رفتن به مطلب

طرح درس شماره 3 ...آموزش سوره توحيد

ارسال های توصیه شده

واحد يادگيري : قرآن

فعاليت : گوش كردن

وسايل مورد نياز : كتاب قرآن

شرح فعاليت:

كتاب قران رو تو دستم گرفتم و بردم كلاس ....انتظارش رو داشتم كه بچه ها بپرسن: خانم اوني كه دستته چيه؟ ...

كتاب رو بالا گرفتم و گفتم اين كتاب قرآن هست ...و كتاب رنگين كمان هم برگرفته از قران هست و هر سوره اي كه تو كتاب رنگين كمان هست و از كتاب قران برگرفته شده

بهشون گفتم كه اين كتاب خداست و بعد خودم كتاب رو بوسيد و به همشون گفتم به احترام اين كتاب بايد بوسش كنيد ...بچه ها زا اين كار استقبال كردن....

سوره توحيد رو از كتاب قران بهشون نشون دادم ....بعدش گفتم كتاب رنگين كمان رو باز كنيد تا از روي كتاب هاتنو بخونيم...به تك تكشون ياد دام كه هر سوره اي كه مي خونم دستشون رو اون سوره باشه...الان خودشون بلدن ....هم سوره توحيد رو خوب ياد گرفتم

هم اين كه دارن سوره ناس رو هم ياد مي گيرن

توجه : طرح درس هايي كه مي نويسم همش تجربه ام از كلاس درس هست و مي تونستم اين طرح درس رو كتابي بنويسم كه از كتابي نوشتن هم خوشم نمياد ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...