رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

دلت تنگ باشه، بخای با یه نفر حرف بزنی، پاشی بعد یه مدت طولانی بیای اینجا که خیلی وخته اصن خبر نداری توش چه اتفاقایی افتاده تو این مدت و کلی حال کنی که چه قده از دوستات به یادت بودن تو این مدت. مرسی از همگی. :hapydancsmil:

این امشب من بود :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دیشب اینقدر حالم خوب بود ک نخواستم حتی واسه 1لحظه بیام تو فضای مجازی ک بنویسم امشب حالم خوشه...خیلی هم خوشه

خیلی خوبه ک اونقدر حالت خوب باشه ک بتونی این حس خوبو ب بقیه اعضای خانواده ات هم منتقل کنی و درحین همین حسای خوب هم خواهرت صدات کنه و بگه: داره بارون میاد... خوشبختی یعنی همین حسای خوب... :love070:

خدایا همه خوشبخت باشن :girl_angel: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشقتم.......:ha5t4lmd53df3cpu2lq:ha5t4lmd53df3cpu2lq

لینک به دیدگاه

فکرم درگیره کِی لیسانسمو میگیرم؟! بعد میرم سربازی یا ارشد میخونم و بعد از اون میرم؟! به کار پر رونق و درآمد خوب و مال و اموال و ملک و.... میرسم یا نه؟! خانواده تشکیل میدم یا نه؟! میمونم ایران یا مهاجرت میکنم؟! ایران اونوقتا چه شکلی میشه؟! سال چند میشه اون موقع ... زنده میمونم تا اون موقعا یا نه؟! :sigh:

لینک به دیدگاه

به جرات میتونم بگم هیچ جای تهرانو به اندازه‌ی تجریش دوست ندارم.

وقتی که تو خیابونای دور میدون قدم میزنی انگار صد ساله که هر روز داری از این مسیر میگذری

امشب من کنار امامزاده صالح و نم نم بارون و فلافل‌فروشی‌های دور میدون و بازار تجریش گذشت.

:)

لینک به دیدگاه

من تهرانپارس و شرق تهرانو دوست دارم...خاطرات قشنگی دارم از اون برا...

واقعا تهران شهری زیبا و دوست داشتنیه... با وجود همه مشگلاتی که داره... (آلودگی هوا ، ازدحام جمعیت و...)

لینک به دیدگاه

شب سردیست و من افسرده / راه دوریست و پایی خسته

نیست رنگی که بگوید با من / اندکی صبر سحر نزدیک است

خنده ای کو که به دل انگیزم / قطره ای کو که به دریا ریزم

دیگران را هم غمی هست به دل/ غم من لیک غمی غمناک است

jb0pakl3ikk63mttm0yb.jpg

93/9/6

نیمه های شبی پاییزی و هوایی مه آلود

آرامش؟! کجاست....؟!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

درود

امشب اومدم بگم دلم برا همتون تنگ شده..

مرسي بابت تمااااااام اون لحظات خوشي كه بهم دادين. واي وااااااي چه خاطراتي.. مرسي از همه ديگه اسم نميبرم. مرسي همه ي دوستان چه دوستاني كه هنوز هستن انجمن و چه دوستاني كه ديگه نيستن و اين پيغام منو نميخون..

لینک به دیدگاه

امشب...بازم دارم به اینکه چطور به یه نفر کمک کنم فک میکنم!

خسته شدم از حرفایی که شنونده داره اما عملی براش نمیبینم...خیلی دوست دارم بتونم بی تفاوت باشم به سرنوشت بعضیااا....ولی نمیتونم!

ببین فلانی دلم میخواد ببینمت و یه سیلی بزنم تو گوشت!!اما حیف تواناییش ندارم و بازم میبینمت دوست دارم با لبخند من روبرو شی:ws3:...دوست ندارم وقتی میبینیم همش یاد نصیحتام بیفتی ولی اشکال نداره به قول یکی از دوستام بزار ادم بده باشم:vahidrk:دیگه باید وارد عمل شم:gnugghender:

ما بچگی کردیم..بچه های الانم بچگی میکنن...ای بابا:whistle:

خداجون فقط بهم بگو چکار کنم...همین...:ws37:

دوست دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...