رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اگه دختری از شما خوشش بیاد چیکار باید بکنه که نه از دید شما بیافته وهم بتونه نظرشمارو به خودش جلب کنه؟:w02:

پسرا همشون یه جور نیستن و هر کدوم انتظار خاص خودشونو از دختر مورد علاقشون دارن .

به عنوان مثال :

1. یک پسری الاف و ولگردخیابون هست و دنبال دخترای سک.سی هست . حالا در این میان اگه دختری بیاد سراغش و و بهش پیشنهادی بده ، از چشم این بنده خدا نمیفته که هیچ، کلی هم پسره ذوق میکنه و به هدف شومش میرسه ، حالا بگذریم که هدف دختره ازدواج بوده یا چیز دیگه . در این حالت غالبا پسره هم پیشنهاد دوستی ( اعم از دوستی ساده، سک.سی و ..) و هم پیشنهاد ازدواج رو قبول میکنه .

2. یه پسری پی درس و این چیزاست، ولی شیطون هم هست ( پسر درسخون از نوع رودار) ، ینی یه جیزی تو مایه های اولی ، ولی از نوع درسخونش. این شخص هم در اغلب اوقات مثل اولی عمل میکنه، ممکنه پیشنهاد دوستی رو از طرف دختر قبول کنه، ولی پیشنهاد ازدواج رو اغلب اوقات قبول نمیکنه و به دنبال دختری میگرده که خودش ازش خوشش بیاد و خودش پیشنهاد بده .

3. پسری پی درس هست و خجالتی هم هست . در این حالت غالبا از پسرهای با عنوان بچه مثبت یاد میشه . این پسرها غالبا احساسات خودشونو میکشن ، مثلا از خیلی از کارهایی که دو دو شخص مثال های قبلی میکنن رو دوس دارن ، ولی تو خودشون نگه میدارن و بروز نمیدن، شاید تو خلوتشون هم این کارارو انجام بدن، ولی در هیچ شرایطی دوس ندارن کسی ببینه ، این پسرا غالبا دوست دارن دخترا بهشون پیشنهاد بدن یا حداقل اول دخترا یه جوری غیر مستقیم ابراز علاقه کنه و پسره یه پیشنهادی بده که میدونه صد در صد دختره قبول میکنه، این نوع جانوران تا از رضایت دختر مطمئن نباشند پیشنهاد نمیدهند .

4. پسرهایی که دم از مذهبی بودن می زنند (البته از نوع افراطی که هممون هم دیدیم، شلوار پارچه ای و پیراهن روی شلوار) . این افراد از دخترهایی که جلف بازی در میارن در دلشان به شدت خوششان می آید ولی در ظاهر خود را متنفرترین نشان می دهند . احتمال قبول کردن پیشنهاد این جانوران از طراف دختران روتین جامعه ، 5 % و از طراف دخترانی از نوع ف...کماندو، به 15 درصد افزایش می یابد . اعتقاد آنها بر این است که آنها خودشان باید پیشنهاد دهند .

(خانمهایی که خواستار حقوق مساوی و پایا پای مرد و زن در جامعه هستند ، باید به همه این نکات بیندیشند و نگویند که :

چون دختریم => حساستریم => پسر باید پیشنهاد دهد .

بلکه بگویند :

چون خواستار حقوق و احترام برابر زن و مرد هستیم => برای ما فرقی نمیکند چه کسی پیشنهاد دهد . )

من به شخصه از دخترهای مغرور( دارای اعتماد به نفس بالا)، شجاع ( نه ضعیف النفس)، درس خون (خرخون) و دارای برتری نسبی از نظر زیبایی نسبت به سایر دختران اطراف خوشم میاد . ( البته فاکتورهای زیاد دیگه هم هستن ) . چنین شخصی اگه بهم پیشنهاد بده نه تنها از چشمان نمی افته، بلکه قبول هم میکنم :w16:

لینک به دیدگاه
[/color]

خوب بحث جالب شد:w02:چرا جاهای دیگه این نیاز مرد دیده نمیشه وفقط در این مورد مرد اهل نیاز وزن اهل ناز میشه؟:banel_smiley_4:مهمترین جایی که این ذات مرد ندیده گرفته میشه طرزپوشش ورفتار وحالات زنان است که کاملا این بخش ذات مرد را ندیده گرفته ومردان را هیز وکثیف میدانندTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

پس این دلیل هم با توجه به رفتار خود بانوان جامعه در شرایط کنونی قابل قبول نیست ،لااقل من نمیدانم:banel_smiley_4:

من راستشو بخوای منتوجه نشدم منظورتون رو!!!

میشه شفاف تر بگید تا بتونم جواب بدم؟

اینم بگم من اصلا موافق با رفتار جامعه امروزی نیستم!

کلا تعریف مرد و زن امروزی خیلی غلط و اشتباه شده

من به جامعه هیچ کاری ندارم، توی زندگی شخصی خودم هم تعریف خودم رو درمورد زن و مرد دارن

که اتفاقا تقریبا کسی دیگه با من هم عقیده نیست

ولی من خودم خیلی دوست دارم

زن و مرد امروزی جایگاهشون عوض شده... زنها یه جورایی رفتار مردانه دارن و مردها هم زن شدن

خب مسلمه که توی همچین جامعه ای که همه چیز وارونه شدده، زن میره خواستگاری!!!!

بازم منتظرم شفاف منظورتو بگی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
من راستشو بخوای منتوجه نشدم منظورتون رو!!!میشه شفاف تر بگید تا بتونم جواب بدم؟اینم بگم من اصلا موافق با رفتار جامعه امروزی نیستم!کلا تعریف مرد و زن امروزی خیلی غلط و اشتباه شدهمن به جامعه هیچ کاری ندارم، توی زندگی شخصی خودم هم تعریف خودم رو درمورد زن و مرد دارنکه اتفاقا تقریبا کسی دیگه با من هم عقیده نیستولی من خودم خیلی دوست دارمزن و مرد امروزی جایگاهشون عوض شده... زنها یه جورایی رفتار مردانه دارن و مردها هم زن شدنخب مسلمه که توی همچین جامعه ای که همه چیز وارونه شدده، زن میره خواستگاری!!!!بازم منتظرم شفاف منظورتو بگی :icon_gol:
ممنونم ازتوضیحات کامل شما....دقیقامنظورم همین صحبتهای شمابود.:a030:جایگاه زن ومرددرجامعه بایدمشخص باشه البته این ربطیبه موضوع تاپیک نداره اماکاملاباصحبتهای شماموافقم..
لینک به دیدگاه

یه چیزیم بگم

من از روی هوا حرف نزدم... شاید از نظر خیلی ها هم نظرم قدیمی و همگام با جامعه امروزی نیست...

ولی ...

من توی این زمینه ها خیلی مطالعه داشتم و دارم و نمونه های عملی توی جامعه امروزی بسیار دیدم

مردها اصولا طبیعتشون طوری هست که عشق رو جرعه جرعه میپذیرن... ولی زن وقتی عاشق میشه یک دفعه تمام عشقش رو نمایان میکنه

اما مرد وقتی این رو میبینه حتی اگه علاقه مند هم شده باشه، دچار ترس میشه و رابطه رو کلا بیخیال میشه..

این هم یه دلیل میتونه باشه برای اینکه مردی جواب یه دختر رو نه بده و دختر شددیدا از لحاظ روحی و روانی ضربه میبینه...

پس به نظر من، با توجه به این مورد هم، بهتره پسر اول ابراز محبت کنه، جلو بیاد برای خواستگاری... تا به یه تعادل از لحاظ دوست داشتن هم بشن... بعد دختر میتونه تمام عشقش رو نشون بده...

البته دلایل زیادی هست که زن پا پیش نذاره... اینا فقط دو موردش بود... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
[/color]

تمام موارد ذکر شده به نظر من دوطرفه است وهر کدام را پسر هم میتواند داشته باشداز طرفی شاید غرور یک زن در این رابطه بیشتر باشداما صرف غرور نمیتواند دلیل قانع کننده ای باشد :5c6ipag2mnshmsf5ju3بهرحال اومدیم ودختر دلش جایی گیرکردواین علاقه هوس یا عشقی زودگذر نبود.آنوقت چه؟:ws38:

درسته اینا دوطرفس اما اگه یه مرد جواب نه بشنوه کمتر از یه زن ضربه روحی میخوره!خب اگه دختره عاشق اون پسرس اول خودشو بسنجه که تحمل نه شنیدن داره یعنی به عواقب بعدش فک کنه!اگه داشت بسم الله اگه نداشت دیگه به خودش بستگی داره!اگرم میگم غرور واسه اینکه اقایون اعتماد بنفسشون تا سقفِ ولی اکثر خانما خیر واسه همین وقتی غرورشون بشکنه سخت میتونن روحیه اولشونو بدست بیاره!

لینک به دیدگاه

خودستایی نباشه

بله شده که دختری بیاد از من خواستگاری کنه ...

2 مورد پیش اومده در سنین بالا

یه موردش هدف کاملا کثافت کاری بود

یه موردش هم منطقی بود اما کاملا احساساتی

در مورد دوم:

پذیرفتم که باهم صحبت کنیم

صحبت که کردیم بیشتر با اهداف و خصوصیات من آشنا شد! در نتیجه بی خیال شد! :ws3:

با رعایت کامل حقوق دختر و پسری!

لینک به دیدگاه

جالبه چقدر پسرها کم نظر دادن تو این تاپیک:ws52:

بهرحال.........

من خودم به شخصه اصلا واسم مهم نیست که این پیشنهاد از طرف دختر بهم بشه یا خودم بهش پیشنهاد بدم اما تأکید اکیدروانشناسان ومشاوران خانواده اینه که هرگز دختر خودش پیشنهاد نده واسه ازدواج بیشتر دلایل رو دوستان در پستهای قبل بهش اشاره کردند.

واگه دختری احیانا دلش جایی گیر کرد وخواست قضیه رو مطرح کنه تنها وتنها از طریق یه واسطه اونم غیر مستقیم نظر طرف مقابلرو جویا بشه

نیتم از زدن این تاپیک رو قبلا هم گفته ام اما بازم میگم:

اگه اومدیم ودختری واقعا عاشق (نه هوسی یه عشق واقعی وعاقلانه)پسری شد ولی اون پسر از قضیه چیزی نمیدونست چیکار باید بکنه؟یکی ازراههاش که واسطه بود آیا راه دیگری به ذهن شما میرسه؟

لینک به دیدگاه

بهرحال.........

من خودم به شخصه اصلا واسم مهم نیست که این پیشنهاد از طرف دختر بهم بشه یا خودم بهش پیشنهاد بدم اما تأکید اکیدروانشناسان ومشاوران خانواده اینه که هرگز دختر خودش پیشنهاد نده واسه ازدواج بیشتر دلایل رو دوستان در پستهای قبل بهش اشاره کردند.

واگه دختری احیانا دلش جایی گیر کرد وخواست قضیه رو مطرح کنه تنها وتنها از طریق یه واسطه اونم غیر مستقیم نظر طرف مقابلرو جویا بشه

نیتم از زدن این تاپیک رو قبلا هم گفته ام اما بازم میگم:

اگه اومدیم ودختری واقعا عاشق (نه هوسی یه عشق واقعی وعاقلانه)پسری شد ولی اون پسر از قضیه چیزی نمیدونست چیکار باید بکنه؟یکی ازراههاش که واسطه بود آیا راه دیگری به ذهن شما میرسه؟

راستش ما تو دانشگاه نمونه شو داشتیم...اما خب واسطه رفت و آبروی این دوست بنده خدای ما جلوی همه رفت بس که تابلو شد قضیه:icon_pf (34):...لااقل اگه خودش میرفت میگفت فقط خودشون دو تا می فهمیدن ماجرا چیه...

اما واقعا برام جالبه بدونم چیکار باید کرد...من تنها چیزی که به نظرم میرسه اینه که یه جوری غیر مستقیم سعی کنم رابطه مو با طرف زیاد کنم...اما گاهی امکانش نیست...

لینک به دیدگاه

خوندم نظرات دوستان رو....

چکیده ی نظرات دوستان رو قبول دارم....توی بحث غرور خانوم ها...ظرافت احساسات اونها....و شنیدن نه....

ولی قبل از این بحث باید ببینیم جامعه با این مسئله چه جور برخورد می کنه....یعنی اول جامعه رو بشناسیم بعد فرد رو حلاجی کنیم....

فکر می کنم...فرهنگ غالب....عرض کردم غالب...موردی رو جدا کنید....

فرهنگی است که این عمل را تقبیح می کنه....در حالی که در فرهنگی مثل هند این کاری عادیه....

بعد بیام بحث کنیم...در موارد خاص....

در موارد خاص...می رسیم به خرده فرهنگ ها...یعنی خانواده ها....

فردی که در خانواده ای بزرگ شده که....یک سری عرف ها و هنجارها در اون خانواده مورد قبول نیست یا سخت گیری آنچنانی بر اون نمی شه...میشه این کار صورت بگیره....اگه بخوام ساده بگم....همون جنبه است....که باید با شناخت فرد به اون برسیم که این صفت رو داره....

البته من...اعتقاد شخصیم هست...که اگه دو طرف از شخصیت بالای اجتماعی برخوردار باشن...این کار اشکالی نداره....

اشکال وقتی پیش میاد که شناخت نیست....

البته سیاست خانوم ها در این موارد بیشتر کارگره...و آسیب کمتری داره....

و اون علاقه مند کردن تدریجی فرد هست....

که در ارتباط بیشتر ایجاد میشه....شاید حتی در ارتباط بیشتر با شناخت پی برد که اشتباه کرده....و از یک آسیب روحی جلوگیری میشه....

نتیجه:من موافق این عمل در موارد خاص....با شناخت در یک پروسه زمانی...و وجود شخصیت اجتماعی بالای افراد هستم.

لینک به دیدگاه

به نظرم مصداق اصلیه این تاپیک منم

چند ماه پیش دختر خالم بهم پیشنهاد داد الانم ادامه داره

یه تاپیک زدم برابچ کلی نظر دادن اینم آدرسش

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=65380

[url=http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=65380][/url]

لینک به دیدگاه
به نظرم مصداق اصلیه این تاپیک منم

چند ماه پیش دختر خالم بهم پیشنهاد داد الانم ادامه داره

یه تاپیک زدم برابچ کلی نظر دادن اینم آدرسش

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=65380

خوب نتیجه آخرش؟:banel_smiley_4:

الان این تاپیک بحث سر دخترهاست نه پسرها:banel_smiley_4:

حالا شما بگو اون دختر بهت پیشنهاد ازدواج داده نتیجه اش واثراتش رو شما چیه؟

لینک به دیدگاه
خوب نتیجه آخرش؟:banel_smiley_4:

الان این تاپیک بحث سر دخترهاست نه پسرها:banel_smiley_4:

حالا شما بگو اون دختر بهت پیشنهاد ازدواج داده نتیجه اش واثراتش رو شما چیه؟

اینکه یه دختر به پسر پیشنهاد بده نمی دونم کار درستیه یا نه؟ ولی برا من اتفاق افتاده

اثر این پیشنهاد هم این بود که بیشتر دوسش دارم

ولی بهتر بود من بهش پیشنهاد می دادم (چون وقتی بهم پیشنهاد داد گفت: تو که بهم پیشنهاد نمی دی، به خاطر این که دوستت دارم خودمو پیشت کوچیک می کنم و من بهت پیشنهاد می دم)

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

نظر شخصی من اینه که چون در جامعه ی ما رسم بر این هست که آقا پسرا برن خواستگاری دختر خانوما، اگر برعکس این امر اتفاق بیوفته و ازدواج صورت بگیره،در آینده و در زندگی مشترک اگر کدورتی بوجود بیاد، آقا به خانوم حتما خواهد گفت که من تو رو نمیخواستم، تو خودت اومدی خواستگاریم. ( یعنی آقا توهم میزنه که خانوم چقدر خاطرخواهش بوده که عرف و قانون و غرورش رو زیر پا گذاشته و تقاضای ازدواج کرده از ایشون) !

ولی برعکس سرکوفت زدن معمولا وجود نداره :ws37:

لینک به دیدگاه

طبیعت مرد طوری آفریده شده که پذیرای نه شنیدن هست... نمیگم براش آسونه و اصلا هیچ ناراحتی ای براش ایجاد نمیشه، اما خدا مرد رو طوری خلق کرد که هضم "نه" براش خیلی راحت تر و آسونتر از یه زنه.

اگر زنی نه بشنوه، از لحاظ روحی و روانی خیلی لطمه میبینه....

این مربوط به فرهنگ ما نمیشه... برمیگرده به طبیعت و سرشت مرد و زن

مرد رو خدا اهل نیاز و زن رو اهل ناز آفریده... نمیشه با قوانین و تغییر فرهنگ ها این سرشت رو تغییر داد... :icon_gol:

منم از دوستم خواستگاری کردم. گفتم بیا با هم عروسی کنیم. گفت نه، فعلا قصدشو ندارم، من اصلا احساسم جریحه دار نشد، فقط گفتم خاک بر سرت، باید از خدات میبود.

البته بعدا گفت باید خواستگاری رسمی میکردی و حلقه میگرفتی و دعوتم میکردی رستوران. :hanghead:

حکایت دست زدن به فیل در تاریکی و برداشت هرکسی از زندگی به عنوان قانون جهان هست.

یکی میگه زن ذاتا نه بشنوه داغون میشه، یکی هم میگه عین خیالمم نیست و واقعا هم حقیقت همین هست.

تمامی نظرات ما برگرفته از عینکی هست که بر چشم خودمون داریم.

من فقط واسه گذاشتن این عکس، تاپیک رو آپ کردم تا بگم هردوتاش اشتباه هست.

بهترین حالتش دو نفر ایستاده روبروی هم هست با چشمانی باز..... :icon_razz: (البته از عینک اسی)

emutlhajb3ugv9cfsiaq.jpg

نظر دادیم تا احساس غربت نکنند برادران سلحشور و بدبخت ایران اسلامی.

متاسفم برای ظرفیت کممون، افتضاحیم. :icon_razz:

خودستایی نباشه

بله شده که دختری بیاد از من خواستگاری کنه ...

2 مورد پیش اومده در سنین بالا

یه موردش هدف کاملا کثافت کاری بود

یه موردش هم منطقی بود اما کاملا احساساتی

اتفاقا یه افغانی توی محله قدیم ما بود، میگفت به بعضیا (مونثین) ویایید وریم کَثافت کاری. :w58:

نظر شخصی من اینه که چون در جامعه ی ما رسم بر این هست که آقا پسرا برن خواستگاری دختر خانوما، اگر برعکس این امر اتفاق بیوفته و ازدواج صورت بگیره،در آینده و در زندگی مشترک اگر کدورتی بوجود بیاد، آقا به خانوم حتما خواهد گفت که من تو رو نمیخواستم، تو خودت اومدی خواستگاریم. ( یعنی آقا توهم میزنه که خانوم چقدر خاطرخواهش بوده که عرف و قانون و غرورش رو زیر پا گذاشته و تقاضای ازدواج کرده از ایشون) !

ولی برعکس سرکوفت زدن معمولا وجود نداره :ws37:

اتفاقا من 99 درصد زن هایی که دیدم در هنگام ناراحتی به شوهرشون سرکوفت میزدن تو اومدی منو گرفتی و بدبخت کردی !!!!

واقعا چه دلیلی داره که زنی چنین چیزی رو نگه؟؟!!!! اتفاقا میگن و 99 درصدشون هم موقع ناراحتی میگن. :banel_smiley_4:

در خواستگاری چون اساسش بر یکطرفه بودن هست، هم زن هم مرد این رو خواهد گفت، همزمانی بهتره.

لینک به دیدگاه

بهترین حالتش دو نفر ایستاده روبروی هم هست با چشمانی باز..... icon_razz.gif (البته از عینک اسی)

اونوقت کی اولش بگه؟:ws38:.

شایدم انقدر با چشمانی باز به هم نگاه کنن که به پای هم پیر بشن:w58::ws28:

منم مخالفم .یعنی چی این کارا !!!!پسرا دلشون کوچیکه خودشونو زود لو میدن

بعد اینکه راه حل شرعیش رو بخوام بگم ----منبع برنامه گلبرگ زندگی-----

به گفته ی حاج آقا دهنوی خانم در این زمینه به آقا کد بده و آقا دکدینگ میکنه و متوجه میشه خانم دوسش داره و اگه آقا راغب بود میره پیشنهاد میده تا خانم

عواطفش له نشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3 احتمالا باید جفتشون مخابرات خونده باشن:w02:

لینک به دیدگاه
اونوقت کی اولش بگه؟:ws38:.

شایدم انقدر با چشمانی باز به هم نگاه کنن که به پای هم پیر بشن:w58::ws28:

منم مخالفم .یعنی چی این کارا !!!!پسرا دلشون کوچیکه خودشونو زود لو میدن

بعد اینکه راه حل شرعیش رو بخوام بگم ----منبع برنامه گلبرگ زندگی-----

به گفته ی حاج آقا دهنوی خانم در این زمینه به آقا کد بده و آقا دکدینگ میکنه و متوجه میشه خانم دوسش داره و اگه آقا راغب بود میره پیشنهاد میده تا خانم

عواطفش له نشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3 احتمالا باید جفتشون مخابرات خونده باشن:w02:

به قول خودت یکی پالس بفرسته، دیگری میتونه دریافت کنه.

در ضمن قرار نیست یارو صاف بره بگه زنم میشی یا آقام میشی .... :whistle:

پسرا دلشون کوچک نیست، بخشی از مغزشون که به.... فکر میکنه زیادی بزرگه، برای همین زود خر میشن. :sigh:

ولی کلا خواستگاری کردن بدون آشنایی چندین ماهه واقعا مضحک هست، روی معرفی فامیل و اقوام و سنتی و...

لینک به دیدگاه

یه آقای دکتری تو سخنرانیش صحبت میکرد راجع به همین موضوع ، یه داستانی تعریف کرد!

میگفت تو یه دانشگاه، یه دختر خانومی عاشق همکلاسیش میشه. از اونجایی که شرم دختر بهش اجازه پا پیش گذاشتن نمیداده، تو دل خودش نگه میداره تا روزی که واقعا نمیتونسته به این وضعییت ادامه بده.

تصمیم میگیره علاقه اش رو به آقا پسر ابراز کنه.

زنگ میزنه و جریان رو میگه.

آقا پسر میگه من باید فکر کنم:banel_smiley_4:

قطع میکنه و محض خنده میره واسه چندتا از دوستاش تعریف میکنه.

از فرداش تو دانشگاه پر میشه که فلان خانوم از فلان آقا خواستگاری کرده.

به گوش دختر میرسه و ...

خودکشی میکنه:hanghead:

حرف من اینه،

آقایون اگه هر روز هم نه بشنون و رسوا بشن که به دختر خانمی پبشنهاد دادن، به خاطر بی آبرو شدن دست به همچین کاری نمیزنند.

در آخر ...

با روحیات من جور در نمیاد عملی شدن موضوع این تاپیک:ws37:

لینک به دیدگاه
یه آقای دکتری تو سخنرانیش صحبت میکرد راجع به همین موضوع ، یه داستانی تعریف کرد!

میگفت تو یه دانشگاه، یه دختر خانومی عاشق همکلاسیش میشه. از اونجایی که شرم دختر بهش اجازه پا پیش گذاشتن نمیداده، تو دل خودش نگه میداره تا روزی که واقعا نمیتونسته به این وضعییت ادامه بده.

تصمیم میگیره علاقه اش رو به آقا پسر ابراز کنه.

زنگ میزنه و جریان رو میگه.

آقا پسر میگه من باید فکر کنم:banel_smiley_4:

قطع میکنه و محض خنده میره واسه چندتا از دوستاش تعریف میکنه.

از فرداش تو دانشگاه پر میشه که فلان خانوم از فلان آقا خواستگاری کرده.

به گوش دختر میرسه و ...

خودکشی میکنه:hanghead:

حرف من اینه،

آقایون اگه هر روز هم نه بشنون و رسوا بشن که به دختر خانمی پبشنهاد دادن، به خاطر بی آبرو شدن دست به همچین کاری نمیزنند.

البته اینجور مسائلی که عنوان میکنید مصداقی و ناشی از تجارب شخصی هست.

خاله زنکی در جمع دخترها خیلی بیشتر هست و چیزهایی پشت سرت در میارن که خودت وقتی میشنوی شاخ در میاری، یک دزد معمولی رو میتوانند یک قاتل هیولا جا بزنند.

آدم فروشی پسرها سر یک دختر هم فوق العاده زیاد هست.

این آقایی هم که اینکارو کرده یک خاله زنک ابله بوده !! :banel_smiley_4:

چون علاقه دختره یکطرفه بوده، مطمئن باشید علاقه پسره یکطرفه باشه باز هم دختر ممکنه همینطور ضایعش کنه.

ولی خوب معمولا مردها روحیه انتقام دارن و دخترها بیشتر سر خودشون خالی میکنند یا از پشت خنجر میزنند.

البته تعمیم به کل نمیدهم، چون با انسان طرفیم، با دنیایی از استثناها طرفیم.

لینک به دیدگاه
البته اینجور مسائلی که عنوان میکنید مصداقی و ناشی از تجارب شخصی هست.

خاله زنکی در جمع دخترها خیلی بیشتر هست و چیزهایی پشت سرت در میارن که خودت وقتی میشنوی شاخ در میاری، یک دزد معمولی رو میتوانند یک قاتل هیولا جا بزنند.

آدم فروشی پسرها سر یک دختر هم فوق العاده زیاد هست.

این آقایی هم که اینکارو کرده یک خاله زنک ابله بوده !! :banel_smiley_4:

چون علاقه دختره یکطرفه بوده، مطمئن باشید علاقه پسره یکطرفه باشه باز هم دختر ممکنه همینطور ضایعش کنه.

ولی خوب معمولا مردها روحیه انتقام دارن و دخترها بیشتر سر خودشون خالی میکنند یا از پشت خنجر میزنند.

البته تعمیم به کل نمیدهم، چون با انسان طرفیم، با دنیایی از استثناها طرفیم.

من تفسیر کردن عواطف و حساس بودن روح لطیف یک دختر مد نظرم بود و گرنه که آدما با هم فرق دارن و شاید اگر خود من جای این دختر خانوم بودم با وجود تحمل چنین فاجعه ای (البته از نظر من فاجعه ست) دست به چنین کاری نمیزدم.

حکایتها بسیار است.

این نظر شخصی من بود و تحمیل هم نکردم.

دختر خانومهای عزیز مختارند....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر من خواسگاری دختر از پسر ایرادی نداره ، به شرط اینکه دخترا بتونن جواب منفی رو تحمل کنن ، هر کسی حق انتخاب داره دختری که فک میکنه پسری میتونه شرایط مد نظر اونو داشته باشه خیلی بی فکری میکنه که خواستشو مطرح نکنه اگه خودش هم جرات نمیکنه میتونه از واسطه مطمئن استفاده کنه ، اگه پدر روشنفکر و منطقی داشته باشه بهترین واسطس:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...