رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

امشب سعی کردم به تموم دوستان قدیمی سر بزنم و هنوز چند تاشون مونده. از همین جا اعلام میکنم که پروفایل خانوم زارع و میم شیمی و هانیه هم رفتم منتها نمیشد پیغام بدم. نه عمومی نه خصوصی:w000:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اغلب اوقات وقتی بهم خیلی خوش بگذره، نمیام تو فضای مجازی ک حتی بگم امشب خوب بود...دیشب هم یکی از اون شبای خوب بود ک از بعد ازظهرش شروع شد:

سینما...قدم زدن تو خیابون ولیعصر...خرید کردن تو خیابون مفتح... همه اینا برای این برام لذت بخش بود ک هوا عالی بود یا ب تعبیر خودم هوا خیلی قشنگ بود...فقط نفس عمیق میکشیدم و بالذت قدم میزدم... :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

فقط الان یکم ناراحتم ک چرا سیر بودم نتونستم تو اون هوای عالی بستنی قیفی یا ذرت مکزیکی بخورم :hanghead: :ws3:

لینک به دیدگاه

امشب...

تولد خواهرمه...

هنوز حاضر نیستم..

طفلی رو انقدر اذیت کردم...از کنجکاوی واس کادوش خونه رو زیرورو میکنه.:ws28:منم که هرهر میخندم.

:ws28::ws28:

تولدههههههههه:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

امشب که به امروز فکر میکنم روز خوبی نبود...

صبح یه حرفی زدم برادرم ناراحت شد از دستم، بعد که خواستم از دلش دربیارم نشد... باز بعد از ظهر یه کار دیگه کردم دوباره فکر کنم ناراحت شد...

سر شب یکی از رفقا جواب اس ام اسمو نداد از دستش دلخور شدم....

یه حرفی زدم بابام هم دلخور شد از دست من...

یکی از دوستانو دیدم حالش خوب نبود از دست اونم ناراحت شدم...

اصن یه وضع داغون و افسرده ای بود امروز...

:hanghead:

لینک به دیدگاه

امشب خودم سه تا رکوردمو زدم

۱. پونزده و نیم ساعت در طول شبانه روزو بیرون بودم:w58:

۲. در طول ۲ ساعت یه عکسی که با یه جمعی توش هستم ۶۸۰ تا لایک خورده. نمردیم و انقدر لایک به عکسمون دیدیم:ws28:

۳. به مدت دو ساعت و چهل و پنج دیقه تو مطب دکتر معطـــــــل بودم:banel_smiley_4:

+ بسی خوش گذشت. امروزم پر بود از تجربه‌های جدید و دوست داشتنی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...