رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

• 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 5 هفته بعد...

Ehsan

کجایی رفیق؟ الان که فکر میکنم چه سوالای احمقانه ای ازت میپرسیدم و تو با حوصله جوابمو میدادی:5c6ipag2mnshmsf5ju3، یادمه یه سری انقد تو تاپیکات اسپم کردم که دیگه صدات درومد:ws3:

الان دارم دوباره تاپیکتو میخونم ... خام بُدم، پخته شدم، سوختم ....

امیدوارم هرجا هستی موفق باشی که حتما همینطورم هست من که خیلی چیزا ازت یاد گرفتم Essi :icon_gol:

لینک به دیدگاه
Ehsan

کجایی رفیق؟ الان که فکر میکنم چه سوالای احمقانه ای ازت میپرسیدم و تو با حوصله جوابمو میدادی:5c6ipag2mnshmsf5ju3، یادمه یه سری انقد تو تاپیکات اسپم کردم که دیگه صدات درومد:ws3:

الان دارم دوباره تاپیکتو میخونم ... خام بُدم، پخته شدم، سوختم ....

امیدوارم هرجا هستی موفق باشی که حتما همینطورم هست من که خیلی چیزا ازت یاد گرفتم Essi :icon_gol:

انجمن نو انديشان و كلا فضاي مجازي مغز بزرگي رو از دست داد

اسي براي من هنوز هم بزرگ و قابل احترامه

حتي با وجودي كه بيشترين هم اهنگي و همراهي رو با تاپيكها و عقايدش داشتم :sigh:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام تیم بکس نواندیش

این تاپیک مثل یه البوم قدیمی خاک خورده توی صندوق میمونه بچه ها(پیر پاتالا) میاند و درش رو با صدای گیژ گیژ :checkmail:باز میکنند و یه نگاهی می اندازند و در میرند th_running1.gif:ws28:

لینک به دیدگاه
:hanghead:

سلام تیم بکس نواندیش

این تاپیک مثل یه البوم قدیمی خاک خورده توی صندوق میمونه بچه ها(پیر پاتالا) میاند و درش رو با صدای گیژ گیژ :checkmail:باز میکنند و یه نگاهی می اندازند و در میرند th_running1.gif:ws28:

یه سریا شکلک میذارن در میرن.

یه سریا هیچی نمیگن در میرن.

یه سریا کلا ورود هم نمیزنن، یواشکی حالت مهمان میان نگاه میندازن و در میرن :w58::ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...