رفتن به مطلب

دانلود پروژه ی شکل دهی مواد به روش Equal Channel Angular Rolling) ECAR)

rattling_boy

ارسال های توصیه شده

Equal-Channel Angular Rolling يکي از روش‌هاي جديد توليد مواد با اندازه دانه نانومتري، روش تغيير شكل شديد پلاستيک است. در اين روش با اعمال کرنش‌هاي شديد به نمونه، اندازه دانه‌ها تا مقياس نانومتري کاهش يافته و در مقابل خواص مکانيکي فلز بهبود چشم‌گيري مي يابد. از آنجايي که تغييرات ابعادي ماده مي‌تواند مانعي در مقابل ميزان کرنش اعمالي باشد، لذا اکثر روش‌هاي تغيير شكل شديد پلاستيک به نحوي طراحي شده‌اند که ابعاد نمونه حين فرآيند تغيير نکند.

iwt.gif

در این پروژه این روش شکل دهی از نقطه نظر متالورژیکی مورد بررسی قرار گرفته است (دانلود این پروژه رو به دوستان توصیه می کنم):icon_gol:

متاسفانه من نمی تونم توی انجمن فایلی آپلود بکنم. به همین لینک دانلود رو از سایت دیگه ای قرار میدم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پ.ن: در همین راستا می توانید از طریق لینک زیر، نگاهی نیز به روش شکل دهی فرآيند نورد تجمعي (Accumulative Roll Bonding ) (ARB) داشته باشید.

دانلود پروژه ی فرآيند نورد تجمعي (Accumulative Roll Bonding ) (ARB)

لینک به دیدگاه

بالاخره تونستم آپلود کنم. امیدوارم الان مشکلی از بابت دانلود نداشته باشید:a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...