رفتن به مطلب

ازدواج کردن برای مردان بسیار خوب است اما......

ارسال های توصیه شده

این تحقیقات که میگی مال انور اب هست باید نتایج رو به صورت محلی بررسی کنی البته اینو قبول دارم که زن جوان باعث جوانیه و جوان موندن مرد میشه و در مورد زن بلعکس هست:a030::a030:

لینک به دیدگاه
این تحقیقات که میگی مال انور اب هست باید نتایج رو به صورت محلی بررسی کنی البته اینو قبول دارم که زن جوان باعث جوانیه و جوان موندن مرد میشه و در مورد زن بلعکس هست:a030::a030:

وحید من حرف تو رو بیشتر از اینور اب و اونور اب و وسط اب قبول دارم

در مورد اون حرف دوستمان که میگه ازدواج باعث بزرگی شکم میشه نظرت چیه ؟ :ws3:

ضمنا اون بر عکسش که در مورد زن گفتی ایا فکر نمیکنی نه به خاطر ازدواج بلکه مثلا به خاطر کار زیاد یا بخاطر حاملگی باشه ؟؟

لینک به دیدگاه
وحید من حرف تو رو بیشتر از اینور اب و اونور اب و وسط اب قبول دارم

در مورد اون حرف دوستمان که میگه ازدواج باعث بزرگی شکم میشه نظرت چیه ؟ :ws3:

ضمنا اون بر عکسش که در مورد زن گفتی ایا فکر نمیکنی نه به خاطر ازدواج بلکه مثلا به خاطر کار زیاد یا بخاطر حاملگی باشه

؟؟

در مورد شکم اوردن که برای من فرقی نکرده ولی خیلی ها رو میشناسم که قبل ازدواج قلمی بودن بعد ازدواج شدن گلابی:ws3:

اونم ربطی به حاملگی و این حرفا نداره اگه میگفتی بعد ازدواج چاق میشن شاید ربطی به حاملگی داشت و لی اون یکی رو قبول ندارم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اوهوم اونایی که من دیدم...همشون احساس خوشحالی می کنن...اصلا هم پیر نشدن...

بیشتر خانم هستند یا اقا و سن تقریبی اونا چقدره ؟

لینک به دیدگاه
بیشتر خانم هستند یا اقا و سن تقریبی اونا چقدره ؟

یه دوستی دارم از شوهرش 6 سال بزرگتره زندگیشون عالیه اصلا جفت همن این دوتا...البته فوق العاده موجودات خاصی ان...الان مریم فکر کنم 44 سالش باشه...

دو تا دوست دیگه ام بعد از 12 سال دوستی با هم ازدواج کردن که باز سن دختر 2 سال بیشتره...الان مونا 32 سالشه...

لینک به دیدگاه
یه دوستی دارم از شوهرش 6 سال بزرگتره زندگیشون عالیه اصلا جفت همن این دوتا...البته فوق العاده موجودات خاصی ان...الان مریم فکر کنم 44 سالش باشه...

دو تا دوست دیگه ام بعد از 12 سال دوستی با هم ازدواج کردن که باز سن دختر 2 سال بیشتره...الان مونا 32 سالشه...

مرسی

من فکر میکنم نتیجه گیری از اماریا تحقیق تاپیک بیشتر ناشی از فرهنگ و توقعات مردمیست که اطلاعات از اونجا جمع اوری شده و خیلی بدرد بقیه مردم دنیا با فرهنگ های دیگه نمیخوره . چون انگیزه های زندگی و تشکیل خانواده کلا در انجا با مثلا ایران خیلی فرق میکنه . اختلاف سن هم معمولا در سنین بالابیشتر رخ میده بخصوص اگر خانم سن و سال خیلی کمتری به اقا داشته باشه ..

در دو موردی هم که شما اشاره کردی دومیه که کلا چیز مهمی نیست 2سال اختلاف سن زیاد نیست

لینک به دیدگاه
مرسی

من فکر میکنم نتیجه گیری از اماریا تحقیق تاپیک بیشتر ناشی از فرهنگ و توقعات مردمیست که اطلاعات از اونجا جمع اوری شده و خیلی بدرد بقیه مردم دنیا با فرهنگ های دیگه نمیخوره . چون انگیزه های زندگی و تشکیل خانواده کلا در انجا با مثلا ایران خیلی فرق میکنه . اختلاف سن هم معمولا در سنین بالابیشتر رخ میده بخصوص اگر خانم سن و سال خیلی کمتری به اقا داشته باشه ..

در دو موردی هم که شما اشاره کردی دومیه که کلا چیز مهمی نیست 2سال اختلاف سن زیاد نیست

آره خب مهم نیست اما همین امر باعث شد این دو تا ادم علیرغم علاقه ی زیادشون 12 سال با هم دوست بمونن...تا دیگه خانواده ها بذارن اینا برن به زندگیشون برسن...

باور کردنی نیست این مشکلات ولی هست هنوز:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
آره خب مهم نیست اما همین امر باعث شد این دو تا ادم علیرغم علاقه ی زیادشون 12 سال با هم دوست بمونن...تا دیگه خانواده ها بذارن اینا برن به زندگیشون برسن...

باور کردنی نیست این مشکلات ولی هست هنوز:icon_pf (34):

یعنی فقط به خاطر این 2سال خانواده هابهشون این همه سال گیر داده بودند ؟؟

لینک به دیدگاه
یعنی فقط به خاطر این 2سال خانواده هابهشون این همه سال گیر داده بودند ؟؟

آره و بیشتر خانواده ی پسره...چون میگفتن سنتون میره بالا این آزار دهنده اس...من نمی فهمم این قانون مسخره از کجا اومده...

لینک به دیدگاه
آره و بیشتر خانواده ی پسره...چون میگفتن سنتون میره بالا این آزار دهنده اس...من نمی فهمم این قانون مسخره از کجا اومده...

خب اگه اخلاف سن زیاد باشه و به نظر من دختر خیلی جونتر از مرد باشه حساب کن مثلا خانمی 38 ساله که خیلی خانمها در این سن در اوج شادابی و فعالیت هستند و میخوان همه فعالیت های یه خانم 38 ساله رو داشته باشند که این فعالیت ها همه اش در داخل خانواده نیست و محدود نمیشه و مقدار زیادیش اجتماعی است حالا در نظر بگیر همسرش اگه 12 سال ازش بیشتر باشه یعنی یه پیر مرد 50ساله دیگه .. در حالیکه خانم 38 ساله یک پیر زن نیست ... در اروپا تقریبا همین مثال باعث میشه که زندگی ادامه پیدا نکنه .. تجربه اجتماعی مردم بهشون میگه که در مورد فرزندانشون احتیاط کنند ..

لینک به دیدگاه
خب اگه اخلاف سن زیاد باشه و به نظر من دختر خیلی جونتر از مرد باشه حساب کن مثلا خانمی 38 ساله که خیلی خانمها در این سن در اوج شادابی و فعالیت هستند و میخوان همه فعالیت های یه خانم 38 ساله رو داشته باشند که این فعالیت ها همه اش در داخل خانواده نیست و محدود نمیشه و مقدار زیادیش اجتماعی است حالا در نظر بگیر همسرش اگه 12 سال ازش بیشتر باشه یعنی یه پیر مرد 50ساله دیگه .. در حالیکه خانم 38 ساله یک پیر زن نیست ... در اروپا تقریبا همین مثال باعث میشه که زندگی ادامه پیدا نکنه .. تجربه اجتماعی مردم بهشون میگه که در مورد فرزندانشون احتیاط کنند ..

این یه قانون کلیه...ولی متاسفانه این عمل تو ایران اصلا نکوهنده نیست...مردا با سن های بالا فقط به دلیل شرایط مالی با دخترایی حول و حوش 30 ازدواج می کنن و زندگی می کنن...

لینک به دیدگاه
این یه قانون کلیه...ولی متاسفانه این عمل تو ایران اصلا نکوهنده نیست...مردا با سن های بالا فقط به دلیل شرایط مالی با دخترایی حول و حوش 30 ازدواج می کنن و زندگی می کنن...

خوب این علت هست ولی مشکلی که من گفتم در هر دو جا یکی میشه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

ازدواج‌هاي مصلحتي

محيط و شرايط پيرامون ازدواج نيز گاهي ممکن است باعث دوام يا شکست ازدواج شود. ازدواج‌هاي مصلحتي، ازدواج سالمي نيست. وقتي تصميم ازدواج بر مبناي چيزي جز عشق واقعي باشد، حالت معامله به خود مي‌گيرد. يکي از نمونه‌هاي اين نوع ازدواج، ازدواج‌هايي است که طرفين به خاطر فشاري که از طرف خانواده يا دوستان و اطرافيان متحمل مي‌شوند، تن به آن مي‌دهند يا برخي ديگر که به خاطر صاحب فرزند شدن ازدواج مي‌کنند. هيچ يک از اين دلايل نمي‌تواند دليل سالم و صحيح براي ازدواج باشد و احتمال جدايي و اختلاف بيشتر خواهد شد. يکي ديگر از اين عوامل محيطي ازدواج کردن در سنين پايين است البته سن ازدواج به خود فرد و آمادگي‌هاي او بستگي دارد اما اکثريت اعتقاد دارند که ازدواج در نوجواني صحيح نيست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...