رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اگر خیلی عجله داری میدمش بدون تایید هیچ مشکلی هم نداره

چکار کنم بالاخره صبر کن برام مهندس

عجله ای نیست حمید جان همون اماده کردنش تا اخر هفته طول میکشه چون از فردا تا اخر

چهارشنبه دانشگاهم از اول هفته هم کاراموزی بودم

شما مقاله رو تا اخر هفته اماده کن بهم بده

چیکار کنیم دیگه خراب رفاقتیم:w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عجله ای نیست حمید جان همون اماده کردنش تا اخر هفته طول میکشه چون از فردا تا اخر

چهارشنبه دانشگاهم از اول هفته هم کاراموزی بودم

شما مقاله رو تا اخر هفته اماده کن بهم بده

چیکار کنیم دیگه خراب رفاقتیم:w02:

دمت گرم مهندس خوش فکری دیگه :a030:

راستی کارآموزی کجا میری؟نمیتونی تابستون بری؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

جا داره به تمام دوستان عزیزی که برای اماده سازی این شماره کمک کردن خسته نباشید بگم و ازشون تشکر کنم:a030:

قبل از هرچیز عذرخواهی میکنم بخاطر اشکالاتی که ممکن در اماده سازی و برنامه ریزی مجله وجود داشته باشه سعی میکنیم برای انتشارش زمان دقیق تری رو تعیین کنیم و با برنامه ریزی بهتری عمل کنیم.

ولی باز باید بگم که متاسفانه برایند همکاریها و مطالب رسیده خیلی امیدوار کننده بود و توقع ما این بود که دوستان مدیر و کاربر با توجه به فرصت پیش امده که میتونن مقالات خودشون و حتی مطالبی که به نظرشون جالبه و امکان انتشارشون در هر جایی نیست اینجا به معرض عموم قرار بدن و همچنین تمرینی داشته باشن برای ورود به عرصه ها ی مهم تری در فعالیت های علمی تا بتونن محکم تر در این راستا گام بردارن:ws3:

امیدوارم این شماره مورد پسند واقع بشه :w16:

خوشحال میشم نظراتتون رو در ارتباط با مطالب و طراحی و کیفیت مجله بشنوم اگر انتقادی هم از عملکرد من در مورد مجله دارید اینجا مطرحش کنید

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلا به میلاد عزیز مجله خیلی خوب بود ولی یه عیبی که داشت خیلی بومی نبود خب بالاخره اونم اصلا مربوط به شمانبود مطلب از دوستان دستت نرسیده بود ولی انصافا مطالبت آموزنده بود گرافیک کار هم خوب بود ولی خوب به نظرم مقالات تخصصی مجله واقعا کم فروغ بود

برای من یکی که خوب بود به رفیقام هم نشون دادم که کیفیت مجله راببینند انشالله تو شماره های بعدی بیشتر دوستان مشارکت کنند فقط یه سوال اون مقاله تخصصی از طرف بچه ها بود یا ازجایی گرفتی؟

میلاد شماره بعدی تقریبا کی میاد بیرون؟مقالات تخصصی تو هرزمینه ای باشه مشکلی نیست یا موضوع معین میکنی؟

یه سوال دیگه اگر شمااز نرم افزار مبدل پی دی اف به عکس مثلا استفاده کنی تو ساختار مجله لطمه وارد نمی کنه منظورم گرافیک کار هست؟ چون من با این نرمافزارها خیلی آشنا نیستم

مرسی رفیق گلم کارت درسته خسته نباشی دوست دارم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

دوستان ما مشتاقانه منتظر ارسال مقالاتتون به دفتر مجله هستیم

شماری بعدی در تیر ماه منتشر میشه خیلی فرصت نداریم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

خب همونطور که خوندید و دیدید یه اتفاق بی نظیر در باری مجلمون رخ داد و تونستیم برای اولین بار 30 جلد از شماری دوم رو چاپ کنیم و به یکی از مراکز علمی داخل کشور( دانشکده فنی فومن ) ارسال کنیم

من خودمم فکرش رو نمیکردم به این سطح برسه مجله که اینجوری مورد اقبال قرار بگیره:w02:

ولی خوشحالم و از تک تک دوستان عزیزم که کمک کردن برا اماده سازی این مجله واقعا تشکر میکنم:ws3:

امیدوارم بتونیم این روند رو به جلو رو حفظ کنیم

:w16:

خب من امادم هر نظری که در این مورد دارید

طرح هایی که میتونید برا ارسال مجله به مراکز علمی و دانشگاهی دیگه بیان کنید

هر پیشنهادی که کمک میکنه رو بهم بگید

در ضمن نیم نگاهیم به این شماره داشته باشید دوستانی که نتونسته بودن برا شماری قبلی مطلب بفرستن وقت و از دست ندن:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سیلاااااام

شماری سوم هم اماده شد

تفاوت این شماره با شماره های قبل این بود که مقاله ی یکی از دوستاان توش قرار گرفت جا داره از حمید مهراذین عزیز تشکر کنم

از بقیه بچه ها هم ممنون :icon_gol:

دوستان عزیزی که به هر دلیل نتونستید همکاریهای لازم رو داشته باشید برای پاییز فرصت هست و هر چه زودتر اقدام کنید

به امید خدا قصد داریم فعلا یک هیئت تحریریه یا گروه ثابت برا مجله تعیین کنیم که این مستلزم همکاری شوماست

خواهشا نظر بدید و پیشنهاد :ws3:

لینک به دیدگاه
سیلاااااام

شماری سوم هم اماده شد

تفاوت این شماره با شماره های قبل این بود که مقاله ی یکی از دوستاان توش قرار گرفت جا داره از حمید مهراذین عزیز تشکر کنم

از بقیه بچه ها هم ممنون :icon_gol:

دوستان عزیزی که به هر دلیل نتونستید همکاریهای لازم رو داشته باشید برای پاییز فرصت هست و هر چه زودتر اقدام کنید

به امید خدا قصد داریم فعلا یک هیئت تحریریه یا گروه ثابت برا مجله تعیین کنیم که این مستلزم همکاری شوماست

منم از جناب مهندس اسماعیل پور لطفی تشکر میکنم که کل زحمات مجله به دوشش هست مرسی دوست گلم

سلام به همه من یه پیشنهادی داشتم و اون این بود که درپایان مجله یه آدرسی مثلا ایمیل قراربدیم تاخواننده که بالاخره ممکنه اصلا عضو تالار نباشه ولی بتونیم نظراتش را داشته باشیم که یاحالا آدرس ایمیل مجله یا آدرس ایمیل سردبیر باشه

لینک به دیدگاه
منم از جناب مهندس اسماعیل پور لطفی تشکر میکنم که کل زحمات مجله به دوشش هست مرسی دوست گلم

سلام به همه من یه پیشنهادی داشتم و اون این بود که درپایان مجله یه آدرسی مثلا ایمیل قراربدیم تاخواننده که بالاخره ممکنه اصلا عضو تالار نباشه ولی بتونیم نظراتش را داشته باشیم که یاحالا آدرس ایمیل مجله یا آدرس ایمیل سردبیر باشه

این کاریه که ما تو شماره های قبلی انجام میدادیم ولی به ایمیل مجله پیشنهادی نمیرسید

ولی قطعا حرفت درسته و باید این کار انجام بشه و دتبال یه طرحیم که تاثیر گذارتر باشه واسه مشارکت

ممنون:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سیلاااااام

سلام میلاد یه سوال یعنی برای انتخاب هیئت تحریریه قصد برگزاری انتخابات داری؟این سوال واسم پیش اومده

یعنی مثلا یه عده باید کاندیدا بشوند؟(امیدوارم اشتباه ننوشته باشم)

لینک به دیدگاه
سلام میلاد یه سوال یعنی برای انتخاب هیئت تحریریه قصد برگزاری انتخابات داری؟این سوال واسم پیش اومده

یعنی مثلا یه عده باید کاندیدا بشوند؟(امیدوارم اشتباه ننوشته باشم)

نه در نظر دارم فراخوانی بدم و دوستان صنایعی و غیر صنایعی برای بخش های مختلف مجله دعوت بشن:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سیلااااااااام دوستان خوبم

ما در نظ رداریم برا مجله اسانامه ای رو تدوین کنیم

تقاضا دارم که هر کدام از شما که تجربه ی کار در نشریه ای رو داشته یا می تونه در این زمینه کمک کنه بهمون کمک کنه

لینک به دیدگاه

سلام میلاد جان من درخدمتت هستم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

انشالله یه اساسنامه توپ درست کن منم اگر کمکی ازم بربیاد کمکت میکنم

همه چی حله فقط اساسنامه میخواد و وقت مناسب برای ادیت مجله

یه مقاله برات جور کردم 15صفحه است و یه مقاله هم داریم فکر کنم 20 صفحه است که یکیش مال منه و یکیش مال کسی دیگه از دوستانم

اینم تااینجا

بقیه سورپریزها واسه بعد

میلاد هواتا دارم مدیرجونم امتیازهم ندی باز هواتا دارم دوست گلم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام میلاد جان من درخدمتت هستم

انشالله یه اساسنامه توپ درست کن منم اگر کمکی ازم بربیاد کمکت میکنم

همه چی حله فقط اساسنامه میخواد و وقت مناسب برای ادیت مجله

یه مقاله برات جور کردم 15صفحه است و یه مقاله هم داریم فکر کنم 20 صفحه است که یکیش مال منه و یکیش مال کسی دیگه از دوستانم

اینم تااینجا

بقیه سورپریزها واسه بعد

میلاد هواتا دارم مدیرجونم امتیازهم ندی باز هواتا دارم دوست گلم:icon_gol:

حمید خیلی ممنون بدرد میخورن:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...
درود ....

دوستان نظرتون راجع به کار روی یه شماره جدید از مجله چی هست؟

سلام

نظرم که مثبته

فقط باید دید که چند نفر هستیم و موضوعی رو مشخص کنیم

و ی سوالی، (نمیدونم باید بپرسم یا نه) میخوایم ساختار قبلی را حفظ کنیم؟ چیزی کم و زیاد میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه
سلام

نظرم که مثبته

فقط باید دید که چند نفر هستیم و موضوعی رو مشخص کنیم

و ی سوالی، (نمیدونم باید بپرسم یا نه) میخوایم ساختار قبلی را حفظ کنیم؟ چیزی کم و زیاد میشه یا نه؟

درسته....

فقط درباره ساختارمنظورتونو متوجه نشدم....

پس منتظر بچه ها هستیم تا بیشتر بتونیم در این زمینه صحبت و تصمیم گیری کنیم و در نهایت کار رو استارت بزنیم.....:a030:

لینک به دیدگاه
درسته....

فقط درباره ساختارمنظورتونو متوجه نشدم....

پس منتظر بچه ها هستیم تا بیشتر بتونیم در این زمینه صحبت و تصمیم گیری کنیم و در نهایت کار رو استارت بزنیم.....:a030:

اشتباه از من بود،

( اشتباه لپی و تایپی بود داشتم با یکی دیگه حرف میزدم اینجام نوشتم :icon_pf (34):)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...