رفتن به مطلب

کمک فوری - طراحی با کریر

neyo

ارسال های توصیه شده

با سلام پروژه پایانی من طراحی و محاسبه تاسیسات یک برج توی تهرانه که در حال ساخته و قبلآ هم تجربه کاری نداشتم.تنها اطلاعاتی هم که از ساختمان دارم پلانها و لیست تجهیزات و مشخصات دیوارها و کف و سقفه.من قبلآ با نرم افزار کریر کار نکردم برای همین یه سری مشکل اساسی دارم که ممنون میشم کمکم کنین:

1-من اطلاعاتی در مورد روشنایی یا تجهیزات الکتریکی و یا حتی تعداد ساکنین ندارم از کجا باید این اطلاعاتو تهیه کنم؟

2-برخی مصالح به کاررفته در دیوار در نرم افزار موجود نیست مثل بلوک لیکا باید از کجا اطلاعاتشو پیدا کنم؟

3-واز همه اساسی تر اینکه من باید چه محیطی رو فضا بگیرم یک اتاق یا یک واحد؟من خودم میخواستم هر واحد رو یک فضا بگیرم ولی تو هر فضا فقط دو پارتیشن میشه وارد کرد اصلآ منظور از پارتیشن چیه؟

4-مگه قرارنیست ما از اطلاعات کریر استفاده کنیم تا تجهیزات انتخاب کنیم پس چرا باید سیستم تعریف کنیم؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
1-من اطلاعاتی در مورد روشنایی یا تجهیزات الکتریکی و یا حتی تعداد ساکنین ندارم از کجا باید این اطلاعاتو تهیه کنم؟

تعداد ساکنین رو باید بپرسید...

مقدار واتاژ و نوع تجهیزات رو هم از نقشه تاسیسات الکتریکی و مکانیکی باید بدست بیاری

2-برخی مصالح به کاررفته در دیوار در نرم افزار موجود نیست مثل بلوک لیکا باید از کجا اطلاعاتشو پیدا کنم؟

باید خودتون تعریف کنید و یا از مصالح مشابه استفاده کنید.

3-واز همه اساسی تر اینکه من باید چه محیطی رو فضا بگیرم یک اتاق یا یک واحد؟من خودم میخواستم هر واحد رو یک فضا بگیرم ولی تو هر فضا فقط دو پارتیشن میشه وارد کرد اصلآ منظور از پارتیشن چیه؟

فضا

یعنی مثلا اتاق خواب یک فضا

اتاق نشیمن یک فضا و همینطوری فضاهای دیگه

4-مگه قرارنیست ما از اطلاعات کریر استفاده کنیم تا تجهیزات انتخاب کنیم پس چرا باید سیستم تعریف کنیم؟

ما نوع سیستم رو معرفی میکنیم.. ولی محاسباتش رو کریر انجام میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...