رفتن به مطلب

دفتر مديريت تالار برق

Control

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه ی دوستان
icon_gol.gif

لطفا مشارکت کنید تا بتونیم با کمک همدیگه تالار برق رو فعالتر کنیم و روز به روز شاهد رونق هرچه بیشتر این تالار باشیم.......
a030.gif

اگر تغییری به نظرتون میرسه یا طرح هایی دارید برای تالار خوشحال میشم اینجا مطرح کنید و روشون بحث کنیم تا به یاری خدا اجرایی بشن....
w16.gif

فقط دوستان لطف کنند علاوه بر
انتقاد
،
راهکار و طرح
هم ارائه بدن چون اکثر ماها تقریبا از مشکلات مطلع هستیم .........
ws37.gif

هر چی تو ذهنتون هست اینجا بنویسید روش بحث میکنیم بقیه نظراتشون رو میگن و به این شکل با یاری هم یک تالار فعال و پر بار رو خواهیم ساخت ....
a030.gif

منتظر مشارکت همه شما دوستان خوب هستیم ...........
icon_gol.gif

--------------------------------------

دوستان عزیز نظرتون چیه برای تاپیک های آموزشی بعد از تعداد مشخصی پست یا بعد از زمان مشخصی محتوی تاپیک وارد یک فایل PDF بشه و در اول تاپیک قرار بگیره .

یه جورائی یک طرح Open Source برای ایجاد محتوا راه اندازی بکنیم

میتونیم یک نفر رو مسول مدیریت محتوا بکنیم

نظرتون چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 107
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام

دوستان عزیز نظرتون چیه برای تاپیک های آموزشی بعد از تعداد مشخصی پست یا بعد از زمان مشخصی محتوی تاپیک وارد یک فایل pdf بشه و در اول تاپیک قرار بگیره .

یه جورائی یک طرح open source برای ایجاد محتوا راه اندازی بکنیم

میتونیم یک نفر رو مسول مدیریت محتوا بکنیم

نظرتون چیه؟؟؟

سلام

اول عذر میخوام بابت تاخیر

مرخصی گرفته بودم

نبودم دیروز

پیشنهاد خوبیه

به نظرم استارتر هر آموزش این وظیفه رو بر عهده بگیره

من خودم برای s7 این کار رو سعی میکنم انجام بدم ولی چون نمیرسم نمیتونم بقیه رو هم انجام بدم

به نظرم هر صفحه یه فایل بشه بهتر باشه

از حضور بقیه هم ممنونم که این تاپیکو نظر بارون کردن

لینک به دیدگاه

من همون دیروز که تاپیک رو زدین موضوع رو دیدم فقط خواستم یه خورده با تامل بیشتر جواب بدم .........

طرح خوبیه فقط اینجوری امکان کپی برداری راحت تر میشه ...........

لینک به دیدگاه

میدونید برای ایجاد محتوا نیر باید یک استاندارد خاص داشته باشیم. تا مطالب ایجاد شده بعدا از نظر ویرایش زمان بر نباشه.

اینطوری راحت ترم میشه برای مجله مطالب آماده کرد.

لینک به دیدگاه

به نظرم فصل بندی بشن مطالب

بعد هر فصل جلسه بندی بشه حالا یه جلسه یا ده جلسه

بعد هر جلسه یه فایل pdf بشه و روی مطالب واترمارک نواندیشان رو بزنیم

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

با سلام خدمت همه ی دوستان :icon_gol:

لطفا مشارکت کنید تا بتونیم با کمک همدیگه تالار برق رو فعالتر کنیم و روز به روز شاهد رونق هرچه بیشتر این تالار باشیم....... :a030:

اگر تغییری به نظرتون میرسه یا طرح هایی دارید برای تالار خوشحال میشم اینجا مطرح کنید و روشون بحث کنیم تا به یاری خدا اجرایی بشن....:w16:

فقط دوستان لطف کنند علاوه بر انتقاد، راهکار و طرح هم ارائه بدن چون اکثر ماها تقریبا از مشکلات مطلع هستیم ......... :ws37:

هر چی تو ذهنتون هست اینجا بنویسید روش بحث میکنیم بقیه نظراتشون رو میگن و به این شکل با یاری هم یک تالار فعال و پر بار رو خواهیم ساخت .... :a030:

منتظر مشارکت همه شما دوستان خوب هستیم ........... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من مهم ترین عامل برای فعالیت انگیزه هست که متاسفانه اکثر کاربرای تالار برق ندارن! چون بعد ی مدت فعالیت دیگه چیزی ازشون نمیبینیم

نکته بعدی صمیمی نبودن بچه های تالار برق هست!

برای مورد هایی که گفتم پیشنهاد خاصی مدنظرم نیست .. چیزی به ذهنم رسید میگم

لینک به دیدگاه

ی پیشنهاد جالب

ازونجایی که اکثر کاربرای تالار برق گرایش الکترونیک هستن بیایم بعضی از پروژه ها رو به صورت عملی انجام بدیم

بخوام واضح تر بگم تاپیکی به عنوان پروژه ایجاد میکنیم بعد شماتیک مدار .. قطعات مورد نیاز و .. اونجا قرار بدیم

وقتی هم ی مدار بخواد عملی پیاده بشه برای افراد آماتور (مثل من :ws3:)ی سری مشکلات .. نکته ها و .. هست که نمیدونیم بعد میایم اینجا بحث میکنیم و از نظرات همدیگه استفاده میکنیم ( اگه هم به جواب نرسیدیم ک بالاخره ی جوری بهش میرسیم:ws3:) و از مدار به طور عملی جواب میگیریم

اینطوری هم خودمون چیزی یاد میگیریم هم فعالیت دوستان بیشتر میشه :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

اول از همه که معمولا بچه های برق آدمای خون گرمین،ولی تو اینجا من صمیمیت چندانی بین بچه های برق نمیبینم

به نظر من اگه یه تاپیک زده بشه و توی اون کاربرایی که تو تالار برق فعالیت دارن بیان خودشونو به طور کامل معرفی کنن میتونه باعث بهتر شدن روابط بشه.مثلا از تخصصاشون بگن،تو کدوم دانشگاه درس میخونن و ... .

همچنین یه تاپیک در مورد حل المسایل دروس زده بشه میتونه خوب باشه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به فرض تالار مكانيك 10 عضو فعال دارد.مدير تالار(كه در حال حاضر نداريم)از اين 10 نفر مي خواد به مدت 2 هفته بطور متمركز در مورد يك مطلب خاص اطلاعات جمع آوري كنند و طي يك دسته بندي مناسب در تالار قرار دهند .به اين طريق مثلا براي بحثي مانند توربين ما مي توانيم يك منبع خوب و منسجم را ايجاد كنيم.

اما اينكه من هر موضوعي ديدم بردارم بيارم اينجا فقط كار مديران تالار ها را بيشتر مي كنيم و نوعي سر در گمي در تالار ايجاد مي كنيم.

این پست رو یکی از دوستان تو این تاپیک گفته بود:

http://www.noandishaan.com/forums/thread88700-4.html

به نظرم فکر خوبی اومد گفتم ما هم تو تالار برق یه همچین کاری رو انجام بدیم...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

فکر خیلی خوبیه .

ولی ببین مثلا یه مخابراتی شاید علاقه ای نداشته باشه در مورد توربین ها و .....مطلبی جمع آوری کنه ولی در مورد شبکه های حسگر یا مخابرات سیار و ..... علاقه داشته باشه .

این فکر بسیار خوبیه به شرطی که ما برای هر بخشی که داریم یه سری اعضای ثابت داشته باشیم . مثلا جند تا قدرتی جند تا مخابراتی . جند تا الکی . بعد هر گروهی واسه بخش خودش همین کاری که گفتی رو انجام بده . :ws38:

لینک به دیدگاه
فکر خیلی خوبیه .

ولی ببین مثلا یه مخابراتی شاید علاقه ای نداشته باشه در مورد توربین ها و .....مطلبی جمع آوری کنه ولی در مورد شبکه های حسگر یا مخابرات سیار و ..... علاقه داشته باشه .

این فکر بسیار خوبیه به شرطی که ما برای هر بخشی که داریم یه سری اعضای ثابت داشته باشیم . مثلا جند تا قدرتی جند تا مخابراتی . جند تا الکی . بعد هر گروهی واسه بخش خودش همین کاری که گفتی رو انجام بده . :ws38:

دقیقا منظور منم همینه:a030:

چند نفری تو رشته های خودشون یا رشته هایی که علاقه دارن جمع شن و یه گروه تشکیل بدن...

فقط باید یه نفر زحمت هماهنگ کردن این گروهارو بکشه

لینک به دیدگاه
دقیقا منظور منم همینه:a030:

چند نفری تو رشته های خودشون یا رشته هایی که علاقه دارن جمع شن و یه گروه تشکیل بدن...

فقط باید یه نفر زحمت هماهنگ کردن این گروهارو بکشه

خوب ببین این خیلی خوب میشه .

امروز هم پیشنهادش رو تو هیئت مدیره مطرح کردم که فراخوان بزنیم برا کاربران برقی و ازشون دعوت به همکاری و فعالیت های این چنینی کنیم .

خودت هم اگه همکاری کنی عالی میشه . :a030:

از این گروهها میتونیم برای خیلی کارها تو تالار استفاده کنیم .

تالار برق کاربرای زیادی داره که اگه هر کدوم تایم کمی رو هم بذارن و فعالیت کنن کولاک میشه :w16:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

خسته نباشید:icon_gol:

میشه لطف کنید تو بخش تالار برق قسمت الکترونیک یه قسمت اضافه کنید به اسم

آشنایی با قطعات الکترونیکی....

من ندیدم همچین قسمتی رو

اگه هست هم که بازم ممنون....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خسته نباشید:icon_gol:

میشه لطف کنید تو بخش تالار برق قسمت الکترونیک یه قسمت اضافه کنید به اسم

آشنایی با قطعات الکترونیکی....

من ندیدم همچین قسمتی رو

اگه هست هم که بازم ممنون....:icon_gol:

[h=2]المانهای الکترونیکی[/h]

سنسورها و ابزار دقیق

فک کنم این دو تا لینک بتونه کمکت کنه...:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام:icon_gol:

انجمنتون خیــــــــــــلی خوبه:w16:

فقط کاش فهرست مطالبی که توی انجمن برق هست رو بشه توی یه تاپیک بذارین که پیدا کردن موضوع کار سختی نباشه:a030:

مثل همین تاپیکی که دارین ولی نصفه کاره مونده!:ws37:

[h=1]فهرست مطالب موجود در این تالار[/h]

لینک به دیدگاه

یکی از قسمتهای خوبی که بیشتر زحمتش رو در گذشته سمندون کشیده بود و تاثیر خیلی مثبتی در سرچ گوگل و رنکینگ هم داشته همین تاپیک بوده که تاپیکهای مهم و کاربردی هر بخش در یک تاپیک جدا شده و خیلی به کاربران کمک میکنه. امیدوارم باز هم این روال ادامه پیدا کنه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
نظرتون چیه یه تاپیک بزنیم و هر هفته یه گزارش کار بدیم؟؟؟یا یه چیز تو این مایه ها؟؟:ws38:

سلام

پیش از این آریوبرزن این تاپیک رو زده بود..توبخش هیئت مدیره تالار برق ...نمیشد هرهفته گزارش داد حس خوبی لااقل خودم نداشتم واسه همین تو مدیریت خودم ادامه اش ندادم

اما اگه واقعا مقید میشید به گزارش دادن تاپیک رو بزنم...

• :icon_gol:
    • :w02:

فکر بدی نیست اما اغلب چون خودم نیستم که کاری خاصی بکنم استقبال نمیکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...