رفتن به مطلب

این شوهر منه ... زن اورده تو خونه ...!

hilda

ارسال های توصیه شده

تو اون لحظه که فکر نکنم بتونم کاری کنم ...

ولی مطمئناً از چشمم می افته ... روز طلاق هم حتماً یکی می خوابونم زیره گوشش ... :ws37:

اوهوم اوهوم بسیار پسندیده:ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ولی میخوام نظر شما رو بدونم .... اگه بیاین خونه و طرفتون رو با کسی ببینین عکس العملتون چیه ؟

چه مرد چه زن ... طلاق میگیرین ؟

با کمی قهر و دعوا حل میشه ؟

حق السکوت میگیرین ؟

بقیه رو خبر میکنین ؟

با سکوت ترکش میکنین؟

یا ..... ؟

دختررو از خونم میندازم بیرون آبروشم تو خانوادش میبرم شوهرمم آدم میکنم دیگه از این غلطا نکنه :banel_smiley_4: ولی اگه بازم تکرار کرد فقط طلاق درستش میکنه :sigh:

خیلی از زندگیا با همین ی خیانت از هم پاشیده ک میشد با گذشت کردن هم زندگیه خودشون هم زندگیه بچشونو نجات داد

خیلی از مردا ک میرن دنبال یکی دیگه خودشون خیلی زود پشیمون میشنو سرشون ب سنگ میخوره

لینک به دیدگاه
هیچ چیزی نمیتونه توجیه و توضیح خیانت باشه !

حتی اگر من در زندگی مقصر باشم باز هم دلیلی برای خیانت نیست ، طرف مقابلم میتونه بیاد و بگه از زندگی چه میخواسته ک من نتونستم فراهم کنم و در نهایت جدایی و بعد بره هر غلطی دلش خواست کنه! (279).gif

بحث بخشیدن و نبخشیدن هم نیست! من ممکنه ببخشم ولی هرگز فراموش نمیکنم ، همین باعث میشه که دیگه ادامه زندگی مشترک امکان نداشته باشه

پس در نهایت ترکش میکنم برای همیشه!:ws37:

موافقم. هیچ توجیحی برای خیانت وجود نداره. اینو قبلا هم گفتم. خیانت میتونه دلایلی داشته باشه. ولی این دلایل توجیه به حساب نمیاد.

لینک به دیدگاه

نمی دونم چی بگم...

شاید یه کشیده بزنم بهش....بی لیاقت...

بعدش هم همه چیز تموم میشه....مطمئنم هیچ وقت دیگه نمیبینمش...طلاق هم غیابی میگیرم...

لینک به دیدگاه
دختررو از خونم میندازم بیرون آبروشم تو خانوادش میبرم شوهرمم آدم میکنم دیگه از این غلطا نکنه :banel_smiley_4: ولی اگه بازم تکرار کرد فقط طلاق درستش میکنه :sigh:

خیلی از زندگیا با همین ی خیانت از هم پاشیده ک میشد با گذشت کردن هم زندگیه خودشون هم زندگیه بچشونو نجات داد

خیلی از مردا ک میرن دنبال یکی دیگه خودشون خیلی زود پشیمون میشنو سرشون ب سنگ میخوره

میخوام بشکنه اون سری ک بعد از خیانت کردن بخوره به سنگ !girl_mad.gif

لینک به دیدگاه
میخوام بشکنه اون سری ک بعد از خیانت کردن بخوره به سنگ !girl_mad.gif

آخی دلت میاد سرش بشکنه .....

گناه داره ... مخصوصا اگه کچل باشه جای شکستگیش میمونه هااااا :ws28:

لینک به دیدگاه

فک میکنم فقط به تمامه معنا،توی اون موقعیت معنی کمرم شکستو میفهمم:sigh:

با تمامه وجودم سعی میکنم اثبات کنم گناه کاریشو و مجازاتشو ببینم با اینکه میدونم شایددیگران میگن که نباید کسی از این موضوع مطلع شه.....

و بعد دیگه فک نمیکنم بتونم تو شهری که اون بلا سرم اومده زندگی کنم:sigh:

لینک به دیدگاه

پاسخ من یه کمی با همتون فرق داره.........! چون من خیانت به یکی از نزدیکامو با چشم خودم دیدم.......!

پسر ها فقط به درد دوستی میخورن.......یه مدت اسکلشون کنی.............بعدشم بذاری بری....تو خماریت بمونن.....آقایون محترم ناراحت نشن.......هیچ کدومشون لیاقت اینو که باهاشون زیر یه سقف زندگی کنی رو ندارن.............!(من خیانت مردی به زنش رو با جشمای خودم دیدم که زنه هیچی برای مردش کم نذاشته بود)

دوما اگه به اجباز خانوادم ازدواج کنم.......اگه یهورفتم دیدم که به به ..........یه خبر هایی هست،اولش زنگ میزنم123بعدشم خوووووووووب تا اخرش نگاهشون میکنم..........!بعدشم یه فیلم با موبایلم......!در کمال خونسردی.......بعدشم با کمال خونسردی وقتی کارشون تموم شدمنو دیدن یه نگاه خباثت بار(استادم تو خباثت بازی)وفورا خارج میشم از خونه.......در اخرهم چون مدرک دارم تمام کارهای قانونی وحق وحقوق......بعدشم تنهایی رو عشقه......!

در ضمن،من تا 5سال اول تا مطمئن نشم به اصطلاح همسرم واقعا مرده (که فکر نمیکنم)از بچه خبری نیست.....!

فهیمه:ws3:

لینک به دیدگاه

من اصلا نميتونم فكرشو بكنم...............

اگه خدايي نكرده اين اتفاق واسم بيفته

اون دختره رو بدبختش ميكنم

بعدام طلاق و مهريه مو ميزارم اجرا و قرون اخرش ميگيرم و پسره رو ميندازام گوشه ي زندون

درسته با اين كارا دلم خنك نميشه اما باز ديگه

بنظر من خيانت كثيف ترين كاره هيچ راهي واسه بخشش نداره

اگه كسي هم بگه بخشيدام دروغ گفته

لینک به دیدگاه
امروز صبح خواب بودم که صدای یه جیغ بلند اومد و دعوا شد

هر چی فحش رکیک بود بین یه خانوم و اقا رد و بدل شد ... منم شوکه بیدار شدم ببینم چه خبره ..

دختره زنگ زد 110 میگفت اقا شوهر من زن اورده تو خونه ... ادرس و داد و گفت توروخدا خودتون و برسونید ... الان فراریش میده

هیچی دوباره فحش شروع شد ... دختره فحش ناموسی داد و پسره تا میخورد با چک و تو سری و اردنگی دختره رو زد ...

دیگه پدر من و پسر همسایه که خیلی هیکلیه رفتن سمت پسره ... اومد حرف بزنه یه کله و افتاد

پسره هی میگفت اینا مال زیاده روی هاته تو خوردن .... دختره یه جواب دیگه میداد...!

هیچی از 10 صبح 18 واحد به 110زنگ زدن اما هنوز پلیس نیومده ...

این داستان سالی چند بار تو ساختمون ما اتفاق میفته و همه هم مستاجرند و مال این محل نیستن .... در نتیجه ابایی از بی ابرویی ندارن ...!

این داستان هم تموم میشه امروز ...

این دختر خانوم منتظره پلس بیاد و ثابت بشه خیانت شوهرش و طلاغ بگیره ...

ولی میخوام نظر شما رو بدونم .... اگه بیاین خونه و طرفتون رو با کسی ببینین عکس العملتون چیه ؟

حق السکوت میگیرین ؟

بقیه رو خبر میکنین ؟

با سکوت ترکش میکنین؟

یا ..... ؟

اول دلیلشو می پرسم و بعد با سکوتی عمیق ترکش می کنم .....و بخدا میشپارمش sigh.gif

لینک به دیدگاه
امروز صبح خواب بودم که صدای یه جیغ بلند اومد و دعوا شد

هر چی فحش رکیک بود بین یه خانوم و اقا رد و بدل شد ... منم شوکه بیدار شدم ببینم چه خبره ..

دختره زنگ زد 110 میگفت اقا شوهر من زن اورده تو خونه ... ادرس و داد و گفت توروخدا خودتون و برسونید ... الان فراریش میده

هیچی دوباره فحش شروع شد ... دختره فحش ناموسی داد و پسره تا میخورد با چک و تو سری و اردنگی دختره رو زد ...

دیگه پدر من و پسر همسایه که خیلی هیکلیه رفتن سمت پسره ... اومد حرف بزنه یه کله و افتاد

پسره هی میگفت اینا مال زیاده روی هاته تو خوردن .... دختره یه جواب دیگه میداد...!

هیچی از 10 صبح 18 واحد به 110زنگ زدن اما هنوز پلیس نیومده ...

این داستان سالی چند بار تو ساختمون ما اتفاق میفته و همه هم مستاجرند و مال این محل نیستن .... در نتیجه ابایی از بی ابرویی ندارن ...!

این داستان هم تموم میشه امروز ...

این دختر خانوم منتظره پلس بیاد و ثابت بشه خیانت شوهرش و طلاغ بگیره ...

حق السکوت میگیرین ؟

بقیه رو خبر میکنین ؟

با سکوت ترکش میکنین؟

یا ..... ؟

عکس العمل خاصی نشون نمیدم.

میرم بیرون که اونا به کاراشون برسن!!!

بعد چون روز احضاریه ی دادگاه و طلاق رو میفرستم براش.

:ws37:

لینک به دیدگاه
پاسخ من یه کمی با همتون فرق داره.........! چون من خیانت به یکی از نزدیکامو با چشم خودم دیدم.......!

پسر ها فقط به درد دوستی میخورن.......یه مدت اسکلشون کنی.............بعدشم بذاری بری....تو خماریت بمونن.....آقایون محترم ناراحت نشن.......هیچ کدومشون لیاقت اینو که باهاشون زیر یه سقف زندگی کنی رو ندارن.............!(من خیانت مردی به زنش رو با جشمای خودم دیدم که زنه هیچی برای مردش کم نذاشته بود)

دوما اگه به اجباز خانوادم ازدواج کنم.......اگه یهورفتم دیدم که به به ..........یه خبر هایی هست،اولش زنگ میزنم123بعدشم خوووووووووب تا اخرش نگاهشون میکنم..........!بعدشم یه فیلم با موبایلم......!در کمال خونسردی.......بعدشم با کمال خونسردی وقتی کارشون تموم شدمنو دیدن یه نگاه خباثت بار(استادم تو خباثت بازی)وفورا خارج میشم از خونه.......در اخرهم چون مدرک دارم تمام کارهای قانونی وحق وحقوق......بعدشم تنهایی رو عشقه......!

در ضمن،من تا 5سال اول تا مطمئن نشم به اصطلاح همسرم واقعا مرده (که فکر نمیکنم)از بچه خبری نیست.....!

فهیمه:ws3:

دمت گرم با این طرز فکرت!!!

فک کردی چند چندی که یه پسر بخواد تو خماریت بمونه

متاسفم...

لینک به دیدگاه

اگه من تقصیر داشته باشم سکوت میکنم و میرم_ اما اگه هیچ تقصیری نداشتم؛ بازم با سکوتم خوردش میکردم؛ و بهش میگفتم بی انصاف

چرا...!؟

لینک به دیدگاه
کوفتـــــــه :banel_smiley_4:

قلقلی یا تبریزی :ws3:

خوب نظر منه دیگه ، چرا اینجوری بر خورد میکنی ، فردا به خاطر این حرفت سرخورده بشم ، معتاد بشم ، ترک تحصیل کنم و .... تو میخوای چه جوری اون دنیا جواب بدی .... چه جوری میتونی تو صورت من نگاه کنی ...

خوب یکم با لطافت برخورد کن دیگه :sad0::whistles:

لینک به دیدگاه

حتی فکر کردن به این قضیه , آزارم میده:icon_pf (34):

اگه کسی طرف مقابلش رو نمیخواد یا هر درد دیگه ای داره میتونه رک و راست بهش بگه:w02:

نمیدونم دقیقا چیکار میکنم ولی مطمئنم که هرگز نمیبخشمش هرگز:vahidrk::vahidrk:

بازم با خودم فکر میکنم که آیا هنوز انقدر بهش اعتماد دارم که در اون لحظه به چشمام اطمینان نکنم؟:ws38:

لینک به دیدگاه

طلاق میگیرم...بی حرف و با سکوت..چون خیانت به نظر من یک اشتباه نیس..پایان دادن مخفیانه به یک رابطه ی اشتباهه!یعنی در واقع اعتقاد پیدا کردم که اگه قرار بود من فرد مناسبی باشم هیچوقت انتخاب دومی صورت نمیگرفت...توی خونه آوردن خیلی حرفه آخه!واسه من معنای زیادی داره...مثه اعتماد بیش از حد به اون فرد و اینکه طرف مقابلم حتما احتمال اینکه همه چی فاش بشه رو داده و باز اینکار و کرده ( اگه حتی 1% احتمال داده باشه)...

واسه کشف اینکه کی کم گذاشته واقعا به گروه هیئت منصفه لازمه چون به همین راحتی قابل تشخیص نیس...شاید خیلی از ماهاا آدمهای پاک و دوست داشتنی و دوستایی خوب و فرزندان صالحی برای جامعه،دوستان و خانواده امون باشیم اما همسر خوبی نباشیم!!

صمن اینکه خیانت صرفا یک رابطه با یک فرد دیگه نیس...شروع خیانت اونجاس که من و همسرم حرفای مشترکمون..علایق مشترکمون...فعالیت های دو نفره مون شروع به کم شدن میشه و هیچکدوممون هیچ تلاشی برای بازسازی اش نمیکنییمم..

وقتی من همه ی وقتم با کارای دیگه پر کردم و وقتی برای همسرم ندارم چه اهمیتی داره اون داره چیکار میکنه!!

تنها چیزی که دوست دارم در کل زندگیم اتفاق نیفته اینه که کاری کنم کسی با زور باهام بشه..از ترس!از ترس اجرا گذاشتن مهریه!از این وضعیت متنفرم!همین!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...