رفتن به مطلب

تصاویری از نمایشگاه خودرو دیترویت امریکا

Fahim

ارسال های توصیه شده

نمایشگاه خودرو دیترویت در آمریكای شمالی كه همواره مورد توجه فعالان صنعت خودروسازی جهان قرار داشته از 11 ژانویه 2010 رسما كار خود را آغاز كرد و تا 24 ژانویه ادامه داشت كه البته بازدید عموم از این نمایشگاه در روزهای 16 تا 24 ژانویه مقرر گردیده بود. این نمایشگاه از آن جهت همواره مورد توجه فعالان صنعت خودروسازی و كارشناسان این عرصه قرار داشته كه همواره مدل‌هایی با فن‌آوری‌های پیشرفته در این نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته شده كه تعجب همگان را برانگیخته‌اند.

از نمایشگاه خودرو دیترویت با عنوان نمایشگاه خودرو آمریكای شمالی نیز یاد می‌شود. دیترویت به شهر صنعت خودروسازی در آمریكا شهرت دارد. در نمایشگاه امسال مدل هایی از 61 شرکت خودروسازی جهان به نمایش گذاشته شده اند و مهم تر از همه خودروهای هیبریدی حضور چشمگیری دارند. اتومبیل هایی از قبیل :

Ford, GMC, Chevrolet, BMW, Audi, Volvo, Toyota, Volkswagen, Mercedes-Benz, Bentley, Honda, Acura, Kia, MINI, Hyundai, Mazda, Subaru, Lexus, Jaguar, Maserati, Tesla, Jeep, Buick, Land Rover, Lincoln, Cadillac, ...

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x429 and weights 83KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_001.jpg

Install Ford Taurus 2010

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x367 and weights 62KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_003.jpg

Cadillac XTS Platinum Concept

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x440 and weights 66KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_004.jpg

Installation Dodge Ram fixed on the ceiling.

InternationalAutoShowNorthAmerica_005.jpg

Superelektrokar Tesla Model S

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x436 and weights 75KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_006.jpg

Revenge Designs Verde Supercar Hybrid

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x439 and weights 86KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_007.jpg

Elon Musk – Architect of Tesla Motors

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x400 and weights 80KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_008.jpg

BYD e6 near elektrozapravkoy

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x412 and weights 80KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_009.jpg

Buick Regal GS

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x421 and weights 62KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_010.jpg

لینک به دیدگاه

InternationalAutoShowNorthAmerica_011.jpg

Toyota FT-CH Concept

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x430 and weights 61KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_012.jpg

Mercedes-Benz E350

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x428 and weights 45KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_013.jpg

Hyundai Blue-Will

.InternationalAutoShowNorthAmerica_015.jpg

Hyundai Blue-Will

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x406 and weights 48KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_016.jpg

BMW Concept Active E

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x481 and weights 73KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_017.jpg

Mercedes-Benz E550 Convertible

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x362 and weights 61KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_018.jpg

GMC Granite

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x406 and weights 67KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_019.jpg

Audi e-tron

InternationalAutoShowNorthAmerica_020.jpg

لینک به دیدگاه

InternationalAutoShowNorthAmerica_021.jpg

Nissan Leaf

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x437 and weights 90KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_022.jpg

CT & T Multi Amphibious Vehicle

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x432 and weights 68KB.InternationalAutoShowNorthAmerica_023.jpg

Green Vehicles’ Triac

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
یه نگاه به نردبون بنداز متوجه میشی چی به چیه :w16:

عکسش همینجوری بود :ws38:

خوب مگه چی به چیه؟

عزیز من،کمی وقت بزار واسه عکسات.همیجوری نزار تو فروم.

اینیکی رو خودم برات درست کردم.

تکرار نشه!:banel_smiley_4:

view-pic-img.html?img=2049&w=720

لینک به دیدگاه
خوب مگه چی به چیه؟

عزیز من،کمی وقت بزار واسه عکسات.همیجوری نزار تو فروم.

اینیکی رو خودم برات درست کردم.

تکرار نشه!:banel_smiley_4:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به نظر من همونجوری درست تر بود

خوب شما نظرت اینه نظرت محترم ولی الان آقاهه سرو تهه نردبون هم همینطو ر یه نگا به لامپها هم بندازی متوجه می شی عکس من درست تر بود چونه هم نزن دهه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
به نظر من همونجوری درست تر بود

خوب شما نظرت اینه نظرت محترم ولی الان آقاهه سرو تهه نردبون هم همینوطر یه نگا به لامپها هم بندازی متوجه می شی عکس من درست تر بود چونه هم نزن دهه

اون 2تا مرد جلوه های ویژن!

شوما باور نکن!

نور پردازی هم شد دلیل؟

شوما کوجای دنیا دیدی که ماشین رو سقف بره؟ ها؟ ها؟:ws3:

دیدی؟

ندیدی دیگه!

چونه هم نزن!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اون 2تا مرد جلوه های ویژن!

شوما باور نکن!

نور پردازی هم شد دلیل؟

شوما کوجای دنیا دیدی که ماشین رو سقف بره؟ ها؟ ها؟:ws3:

دیدی؟

ندیدی دیگه!

چونه هم نزن!:banel_smiley_4:

نور پردازی دلیل نیست

خیلی خوب الان آقاهه داره می ره بالا یا داره میاد پایین ها ؟ نردبون به کجا وصله میشه بگی ؟

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
نور پردازی دلیل نیست

خیلی خوب الان آقاهه داره می ره بالا یا داره میاد پایین ها ؟ نردبون به کجا وصله میشه بگی ؟

آقاهه با اجازتون ثابت مونده سره جاش!:ws3:

این کارا کاری نداره که.من همه ی این جلو های ویژه رو میتونم با نرم افزاره acdsee4 انجام بدم براتون!

یه نکته:چرا نردبونشون زنجیره حفاظتی نداره؟

چون نمیتونن زنجیرو برعکس جلوه بدن!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
تو اهواز الان یک تبلیغ گذاشتن و یک پرشیا واقعی را چسبوندن به یک بیلبورد بزرگ به صورت وارونه :w16:

شاید مد شده!

ما هم بریم ماشینمونو بچسبونیم به سقف!!:smiley (18):

ولی من هنوزم که هنوزه قانع نشدم!

اون عکس جعلی بود!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آقاهه با اجازتون ثابت مونده سره جاش!:ws3:

این کارا کاری نداره که.من همه ی این جلو های ویژه رو میتونم با نرم افزاره acdsee4 انجام بدم براتون!

یه نکته:چرا نردبونشون زنجیره حفاظتی نداره؟

چون نمیتونن زنجیرو برعکس جلوه بدن!:banel_smiley_4:

مهم اینه که اینا با نرم افزار درستش نکردن

در ضمن اون آقا دومی رو ببین چرا داره به پایین نگاه می کنه ؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
شاید مد شده!

ما هم بریم ماشینمونو بچسبونیم به سقف!!:smiley (18):

ولی من هنوزم که هنوزه قانع نشدم!

اون عکس جعلی بود!!:banel_smiley_4:

ای بابا تصمیم نداری کوتاه بیای حالا که اینطور شد با این که سایتش *****ه اما چند تا عکس از سقف آویزون شده برات می زارم تا قانع بشی :ws38::ws18:

اما خوب تا بعد از ظهر باید صبر کنی چون دارم می رم سر کار :a030:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
مهم اینه که اینا با نرم افزار درستش نکردن

در ضمن اون آقا دومی رو ببین چرا داره به پایین نگاه می کنه ؟:banel_smiley_4:

برای اینکه بخواد طبیعی جلوه کنه!

تو همون آقا رو ببین،رگای گردنش زده بیرون!

این یعنی این که گردنش داره وزن سرشو تحمل میکنه.به نظرت اگر یکی به پایین نیگاه کنه،رگای گردنش میزنه بیرون؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...