رفتن به مطلب

مباحث مدیریتی تالارخانواده

ارسال های توصیه شده

باسلام

با کسب از اجازه عافا،مدیریت محترم تالار خانواده ،این این تاپیک رو ایجاد کردم که پیرامون مسائل داخلی تالار ومشکلاتی که بوجود میاد یا وجود دارد به مناظره بنشینیم

انتخاب اعضای جدید وتصمیمگیریهای مدیریتی تالار رو در این تاپیک به شورومشورت میگذاریم

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اول سلام

دوم اینگه لطفا در این تاپیک مشترک بشید تا اگه مطلبی گذاشته شد مطلع بشید

سوم کسی به نظرتون نمیرسه واسه اینکه به جمع کاربران ویژه تالار اضافه بشه :ws38:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

.خوب...اولین بحث مدیریتی روحول محوربازکردن مجدد پل صراط میباشد..من دو موضوع به نظرم رسید.......1)به همون صورت قبلی ولی باقوانین جدیدباز بشه..........2)به اینصورت بازبشه که موضوع اصلی پیرامون این باشه که فرد شرکت کننده جای پدر یامادریه خانواده باشه وشرکت کنندگان به عنوان فرزندان او..که مشکلاتی که واسه شون پیش میادرومطرح میکنند وازشرکت کننده میخواهنداین مشکل راحل کند..نظرتان چیست؟

لینک به دیدگاه
.خوب...اولین بحث مدیریتی روحول محوربازکردن مجدد پل صراط میباشد..من دو موضوع به نظرم رسید.......1)به همون صورت قبلی ولی باقوانین جدیدباز بشه..........2)به اینصورت بازبشه که موضوع اصلی پیرامون این باشه که فرد شرکت کننده جای پدر یامادریه خانواده باشه وشرکت کنندگان به عنوان فرزندان او..که مشکلاتی که واسه شون پیش میادرومطرح میکنند وازشرکت کننده میخواهنداین مشکل راحل کند..نظرتان چیست؟

اگه قراره ورژن جدید به روال قبل برقرار بشه فکر کنم بهتره طوری باشه که سوالات تکراری نباشه.

سری قبل گمون کنم فقط کپی می کردن. :hanghead:

این مشکلی که توسط والدین مطرح میشه رو کی طرح می کنه؟ کاربرا؟

لینک به دیدگاه
اگه قراره ورژن جدید به روال قبل برقرار بشه فکر کنم بهتره طوری باشه که سوالات تکراری نباشه.سری قبل گمون کنم فقط کپی می کردن. :hanghead:
میشه توقوانین این رواضافه کردکه هیچ سؤالینبایدتکراری ازاشخاص دیگه یامراحل قبل باشه...امافکرنکنم علمی باشه....
این مشکلی که توسط والدین مطرح میشه رو کی طرح می کنه؟ کاربرا؟
توسط کاربرانی که میان سؤال کنندمطرح بشه اونانقش فرزندان روایفاکنندوشرکت کننده نقش پدریامادر..اینم یه طرح خام بودکه به ذهنم رسیدگفتم مطرحش کنم ببینم میشه ازتوش یه طرح خوب باهمفکری شماکشیدبیرون یانه!
لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

لطفا هرکسی به این محل دسترسی داره زیر این پست تشکر بزنه چه مدیر ارشد باشه چه کاربر خانواده

میخوام یه آمار بگیرم ببینم با تغییرات حاضر چه کسانی با این تاپیک دسترسی دارند :a030:

لینک به دیدگاه

خوبه ....فقط گویا مدیران ارشد تشکر نزدند :banel_smiley_4:

آمار درسته:ws3:

خوب....

میرم سر اصل مطلب:ws3:

تغییراتی در سیستم مدیریتی تالار داده خواهد شد امیدوارم به مرور این سیستم گسترش پیدا کنه و نظم وهماهنگی بیشتری بین اعضا پیدا بشه تا زمانی که فاطمه بانو(afa) بود خوب عمل میشد چون من بیشتر اهرم اجرایی بلدم تا مدیریت وهماهنگی،دراین زمینه فاطمه خانوم یدطولایی داشت و بهتر از من عمل میکرد hanghead.gif

تغییرات زیر را میخواهم در عناوین ودسترسی های عزیزان بدهم لطفا نظرالت خودتون رو بگید

1. تغییر عنوان Ssara از کاربر ویژه به مدیر بخش علوم تغذیه خانواده و دسترسی کامل مدیریتی در آن بخش
  2. تغییر عنوان خانوم بهار به یکی از این دو عنوان به انتخاب خودشون مدیرروابط عمومی خانواده یا مدیربخش بانوان) و دسترسی کامل مدیریتی در بخش بانوان
  3. تعیین یک تاریخ وزمان و مسئول مشخص برای مجله ،چون من واقعا دیگه فرصت رسیدگی به مجله رو ندارمن ویک مسئول کاملا نیاز هست

منتظر نظرات شما هستم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام:icon_gol:

پیمان یه چیزی به ذهنم رسیده حالا خودت در مورد چگونگیش فکر کن :ws3:

به نظرت نمیتونیم از مجلاتی که تا الان زدیم مسابقه بذاریم؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

پیمان یه چیزی به ذهنم رسیده حالا خودت در مورد چگونگیش فکر کن :ws3:

به نظرت نمیتونیم از مجلاتی که تا الان زدیم مسابقه بذاریم؟:ws52:

سلام بهار...خوبی؟:icon_gol:

مسابقه میشه گذاشت اما اینکه از مطالب مجله باشه نمیدونم استقبال بشه یانه:ws38:

معمولا موضوعات خانوادگی واسه مسابقه استقبال نشده تاحالا فقط طرح پل صراط بود که اونم اواخرش دیگه لوس شده بود...مسابقه آشپزی عافا که یادته؟خودت اول شدی بین خودت و خودت:ws3:

میشه روش فکر کرد حتما باید ایده ای خاص باشه تا شرکت کننده بیاد

لینک به دیدگاه
سلام بهار...خوبی؟:icon_gol:

مسابقه میشه گذاشت اما اینکه از مطالب مجله باشه نمیدونم استقبال بشه یانه:ws38:

معمولا موضوعات خانوادگی واسه مسابقه استقبال نشده تاحالا فقط طرح پل صراط بود که اونم اواخرش دیگه لوس شده بود...مسابقه آشپزی عافا که یادته؟خودت اول شدی بین خودت و خودت:ws3:

میشه روش فکر کرد حتما باید ایده ای خاص باشه تا شرکت کننده بیاد

ممنون

مثلا میشه اینطوری باشه که فلان مقاله یا فلان مطلب تو چه شماره ای از مجله بوده؟:ws52:

میتونیم به شماره های بعدی جدول هم اضافه کنیم و ازاون حدول مسابقه بزاریم... چطوره؟:w02:

لینک به دیدگاه
ممنون

مثلا میشه اینطوری باشه که فلان مقاله یا فلان مطلب تو چه شماره ای از مجله بوده؟:ws52:

میتونیم به شماره های بعدی جدول هم اضافه کنیم و ازاون حدول مسابقه بزاریم... چطوره؟:w02:

مگه مجله چندتا شماره داشته که اینو بگیم؟:banel_smiley_4:

میشه یه کار دیگه کرد

از موضوعات حقوقی خانواده سوال طرح بشه از اون مقالاتی که تو انجمن نیست

این خوبه :w02:

جدول قبلا بحث شده راجع بهش ...جالب نمیشه:w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...