رفتن به مطلب

"دانشگاه آزاد اسلامی" یا "دانشگاه علمی-کاربردی"

ارسال های توصیه شده

یه نکته ی کوچولو راجع به استخدام:

تو استخدام جاهای دولتی که باهاشون برخورد کردم فقط سراسری و آزاد رو برمیداشتن و زیرشون تاکید شده بود که پیام نور و عملی-کاربردی اصلا شرکت نکنن تو آزمون ورودی چون حذف میشن.

نکته ی عجیبی بود ولی مهم!!!

لینک به دیدگاه
یه نکته ی کوچولو راجع به استخدام:

تو استخدام جاهای دولتی که باهاشون برخورد کردم فقط سراسری و آزاد رو برمیداشتن و زیرشون تاکید شده بود که پیام نور و عملی-کاربردی اصلا شرکت نکنن تو آزمون ورودی چون حذف میشن.

نکته ی عجیبی بود ولی مهم!!!

نه عجیبه نه مهم:ws3:

من خودم سراسری خوندم.معدلم هم خوبه.از این مدل استخدامی هم شرکت کردم.اما متاسفانه بند پ رو نداشتم

icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
نه عجیبه نه مهم:ws3:

من خودم سراسری خوندم.معدلم هم خوبه.از این مدل استخدامی هم شرکت کردم.اما متاسفانه بند پ رو نداشتم

icon_pf (34).gif

واسه شما که مهم نباید باشه. مخاطب من شما نبودین. (علمی کاربردی سراسری حتما؟!!)

واسه اون دوستمون گفتم مهمه چون ممکنه در آینده بخواد یه جای دولتی استخدام شه و اونجا مدرک فرق میکنه. اگه که میخواد شرکت های خصوصی و ... بره دانشگاه عملی- کاربردی خیلی خیلی هم خوب و عالیه.

لینک به دیدگاه

این تاپیک چون ابزار تشکر نداره ، من همینجا از دوستان تشکر میکنم.

کسی چارت درسی معماری دانشگاه علمی کاربری و دانشگاه آزاد رو داره که با هم مقایسه اش کنیم؟

لینک به دیدگاه
واسه شما که مهم نباید باشه. مخاطب من شما نبودین. (علمی کاربردی سراسری حتما؟!!)

واسه اون دوستمون گفتم مهمه چون ممکنه در آینده بخواد یه جای دولتی استخدام شه و اونجا مدرک فرق میکنه. اگه که میخواد شرکت های خصوصی و ... بره دانشگاه عملی- کاربردی خیلی خیلی هم خوب و عالیه.

علمی کاربردی سراسری چه مدلیه؟!!

منم منظورم به همون شخص بود.یعنی اینکه دانشگاه اهمیت چندانی نداره واسه استخدامیها.این روزا پارتی حرف اولو میزنه.

لینک به دیدگاه

من كاردانيم آزاد بود و كارشناسيم علمي كاربردي علمي كاربردي از نظر من بهتره هم شهريه اش كمتره و هم جو بهتري داره ...در كل از نظر من علميكاربردي خيلي خيلي بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...