رفتن به مطلب

تا حالا شده طرفتون را امتحان کنید با تلفن یا موارد دیگه؟؟؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 87
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تاحالا این کار رو نکردم . ولی تحت آزمایش قرار گرفتم . به شدت از این کار متنفرم . به یک معضل تبدیل شده برام . جدیدا فکر میکنم هرکسی میاد طرفم ، داره امتحانم میکنه . 2،3 روز پیش هم یکی رو اینجوری ناراحت کردم ، فک میکردم دارم امتحان میشم sigh.gif

لینک به دیدگاه

آره

من یکبار استادمون رو امتحان کردم!

ازش شماره گرفتم تا بابت کار مقاله هماهنگ کنم زنگ زدم بهش گوشی رو برداشت .....بهش گفتم استاد سلام جاوید هستم خواستم ببینم شمارتون درسته یا نه؟!.......اونم بهم گفت جاوید یه کم خل تشریف داری ....منم تشکر کردم و اونم کلی خندید ....بعدش ازش خداحافظی کردم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزيز و گل :wavesmile:

چه خبرا؟؟؟

تا حالا شده طرفتون را امتحان کنید با تلفن یا موارد دیگه؟؟؟

اين تاپيكو تو باشگاه مهندسان ديدم و به نظرم خيلي جالب اومد دوست داشتم اينجا باهم ديگه تجربه ها يا ديده و شنيده هامونو تبادل كنيم:icon_pf (17):

هدفی که از این کار داشتید چی بوده؟؟؟

به نظرتون کار درستی هست که طرفتون را کنترل کنید؟؟؟

نتیجه ای که گرفتید چی بوده؟آیا باعث تداوم رابطتون شده یا اونو به مخاطره کشونده؟

پيشاپيش از بذل توجه شما ممنون :w73:

این کار را تا حال نکردم . نمیدونم فایده اش چیه

لینک به دیدگاه

من طرفی ندارم تا بخوام امتحانش کنم اما بخاطر 2 نفر این کارو انجام دادم و هر دفعه هم تابلو و ضایع شدم به این نتیجه رسیدم روابط دیگران حتی دوست صمیمی هم به من مربوط نمیشه و دخالت نکنم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بیچاره پسرا چقدر امتحان میشید!!!!:biggrin:

چقد بهتون شک دارن!!!! :w58::whistle:

منکه تا حالا ندیدم پسری دختری رو امتحان کنه!:ws37::whistle:

ببخشیداااا

چون شما دخترها نیازی به امتحان شدن ندارید! و امتحانتون رو قبلاً با نمره منفی 166 به ثبت رسوندید.

:w16:

لینک به دیدگاه
ببخشیداااا

چون شما دخترها نیازی به امتحان شدن ندارید! و امتحانتون رو قبلاً با نمره منفی 166 به ثبت رسوندید.

خواهش می‌کنم عذر خواهی‌ لازم نیست!!!! :w58:

هر جور راحتین! :w16:من فقط به نکته‌ی واقعی‌ که بود اشاره کردم:whistle:

لینک به دیدگاه
من که نه.......خوشم نمیاد از این کاراicon_razz.gif

اما دوستام از این کارا زیاد میکننicon_razz.gif

لابد اثر بخشه كه دوستات زياد انجام ميدن ديگه هوم؟؟؟:164:

مگه طرفم وجود داره!

لابد وجود داره ديگه بسوزه پدره اين تجربه هاااااااااااااا :ws41:

نه تا حالا هیچ وقت تو رابطه ای نبودم که طرف مقابلم اونفدر برام مهم باشه که بخوام امتحانش کنم

ولی اگه یه روز موردی برام پیش بیاد یعنی احساس کنم که به کارای طرف مقابلم مشکوکم ممکنه بخوام امتحانش کنم

الزاما هميشه بخاطره دوست داشتن كه نيست گاهي اوقاتم تريپ روكم كنيو اين حرفاس!!!:w12:

شما سخت نگير :love070:

به قصد سر کار گذاشتن یک بار با یوزر دیگه تو باشگاه به وحید خصوصی دادم ولی دو ساعت دیگه خندم گرفت و بهش گفتم

:ws28:

يادمه تو باشگاه مهندسان اين كلكا ديگه متعارف شده بود عجب دوراني بود :sigh:

من این کارو نکردم،روش خوبی نیس،چرا بیخود خط بدم:دی

اما دوستم یه بار این کارو کرد ،به دوستش شمارهی بی افشو داد پسره هم گند زد:دی

طبق معمول!!! :lol:

لینک به دیدگاه
یه بار امتحانم کردن همچین بلایی سرش آوردم تا یه ماه معذرت میخواست:icon_razz:

بابا بي خيال شايد از عشقو علاقه اين كارو كرده بوده :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

تاحالا این کار رو نکردم . ولی تحت آزمایش قرار گرفتم . به شدت از این کار متنفرم . به یک معضل تبدیل شده برام . جدیدا فکر میکنم هرکسی میاد طرفم ، داره امتحانم میکنه . 2،3 روز پیش هم یکی رو اینجوری ناراحت کردم ، فک میکردم دارم امتحان میشم sigh.gif

اوخي بنده خدا :4chsmu1:

پس اون امتحانه حسابي اثره خودشو گذاشته!!! :whistle:

بیچاره پسرا چقدر امتحان میشید!!!!:biggrin:

چقد بهتون شک دارن!!!! :w58::whistle:

منکه تا حالا ندیدم پسری دختری رو امتحان کنه!:ws37::whistle:

اووووووووووووف تا دلت بخواد من ديدم!!! :96h3px3wpnn293irwcz

این کار را تا حال نکردم . نمیدونم فایده اش چیه

چرا فايده نداره؟ مثلا يكي به من تعريف ميكرد ميگفت من با هر دختري كه ميخواستم باهاش ازدواج كنم قبلش امتحانش ميكردم كه همشونم مردود شدن!!! مثلا دوستاي خيلي خوش هيكلو خوش قيافشو با ماشيناي مدل بالا ميفرستاد سر راه دختره اونم اونقد پاپيچه دختره ميشد حتي اگه شده چند رور پشت سرهم اينكارو ميكردن تا ببينن دختره پا ميده يا نه!!!:cry2:

دخترا معمولا خیلی تابلو امتحان میکنن بابا اگه یارو نفهمه واقعا خنگه !!! :ws28:

چه ميدونم والا!!! :evilsmile:

لینک به دیدگاه

چرا فايده نداره؟ مثلا يكي به من تعريف ميكرد ميگفت من با هر دختري كه ميخواستم باهاش ازدواج كنم قبلش امتحانش ميكردم كه همشونم مردود شدن!!! مثلا دوستاي خيلي خوش هيكلو خوش قيافشو با ماشيناي مدل بالا ميفرستاد سر راه دختره اونم اونقد پاپيچه دختره ميشد حتي اگه شده چند رور پشت سرهم اينكارو ميكردن تا ببينن دختره پا ميده يا نه!!!:cry2:

فرض کنیم همه قبول میشدند . ایا اگر نه فقط با این روشهای مضحک حتی بصورتی انسانی تر دختری را امتحان میکرد و به قول خودش قبول میشد تضمینی هست که این قبولی و ادامه ی ان دوام بیاره .. ایا این پسر با خودش فکر کرده که شاید خیال میکنه خیلی زرنگه و نکنه دختر خانوم در برهه ای از زمان از ایشان زرنگتر باشه و بصورتی مصنوعی کاری کنه که نزد این اقا نمره قبولی بگیره ؟؟

لینک به دیدگاه
فرض کنیم همه قبول میشدند . ایا اگر نه فقط با این روشهای مضحک حتی بصورتی انسانی تر دختری را امتحان میکرد و به قول خودش قبول میشد تضمینی هست که این قبولی و ادامه ی ان دوام بیاره .. ایا این پسر با خودش فکر کرده که شاید خیال میکنه خیلی زرنگه و نکنه دختر خانوم در برهه ای از زمان از ایشان زرنگتر باشه و بصورتی مصنوعی کاری کنه که نزد این اقا نمره قبولی بگیره ؟؟

نه ديگه اگه هموني اولي قبول ميشد كه ديگه كار به اشنايي با بقيه و تست كردنو اين حرفا نمي كشيد ... خب مشت نمونه خرواره ديگه اگه مثلا دختره تو اين اوله كاري اينطوري خودشو لو داده مطمئنا نمي تونه خيلي قابل اعتماد باشه... خب آره چرا كه نه اونم هست ولي خب به نظر اون آقا احتمالا اين فرضيه با درصده خيلي بالايي رد بوده!:ws3:

لینک به دیدگاه
نه ديگه اگه هموني اولي قبول ميشد كه ديگه كار به اشنايي با بقيه و تست كردنو اين حرفا نمي كشيد ... خب مشت نمونه خرواره ديگه اگه مثلا دختره تو اين اوله كاري اينطوري خودشو لو داده مطمئنا نمي تونه خيلي قابل اعتماد باشه... خب آره چرا كه نه اونم هست ولي خب به نظر اون آقا احتمالا اين فرضيه با درصده خيلي بالايي رد بوده!:ws3:

به نظرم اگه اقای مورد نظر در پست شما واقعی بوده و شما فرضی چیزی ننوشته اید باید بگم این اقا اصولا بدرد ازدواج با هیچ دختری نمیخوره خودش با این رفتارش دارای مشکلات عدیده است . من نمیدونم اگه یه خانومی که این اقا در پی تصاحبش هست و لی به قول خودش هنوز نمره ای بهش نداده چه تعهدی و تضمینی به کسی سپرده که به خاطر مرد فرضی احتمالی اینده اش خودش رو از روابط اجتماعی محروم کنه !!:ws3:

لینک به دیدگاه
ميشه يكمي بيشتر از خاطره هاتون بگيد :ws3:
راستش خاطره ای در کار نیست.... در حقیقت من در شرف ازدواج کردن هستم و میشه گفت تقریبا نامزدیمامتحان کردن هم اینه که در اصل تا حالا چندین بار اتفاق افتاده که به صورت الکی خودم رو زدم به ناخوشی و دیدیم که تنهام نذاشته!
لینک به دیدگاه
به نظرم اگه اقای مورد نظر در پست شما واقعی بوده و شما فرضی چیزی ننوشته اید باید بگم این اقا اصولا بدرد ازدواج با هیچ دختری نمیخوره خودش با این رفتارش دارای مشکلات عدیده است . من نمیدونم اگه یه خانومی که این اقا در پی تصاحبش هست و لی به قول خودش هنوز نمره ای بهش نداده چه تعهدی و تضمینی به کسی سپرده که به خاطر مرد فرضی احتمالی اینده اش خودش رو از روابط اجتماعی محروم کنه !!:ws3:

آره واقعيه آدمه ولي خب حرفتو قبول دارم چون تا اونجايي كه من ميشناختمش خوده اون آقا هم وضعش خيلي خوب نبود :whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...