رفتن به مطلب

زایمان یک خانم در 66سالگی

ارسال های توصیه شده

زايمان در 66 سالگي!

شانزدهم ژانويه 2005 در يك بيمارستان شهر بخارست يك زن رومانيايي كه در ماه مه آن سال 67 سال شد يك دختر يك كيلو و چهارصد گرمي به دنيا آورد. ادعا شده بود كه اين بانو، سالخورده ترين زني است كه فرزند به دنيا آورده است. وي دوقلو آبستن بود كه روز 16 ژانويه يكي از دو جنين كه او هم دختر بود در زهدان او فوت شد و پزشكان مجبور شدند با اين كه از حاملگي بيش از 33 هفته نمي گذشت دختر دوم را به طريقه عمل سزارين به دنيا آورند. زائو كه «ادريانا ليسكوAdriana Lliescu» نام دارد استاد دانشگاه و مولف كتاب كودكان است. پزشكان 33 هفته پيش از آن، اين دو نطفه را كه از تركيب اسپرم و تخمك يك زن و مرد جوان و سالم در لوله آزمايش به وجود آمده بودند در رحم بانو «ادريانا» كه در آن سن و سال خواهان بچه بود قرار داده بودند و دو نطفه در رحم رشد و نمو كرده و به جنين تبديل شده بودند. به اين ترتيب؛ بانو ادريانا، هم داراي فرزند شده است و هم شهرت.

لینک به دیدگاه

Adriana Illiescu out shopping in Bucharest with daughter Eliza, now three

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
ماشالله به تواناییش :w58:

ما نصف اونم سنمون نیست اعصاب بچه نداریم :w58:

یعنی 32 سالته تو ؟؟ نصف اون نیست :ws3:

لینک به دیدگاه
گفتم نصف اون سنم نیست :ws3: کمتر از نصف :ws3:

بابا ما کلاس نهضت بهمون یاد دادن اینا رو البته امسال :ws28: کلاس 4نهضت فقط تا 17 بهمون یاد دادن اونم فقط من یاد گرفتم بچه های دیگه تا 13 بیشتر بلد نبودن :ws3:

خو اون 66

نصف میشه 33

یکی کم میشه 32:ws28:

لینک به دیدگاه
بابا ما کلاس نهضت بهمون یاد دادن اینا رو البته امسال :ws28: کلاس 4نهضت فقط تا 17 بهمون یاد دادن اونم فقط من یاد گرفتم بچه های دیگه تا 13 بیشتر بلد نبودن :ws3:

خو اون 66

نصف میشه 33

یکی کم میشه 32:ws28:

تو نهضت بهت یاد ندادن دخترا بیشتر از 18 سالشون نمیشه؟! :banel_smiley_4:

حالا هی تلاش کن سن ما رو ببری بالا :w000:

لینک به دیدگاه
تو نهضت بهت یاد ندادن دخترا بیشتر از 18 سالشون نمیشه؟! :banel_smiley_4:

حالا هی تلاش کن سن ما رو ببری بالا :w000:

راس میگی اینم گفتن

تازه گفتن اصلا سنشون رو سوال نکنین چون هم بده هم اینکه جواب نمیگیرن :ws3:

من فکر میکنم تو 21 سال و اندی باشی خوبه ؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...