رفتن به مطلب

پول ملی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

عید بر همه شما مبارک

میدونم که عید و بازار عیدی دادن و گرفتن بین همتون گرمه و کلی بابت پولهایی که بابت عیدی میگیرید خوشحالید و بابت پولایی که عیدی میدید افسوس میخورید :icon_redface:

تو عید یکی از محاسنش اینه که پولا نو میشه و وقتی آدم دستش میگیره لذت میبره.یکی از این اسکناس ها نو که تو عید زیاد دست به دست میشه 20000 ریالی یا همون 2000 تومنیه.

امسال 2000 تومنی های نو رو دیدید ؟؟؟

nr20000Rls.jpg

thumbnail.aspx?q=4945509295129458&id=06c1c03bbd76faaf74e313c6b3f688e0

فکر کنم تنها کشوری باشیم که پشت پول ملیش بنای معروف جهانی خودش یعنی میدان نقش جهان رو حذف کرده و بنای مذهبی مسجد الاقصی که مربوط به کشوری دیگست رو قرار داده است.....

نمیخوام زیاد در موردش حرف بزنم احتمالا همتون با دیدن این صحنه رقبت کمتری به دست گرفتن این پول جدید پیدا خواهید کرد :4564:

لینک به دیدگاه

چه جالب...ممنون.:icon_gol:

اتفاقا حالا اینجوری با عکس اون ورش همخونی بهتری داره!!!!!!!!حیف عکس میدون شاه که روی پولای اینا باشه!!!یا روی هیچ پولی عکس تخت جمشید و پاسارگاد نیست...همون بهتر عکسای مسجد و اینا باشه!!!!

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

عید بر همه شما مبارک

میدونم که عید و بازار عیدی دادن و گرفتن بین همتون گرمه و کلی بابت پولهایی که بابت عیدی میگیرید خوشحالید و بابت پولایی که عیدی میدید افسوس میخورید :icon_redface:

تو عید یکی از محاسنش اینه که پولا نو میشه و وقتی آدم دستش میگیره لذت میبره.یکی از این اسکناس ها نو که تو عید زیاد دست به دست میشه 20000 ریالی یا همون 2000 تومنیه.

امسال 2000 تومنی های نو رو دیدید ؟؟؟

nr20000Rls.jpg

thumbnail.aspx?q=4945509295129458&id=06c1c03bbd76faaf74e313c6b3f688e0

فکر کنم تنها کشوری باشیم که پشت پول ملیش بنای معروف جهانی خودش یعنی میدان نقش جهان رو حذف کرده و بنای مذهبی مسجد الاقصی که مربوط به کشوری دیگست رو قرار داده است.....

نمیخوام زیاد در موردش حرف بزنم احتمالا همتون با دیدن این صحنه رقبت کمتری به دست گرفتن این پول جدید پیدا خواهید کرد :4564:

سلام

عید بر شما هم مبارک

خیلی می بخشید ما کدوم کارمون ملی بود که حالا بخوایم پول ملی داشته باشیم ...افسوس:sigh:

لینک به دیدگاه

سلام.

این که چیزی نیست.

روی پول 5 هزار تومانی رو که ببینی متوجه میشی برای آقا کت گذاشتن به جای لباس مخصوص خودشون.البته جدیدا رو:w58:

لینک به دیدگاه
مهرداد هر چی فک میکنم نمیتونم با این دو هزار تومنی های مسجد الاقصی ارتباط برقرار کنم

من اومدم خونتون ده تومنی عیدی بده بم :ws3:

سکه 500 تومنی میدم که هم عمرش بیشتره ، هم کمتر جا میگیره ، هم خوشگله :ws3:

راحتم میتونی باهش ارتباط بزنی :ws28:

اون از پرچم ملی، این از پول ملی،اون از سرود ملی.

ایرانم آرزوست.......sigh.gif

:sigh: همه دنیا رو پولاشون تبلیغات ملی و فرهنگی می کنند ، ما هم تبلیغات می کنیم :hanghead:

لینک به دیدگاه
سکه 500 تومنی میدم که هم عمرش بیشتره ، هم کمتر جا میگیره ، هم خوشگله :ws3:

راحتم میتونی باهش ارتباط بزنی :ws28:

آفرین آره ارتباطم با سکه همچین بد نی

ولی بهار آزادی باشه لطفن :ws28:

لینک به دیدگاه

دستشون درد نکنه

خسته نباشند

دیگه چیزی مونده احیانا یه ذرهش ایرانی باشه؟

اگر هست تروخدا خبرشون بدهید جا نمونه گناه داشته باشه.........

پول نفت هم که خوردنش برای کشور حرام اعلام شد.......

لبنانیها و فلسطینیها حالشو ببرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...