رفتن به مطلب

گالذي عكس حسين 037

ارسال های توصیه شده

سلام خیلی قشنگ بود مخصوصا گلها وقناریه و منارجنبان ولی اگر از میدان امام و عالی قاپو هم داشتید خیلی عالی بود از عالی قاپو هم دارید؟من رفتم دیدم بااینکه اصفهانیم ولی عالی قاپو خیلی قشنگه مخصوصا گچ بری هاش متاسفانه خودم عکس ندارم ازش یعنی عکس گرفتیم ولی دست من نیست اگربود خیلی زیبا بود :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سلام آقا وحيد:icon_gol:

راستش وقتي رفته بوديم اصفهان نتونستم از عالي قاپو عكس بگيرم

ايشالله دفعه ديگه بيام اصفهان حتما مي گيرم:ws37:

به نظر من منار جنبان از همشون عالي تره:icon_gol: چون علاوه بر اينكه هيچ جاي جهان نظيرش نيست:icon_gol: مثل منارجنبان رو هم هيچ كسي نمي تونه بسازه :icon_gol:حتي ماهر ترين مهندس جهان

ولي نمي دونم چرا اثر به اين ارزش مندي رو كسي نمي شناسه :icon_gol:حتي خود ما ايرانيا :icon_gol: اگه تو كشوراي ديگه بود همه دنيا خبر داشتن :icon_gol:و براي ديدنش سرازير مي شدن:icon_gol: چون تك تك :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام آقا وحيد:icon_gol:

راستش وقتي رفته بوديم اصفهان نتونستم از عالي قاپو عكس بگيرم

ايشالله دفعه ديگه بيام اصفهان حتما مي گيرم:ws37:

به نظر من منار جنبان از همشون عالي تره:icon_gol: چون علاوه بر اينكه هيچ جاي جهان نظيرش نيست:icon_gol: مثل منارجنبان رو هم هيچ كسي نمي تونه بسازه :icon_gol:حتي ماهر ترين مهندس جهان

ولي نمي دونم چرا اثر به اين ارزش مندي رو كسي نمي شناسه :icon_gol:حتي خود ما ايرانيا :icon_gol: اگه تو كشوراي ديگه بود همه دنيا خبر داشتن :icon_gol:و براي ديدنش سرازير مي شدن:icon_gol: چون تك تك :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اصلا منکراین حرفتون نیستم منارجنبان خیلی قشنگه ولی عالی قاپو یکی از بهترین آثار دراصفهانه درقدیم میدان امام زمین چوگان بوده و پادشاه درجایگاه طبقه آخر می نشسته و مسابقه تماشا می کرده من خودم طبقه آخررفتم دیدم کل میدان امام دراحاطه داره و علاوه برآن نقش های اسلیمی حتی توی راه پله هاش خیلی زیباست دیدم پادشاه عجب جایی می آمد

حیف عکس هایی که گرفته بودم در دسترسم نبود از اینها خیلی زیباتر بود

راستی من حمیدم نه وحید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من عکس از عالی قاپو میذارم

راستش نمیدونم چطوری باید روی صفحه بیاد برای همین آپلود میکنم که از دست ندهید

ايشالله امسال مي رم اصفهان كلي عكس از عالي قاپو مي گيرم:ws37:

عشق من كتاباي تاريخي و آثارهاي باستاني و موزها ست درسته به شغل و كارم مربوط نمي شه ولي هميشه دنبالشونم:th_running1:

يه سري عكس از گنبد سبز قم كه مربوط به دوران بعد از مغول و بر پايي حكومت هاي محلي مي شه گرفتم حتما مي زارمشون

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...