رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

قراره از سال 90-91 پيش دبستاني رو اجباري كنن ..عالي ميشه واسه بچه ها با محيط مدرسه اشنا ميشن و يه جور مفدمه چيني براي رفتن به مدرسه هست ...كلاس من 12 نفر دانش آموز هست شروع به كارم از آبان بوده تو اين دوماه خيلي چيز ها به بچه ها ياد دادم تا اين حد كه اگه بخوان از هم چيزي بگرن اول اجازه مي گيرن بعد از وسايل همديگر استفاده مي كنن ...اين فقط يه بخش موضوع هست ...بخش ديگه ياد گرفتن قرآن هست كه تا به امروز بچه هاي كلاس من سوره توحيد رو خوب ياد گرفتن و من بابت اين كارشون بهشون جايزه دادم...بخش ديگه گرفتن صحيح مداد تو دسته كه الان خوب ياد گرفتن كه مداد رو به دست بگيرن...از همه مهتر ياد گرفتن زبان دوم به جز زبان مادري كه براشون آسون شده...كلاس من تو تا زبان هست كه زبان اولش كه زبان مادري من هم هست ولي زبان دوم يه زبان ديگه كه خودم هم دارم اين زيان رو ياد مي گيرم...

تو فرم اضهار نظر والدين بيشتر والدين مي گفتن فرزندم از وقتي به مدرسه اومده دايره لغت فارسيش بيشتر شده اين خوبه توكلاس فارسي صحبت مي كنم تا لغات زياد رو از فارسي ياد بگيرن

مي خوام يه تايپك ديگه روز هاي ديگه بزارم با عنوات تفاوت بچه هايي كه به پيش دبستاني ميرن و با بچه هايي كه نرفتن رو بگم البته از رو تجارب خودم نه از رو كتاب انشاالله چند روز ديگه ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...