رفتن به مطلب

دید و بازدید عید نواندیشانی ها

ارسال های توصیه شده

تالار کامپیوتر که همیشه خواابیده عید باشه هم براش فرق نمیکنه :ws28:

از کامپیوتر پر موضوع تر رشته هم مگه هست ، برید گوش این بچه هاتونو بگیرید از این تالار گفتگوی آزاد بیارید تو تالارتون که عوض اینهمه اسپم تو تالار گفتگوی آزاد ، 4 تاحرکت تو تالار تخصصی بزنن :banel_smiley_4:

درهای تالار صنایع درایام نوروز نیز کما فی سابق بر روی علاقه مندان و مشتاقان مجلس عیش و طرب و عالمان مجمع نواندیشان باز می باشد:w02:

فقط کلید و میزاریم زیر پا دری از سفر که برگشتیم تالار و رنگ شده و تمیز تحویلمون بدید

ممنون:ws3:

برید ببینید چه زباله دونی رو میخواد بندازه گردن ما ....

کل عیدو باید اونجا رو واسشون تر و تمیز کنیم

عیش و طربت بخوره تو کله بی فکرت :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 103
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.

سال نو رو به همه دوستان نواندیش تبریک میگم. :icon_gol:

خب یکی از تصمیمایی که امسال گرفتیم اینه که دید و بازدید عید راه بندازیم و هر روز بریم چندتا تالار رو بریزیم بهم :ws3:

از روز قبل میگیم که مثلاً فردا میریم تالارای شهرسازی و عکاسی.

یه عیدی واسه بچه های اون تالار می بریم، مثلاً هرکدوم یه تاپیک مربوط به اون تالار میزنیم یا مثلاً لینک یکی دوتا مطلب که خراب شده یا مثلاً عکساش از بین رفته رو یا اصلاح می کنیم یا معرفی می کنیم به مدیراش که درست کنن، یا .... و کمی نیز اسپم می نماییم و رفع زحمت می کنیم :ws3: اگه بتونیم ازشون هم یه عیدی می گیریم. :w02:

هر روز هر تالاری هم که بخوایم بریم یه تاپیک تو صفحه اصلی تالارش می زنیم واسه معرفی اون لینکا و عیدی هایی که میدیم و اونایی که میگیریم :gnugghender:

خب حالا بزرگای نواندیشان کدوم تالارا هستن که روزای اول و دوم رو بریم سراغشون :w02:

هر گونه اسپم در تالار معماری پاک خواهد شدhapydancsmil.gif:w02::whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه

من به عنوان همه كاره تالار شهرسازي ميگم اخراي عيد بيان تالار شهرسازي :hapydancsmil:شايدم سيزده بدر بيان بهتر باشه واسه گره زدن سبزه عيد به خصوص مجرداي انجمن بيان واسه بخت گشايشون :gnugghender:سيزده بدر نشد فقط دوازده بدر بهتون وقت ميدم حالا خود دانيد :banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بهترین تالار واسه پر کردن اوقات فراغت :hapydancsmil:

من حتما میام :a030:

قدمت روی جفن چشمام:hapydancsmil:

عجب تالار مهمون نوازی ... زیادی شیرینی بخوری جوش جوشی میشیااااا :ws3:

تا حالا ثابت نشده از لحاظ علمی که شیرینی روی جوش زدن صورت تاثیر داشته باشه:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

آقا من همین جا اعلام میکنم هر کی دوس داشت بیاد تالارِ خودم بریزه بهم اونحارو اصن با خاک یکسانش کنه اصن مجلی نی ک...مگه چندبار تو سال عید میشه!:w02:

والا...

• Like 3
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ما تالارمونو خونه تکونی کردیم درشم قفلیدیم رفتیم شرمنده :w02::whistle:

:ws28:

تالار معماری حاضره:دی

بله بله, موافخم 129fs370785.gif

همه فقط قسمت اسپمش رو گرفتن. :banel_smiley_4:

اینکه دست خالی نرن رو دست خالی برنگردنو دقت نمی کنن :banel_smiley_4:

عههه؛ یهنی کادو هم میارین ؟؟؟ ایول :hapydancsmil: (شارژ و امتیازو اینا خوفه ها)

چه عجب یکی از این معمارا رسم مهمون نوازی رو به جا آورد :a030:

منم دومیش دیگه , بفرمایید خو:hapydancsmil:

هر گونه اسپم در تالار معماری پاک خواهد شد:hapydancsmil::w02::whistle:

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

راستی؛ خواستید بیاید ؛ قبلش یه زنگی بزنین آماده باشیما؛ سرزده نیاید که پذیرایی نمیشه ازتون:whistle:

لینک به دیدگاه
همه فقط قسمت اسپمش رو گرفتن. :banel_smiley_4:

اینکه دست خالی نرن رو دست خالی برنگردنو دقت نمی کنن :banel_smiley_4:

نمیشه حالا یه عیدی کلی به همه کاربرا بدی..:ws3:

مثلا عیدهاااااااااااااا..... تو بزرگی ...باید عیدی بدی :w000:

• Like 2
لینک به دیدگاه
کجا قراره بریم به هم بریزیم ؟؟؟؟؟:ws3: هر کی منو خبر نکنه تبدیل به ماهی قرمز بشه:w02:

هرجا رو رفتی بهم بریزی یاد منم باش:w16:...منم خیلی دوس داشتم جز خرابکارا باشم :sigh:اما حیف که نیستم تا 12 تقریبا..:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
هرجا رو رفتی بهم بریزی یاد منم باش:w16:...منم خیلی دوس داشتم جز خرابکارا باشم :sigh:اما حیف که نیستم تا 12 تقریبا..:ws37:

حتمااااااااااا ....جات خالیه دیگه از این فرصتا پیش نمیاد :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
حتمااااااااااا ....جات خالیه دیگه از این فرصتا پیش نمیاد :ws3:

دیگه تو جای منم اسپم کن..خرابکاری کن..همه جارو به هم بریز ...دیگه ببینم چیکار میکنی..همه امیده من به توست سارا.:w16:

..از دستم رفت :sigh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دیگه تو جای منم اسپم کن..خرابکاری کن..همه جارو به هم بریز ...دیگه ببینم چیکار میکنی..همه امیده من به توست سارا.:w16:

..از دستم رفت :sigh:

باشه باشه نگران نباششششششش....هم جای خودم خرابکاری میکنم هم به جای تو hapydancsmil.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...