‌ها هستند که میشه گفت دیگه چندان محتوایی انتقال نمیدن :

مثلا این تاپیک یه‌جور بحث و پیشنهاد بوده که میتونسته در همین دفتر مدیریت دربارش صحبت بشه. به عنوان تاپیک چیزی نداره

http://www.noandishaan.com/forums/thread62562.html

این یکی میتونسته طرح بدی نباشه، اما همونطور که معلومه رسیدگی به همچین برنامه‌هایی زمان و حوصله‌ی زیاد میخواد وگرنه ناکارامد میمونن. باتوجه به همه ی گزینه هایی که برای آگاهی از تاپیک های به روز شده هست شاید همچین تاپیکی خیلی کارامد نباشد. مگر اینکه کسی دلش بخواد و حوصله کنه ادامه بدش

http://www.noandishaan.com/forums/thread115172.html

اينا مي‌تونن ادغام بشن:

http://www.noandishaan.com/forums/thread138696.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread128274.html

و همينطور اينا :

http://www.noandishaan.com/forums/thread127772.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread121970.html

اين موضوع حداقل بنظرم جزو تاپيك هاي مهم نيست :ws3:

http://www.noandishaan.com/forums/thread120427.html

اين يكي هم اگر به من باشه ميگم اصلا لازم نيست :ws28:

http://www.noandishaan.com/forums/thread84513.html

كيه كه گوش بده :ws3:

در كل بيايد يك طرحي بريزيم به جاي تالار شلوغ، تالار مفيد داشته باشيم :w58::icon_pf (34):

البته اينا فقط تاپيك‌هاي صحن اصلي تالار برق بود، زيربخش‌ها رو نگاه نكردم :whistle:

دست همتون درد نكنه :icon_gol::icon_gol::a030:

ب نظر من هم این دو تاپیک مشکلی ندارند....:a030:

فراز و نشيب هاي تالار برق ....

امتیازات و مدال های اهدایی به کاربران برق

یک جور دسترسی سریع برای کاربرا هم هست....همونطور ک مدیر تالار گفتند من هم با ایشون موافقم

لینک به دیدگاه
اولا سلام

دوما مهندس خودتونید من مهندس نیستم . (متعصفانه)

سوما می توانم بپرسم برای چه؟

چون باید با ارشدا صحبت کنید...تو قسمت پیشنهادات برای پیشرفت انجمن

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
می شود یه کانال توتلگرام مخصوص مهندسی برق ایجادکنیم

تا حالا دیدید یکی از خودش نقل بگیره :ws3:

خب ، یه چیز جالب دیدم (

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
) شاید شماهم دیده باشید .

بدین صورته که ربات مدیرابعنوان یکی از Administrators اضافه می کنیم و RSS هم بهش داده و هروزآخرین بروزرسانی هارا می فرسدتوتلگرام.

می توانیم ازاین امکان برای انجمن برق هم استفاده کنیم تا هروز به طور خودکار تلگرام به روز شود.

لینک به دیدگاه
تا حالا دیدید یکی از خودش نقل بگیره :ws3:

خب ، یه چیز جالب دیدم (

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
) شاید شماهم دیده باشید .

بدین صورته که ربات مدیرابعنوان یکی از Administrators اضافه می کنیم و RSS هم بهش داده و هروزآخرین بروزرسانی هارا می فرسدتوتلگرام.

می توانیم ازاین امکان برای انجمن برق هم استفاده کنیم تا هروز به طور خودکار تلگرام به روز شود.

خوبه ایده ی خوبی اگه بشه خیلی خوبه

لینک به دیدگاه
خوبه ایده ی خوبی اگه بشه خیلی خوبه

سلام ، میشه من برای امتحان رو وبلاکم گذاشتم ، وخیلی جالب مثل فید خوان هروزمطالب میره توکانال ،فقط تنهاکاری که دارم اینه که وبلاگم رابروز کنم :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام ، میشه من برای امتحان رو وبلاکم گذاشتم ، وخیلی جالب مثل فید خوان هروزمطالب میره توکانال ،فقط تنهاکاری که دارم اینه که وبلاگم رابروز کنم :ws3:

فقط یه مسئله هست اونم اینه که برای اینجا یا تالار برق چون مطالب ازسالیش متنوع هست چه از پاتوق گرفته الی مطالب اموزشی خوب نمیشه

ه همه مطالب رو گذاشت گه

لینک به دیدگاه
فقط یه مسئله هست اونم اینه که برای اینجا یا تالار برق چون مطالب ازسالیش متنوع هست چه از پاتوق گرفته الی مطالب اموزشی خوب نمیشه

ه همه مطالب رو گذاشت گه

درسته ، شایدبشه از rss تالارهای بخصوصی استفاده کرد.

مثلا رباتیک - مخابرات - الکترونیک - قدرت فقط تخصصی وگفتمان ومثل اینهاکه زیاد موضوع ارسال میشه وتخصصی هم شایدنیست استفاده نکنیم .

لینک به دیدگاه
درسته ، شایدبشه از rss تالارهای بخصوصی استفاده کرد.

مثلا رباتیک - مخابرات - الکترونیک - قدرت فقط تخصصی وگفتمان ومثل اینهاکه زیاد موضوع ارسال میشه وتخصصی هم شایدنیست استفاده نکنیم .

اینجوری باشه خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

سلام

یه مجله درست کنیم اما این مجله به زبان ساده وابتدای وخیلی شیرین تمام مسایل رامطرح کنه .

هدف ، فقط برای ایجاداشتیاق جوانها وکودکان به علم برق والکترونیک

لینک به دیدگاه
سلام

یه مجله درست کنیم اما این مجله به زبان ساده وابتدای وخیلی شیرین تمام مسایل رامطرح کنه .

درود دوست عزیز...

هم مجله رو داریم که به صورت تخصصی به مسائل مربوط به برق پرداخته میشه

هم روزنه رو داریم که هر هفته یکی از شاخه های برق رو در بر میگیره و بیشتر موضوعات سعی شده عمومیت داشته باشه و بچه های غیر برقی هم بتونن استفاده کنن

خوشحال میشیم از دوستان علاقمند به این مباحث استفاده کنیم تا هم مجله و هم روزنه را با کیفیت داشته باشیم

:a030:

لینک به دیدگاه

خب یه قسمت درست شود ویژه دانش آموزان برق والکترونیک ، چرا تا راحت بتوانند دراونجا مسایل ومشکلات ومطالب نامفهوم کتاب درسیشون رابگن و راهنمایی شوند.

لینک به دیدگاه
سلام

خب یه قسمت درست شود ویژه دانش آموزان برق والکترونیک ، چرا تا راحت بتوانند دراونجا مسایل ومشکلات ومطالب نامفهوم کتاب درسیشون رابگن و راهنمایی شوند.

مجله کهربا باتوجه به ثبت بین المللی تو کتابخانه ملی از درجه بالایی برخورداره برای همین بیشتر فکر و ذهن اعضا به این مجله معطوفه اما خب قبلترها تاپیکی با مضمون مدارت ساده الکترونیکی زدم که توش مدارات ساده الکترونیکی قرار بدیم. سعی هم کردم این مدارات رو به شکل ساده و قابل فهم برای استفاده دوستان قرار بدیم. اما چون کاری شخصی است و نیاز به کمی تحقیق یا ترجمه داره متاسفانه همکاری دوستان در این زمینه خیلی کم هست وقتی تو یک تاپیک که شامل مدارت ساده الکترونیک هست اینقدر همکاری کمه چه برسه به یک مجله الکترونیکی ویژه دانش آموزان که نیاز به همکاری و تلاش بیشتری داره. سالها پیش وقتی بعد از فارغ التحصیلی با چندتا از همدانشگاهی ها شرکتی زدیم و تو اولین کارمون برای یک مدرسه اموزش ساده الکترونیک رو شروع کردیم تا به مکاترونیک و رباتیک به دانش آموزان برسیم برای نخستین دوره اموزشی الکترونیکمون مجله ای درست کردیم که دانش اموزان به کمک اون مجله و پکیجی که در اختیارشون گذاشته بودیم ازمایشات الکترونیک موجود در کتاب رو انجام بدن. با توجه به اینکه سالها از این مساله گذشته و دیگه برنامه ای بابت ادامه این دوره ها نداریم بزودی این مجله رو در انجمن میذارم که دوستان استفاده کنن اما خواهشی که از همه علاقمندان اعم از دانش آموزان و دانشجویان دارم سعی کنیم همه باهم تولید علم داشته باشیم و به کمک هم به اهداف بالامون برسیم

لینک به دیدگاه
مجله کهربا باتوجه به ثبت بین المللی تو کتابخانه ملی از درجه بالایی برخورداره برای همین بیشتر فکر و ذهن اعضا به این مجله معطوفه اما خب قبلترها تاپیکی با مضمون مدارت ساده الکترونیکی زدم که توش مدارات ساده الکترونیکی قرار بدیم. سعی هم کردم این مدارات رو به شکل ساده و قابل فهم برای استفاده دوستان قرار بدیم. اما چون کاری شخصی است و نیاز به کمی تحقیق یا ترجمه داره متاسفانه همکاری دوستان در این زمینه خیلی کم هست وقتی تو یک تاپیک که شامل مدارت ساده الکترونیک هست اینقدر همکاری کمه چه برسه به یک مجله الکترونیکی ویژه دانش آموزان که نیاز به همکاری و تلاش بیشتری داره. سالها پیش وقتی بعد از فارغ التحصیلی با چندتا از همدانشگاهی ها شرکتی زدیم و تو اولین کارمون برای یک مدرسه اموزش ساده الکترونیک رو شروع کردیم تا به مکاترونیک و رباتیک به دانش آموزان برسیم برای نخستین دوره اموزشی الکترونیکمون مجله ای درست کردیم که دانش اموزان به کمک اون مجله و پکیجی که در اختیارشون گذاشته بودیم ازمایشات الکترونیک موجود در کتاب رو انجام بدن. با توجه به اینکه سالها از این مساله گذشته و دیگه برنامه ای بابت ادامه این دوره ها نداریم بزودی این مجله رو در انجمن میذارم که دوستان استفاده کنن اما خواهشی که از همه علاقمندان اعم از دانش آموزان و دانشجویان دارم سعی کنیم همه باهم تولید علم داشته باشیم و به کمک هم به اهداف بالامون برسیم

درست می گید.........

پس ازچندمدت ازخودمون می پرسیم هدفموچیست اصلابرای چی اینکارهارامی کنیم اونجاست که اگریک امیدیادلگرمی نبینیم ناامید می شیم .

بزارپس منم بگم یادم نمیره دوره مدرسه تا چندهفته منتظربودیم کلاس الکترونیک به حداقل برسه تاتشکیل بشه ..... آخرشم دیگه باخواهش 3 نفره فک کنم تشکیل شد که تا آخرسال به 10تا هم نرسیدیم ....

اما مجله ای که گفتم من فکرکنم تواین زمینه خیلی فقیریم (کشورومیگم)آشنایی نیست حداقل گذشته که اینچنین بودگرچه فکرنکنم عوض شده...... راستشوبگم داشتم ازکامپیوترمتنفرمی شدم چون بود مجله های الکترونیک وکامپیوترولی همش کامپیوتربود ...

ما کشیدیم ولی نمی خوام بچها یا کسانی که علاقه دارن بکشن .... مجله برای آگاهی است همون خلای که ما احساس می کردیم .اشکالی نداره یه بخش می شه به کهربااضافه کرد(البته بااجازه مدیریت)

گفتم مجله برای کودکان و... خب آموزش مقدماتی یکی به نظرمن مشکلات اینه که ما خیلی می خواهیم حرفه ای توضیح بدیم ولی بایدمخاطب رابشناسیم ! خیلی ساده و روان همراه باآزمایشات جالب !

یکی از کسانی که واقعا خوب نوشته وتوضیح می دهد مهندس خرازی زاده است

یه خاطره یادمه بگم یه روزیه آنتنی محاسبه کردم با ضایعات آنتنهای دیگه ابزارم چی بود ضایعات- نوارچسب برق- چسب دوقلو خمیرکاغذ -موادمقناطیسی- قوطی تقسیم :ws3:

محاسبه کردم برای تمام امواج وساختم الکی یه تصویری هم می داد مثل :ws3:اینوگذاشتم تووبلاگم یه روز که داشتم چک می کردم یه نفردیدم نطرداده وخیلی تشکرکرده گفته خیلی کارم رارانداخت ....... اونوکه دیدم انگاردنیاروبهم دادن........ ولی آنتن بعدچندسال ازبس کلاغ نشست روش تعطیل شد:ws3: ولی هنوزنداختم دور چون قسمتی ازخاطرم است

کاشکی خیلی زودتربانواندشان آشناشده بودم :sigh:

ببخشیداینقدرحرف زدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

وبلاگی ساختم برای انتشار مطالب آموزشی فرم های الکترونیک تا هم مرجع شود وهم تبلیغ وگسترش الکترونیک ، برق و... منوی این وبلاگ به این صورته http://www.noandishaan.com/forums/forum7- ..... .comو..... ولی هنوز کارداره اساس این وبلاگ به محتوای فرم هابستگی داره هرچی فرمهابه روزتر زندگانی لاگ هم جاودانتر اسمشم گذاشتم -باشگاه انجمنهای الکترونیک - البته اینها همش آزمایشیه لطفا رو اسمش و....نظربدین Club Electronics Forums پیشنهاد؟/مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

خیلی عالیه.

آقا من چندروزه گیر کردم تو یه مساله لطفا کمکم کنید؛؛. مداری میخوام طراحی کنم که با هربار زدن استارت ابتدا لامپ های زوج (از 0 تا 7), یعنی اول 0 بعد2 بعد 4 وبعد لامپ 6روشن شود. وبعد لامپ های فرد یعنی اول لامپ 1 بعدلامپ3 وبعد لامپ5 وبعد لامپ 7 روشن شود. ودر ادامه پس از اینکه تمام لامپ ها (از 0تا7) روشن شدند,لامپ ها به همان ترتیب روشن شدنشان (ابتدا زوج ها وسپس فردها) یکی یکی خاموش شوند.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...