رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

تا حدیش اره

اما یه سی دی رو در نظر بگیر که ترتیب آهنگاش این باشه

1-سنتی(مثلا استاد شجریان) 2- مرلین منسون 3-همه چی آرومه 4- شاهین نجفی 5- ویوالدی 6- استاد بنان 7-آناتما 8-استاد نوری 9-امینم 10- داریوش 11- سندی 12- سلن 13- اوزی 14 هنگامه اخوان و ....

خب این راننده بدبخت که داره این سی دی رو گوش میده رانندگیش چطوری میشه؟:ws52:

همچین راننده ای با این سلیقه ترتیب اهنگ ریختن همون بهتر بره تو درخت!:vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اتفاقا من همین ماه آزمون آیین نامه داشتم.

یکی از سوالات این بود:

گوش کردن چه نوع موسیقی در هنگام رانندگی توصیه نمی شود؟!

راک

جاز

رپ

هیچ نوع موسیقی توصیه نمی شود!

گزینه ی 4 درست بود!:icon_razz:

لینک به دیدگاه
همچین راننده ای با این سلیقه ترتیب اهنگ ریختن همون بهتر بره تو درخت!:vahidrk:

خوش سلیقه منظور اینه که چقدر آهنگ میتونه رو راننده تاثیر بذاره

اما خداییش همتون راست گفتین؟شماها که همه باخ و بتهوون و ونجلیز و پاوارتی گوش میدین.منم که کلا یا سنتی گوش میدم یا رضا یزدانی.اولا که دم همتون گرم بابا.خداییش اخرشید.دوما که پس اونایی که اهنگ بندری و رپ میذارن و صداش گوش خدا رو کر میکنه و با سرعت 5 کیلومتر بر ساعت هم رد میشن کیان؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
اتفاقا من همین ماه آزمون آیین نامه داشتم.

یکی از سوالات این بود:

گوش کردن چه نوع موسیقی در هنگام رانندگی توصیه نمی شود؟!

راک

جاز

رپ

هیچ نوع موسیقی توصیه نمی شود!

گزینه ی 4 درست بود!:icon_razz:

رااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااک توصیه میشود

لینک به دیدگاه

اما خداییش همتون راست گفتین؟شماها که همه باخ و بتهوون و ونجلیز و پاوارتی گوش میدین.منم که کلا یا سنتی گوش میدم یا رضا یزدانی.اولا که دم همتون گرم بابا.خداییش اخرشید.دوما که پس اونایی که اهنگ بندری و رپ میذارن و صداش گوش خدا رو کر میکنه و با سرعت 5 کیلومتر بر ساعت هم رد میشن کیان؟:hanghead:

اون که اره میتونه تاثیر بذاره

حالا من کی گفتم باخ و بتهوون و پاوارتی گوش میدم؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
تحقیق لازم نبودا !:دی

من نوع رانندگیم کاملا بسته به موسیقی‌ که گوش میدم تغییر میکنه!!!:icon_pf (34):

مگه رانندگی هم میکنی؟

تو که هنوز 18 سالت نشده بود که.:whistles:

لینک به دیدگاه
اون که اره میتونه تاثیر بذاره

حالا من کی گفتم باخ و بتهوون و پاوارتی گوش میدم؟؟:ws52:

منظورم به تو نبود.تو درک موسیقیت اندازه همون آواس:whistles:

مگه رانندگی هم میکنی؟

تو که هنوز 18 سالت نشده بود که.:whistles:

اره 18 سالش نشده.اما سن نگاری از -18 شروع شده نه از 0:hanghead:

لینک به دیدگاه

اونا بچه های انجمن بغلین! :ws3:

لینک به دیدگاه
ساناز!:banel_smiley_4: قبل ۱۸ سالگی هم رانندگی‌ می‌کردم... :banel_smiley_4::whistles:
خودت ماشین داری؟چه ماشینی حالا داری یا بر میداری؟یک سری لازم شد سوار ماشینت بشیم ببینیم موسیقی برامون چی میذاری.البته امیدوارم دست فرمونت خوب باشه، من سوار ماشین اکثر دوستام که میشم نصف مسیر در وحشتم !!
لینک به دیدگاه
خودت ماشین داری؟چه ماشینی حالا داری یا بر میداری؟یک سری لازم شد سوار ماشینت بشیم ببینیم موسیقی برامون چی میذاری.البته امیدوارم دست فرمونت خوب باشه، من سوار ماشین اکثر دوستام که میشم نصف مسیر در وحشتم !!
اومدی خواستگاری ساناز؟:w02:

اون برمیداری یعنی‌ بلند میکنی‌؟ یعنی‌ میدزدم؟:ws28:

دیگه بستگی داره ماشینی که میدزدم صاحب ماشین چی‌ گوش میکنه ما هم همونو گوش میدیم!:w02:

لینک به دیدگاه
اومدی خواستگاری ساناز؟:w02:

اون برمیداری یعنی‌ بلند میکنی‌؟ یعنی‌ میدزدم؟:ws28:

دیگه بستگی داره ماشینی که میدزدم صاحب ماشین چی‌ گوش میکنه ما هم همونو گوش میدیم!:w02:

اگه ببینم از هر انگشتت یک هنر میباره ، حتما برات خواستگار جور میکنم !!!!!!!!! :w58:

با ماشینت بوق بوق هم میکنی؟ پس بیخود نبود به اون تاپیک عروس گلمم علاقه داشتی، میخوای عروس بشی.

البته بلند کردن ماشین بهترین کاره، من اکثرا که کنار بابام هم میشینم، بعضی وقت ها پس کله ای هم میخورم!!

خودم تنها باشم مثل جت میروم.

حالا بیشتر تو ماشین هایی که بلند میکنی چه آهنگ هایی هست، که از موضوع تاپیک هم در کنارش منحرف نیشیم.

هرچند مهمتر قسمت اوله. :whistle:

لینک به دیدگاه
اونا بچه های انجمن بغلین! :ws3:

:ws28: بیست امتیاز

اره دست فرمونش خوبه.نه بابا.این بچه مایه داره.خودش موهاوه داره:sigh:

لینک به دیدگاه

من نیستم بخدا!:hanghead:

جدی شماها فقط کلاسیک و سنتی گوش میدین پشتِ فرمون!:w58:

لینک به دیدگاه

بهترین موسیقی موقع رانندگی موسیقی متن ترمیناتور یا موسیقی بازی Call of duty یا کلا کارهای هانس زیمر هست. دی:

اون موقع فکر میکنی که سوار تانکی! میری تو دل دشمنات که همون خودروهای دیگه باشن.

مخصوصا اگه ماشینت سابووفر هم داشته باشه که دیگه هیچی. اون موقع خودتم شهید میشی!!

چقدر ما مدیون این دانشمندای خارجی هستیم. دستشون درد نکنه این نکته پنهان رو آشکار کردن دی:

لینک به دیدگاه

نيميدونم...كيهههههههه؟؟؟:whistle:

منم :w58:

بهترین موسیقی موقع رانندگی موسیقی متن ترمیناتور یا موسیقی بازی Call of duty یا کلا کارهای هانس زیمر هست. دی:

اون موقع فکر میکنی که سوار تانکی! میری تو دل دشمنات که همون خودروهای دیگه باشن.

مخصوصا اگه ماشینت سابووفر هم داشته باشه که دیگه هیچی. اون موقع خودتم شهید میشی!!

چقدر ما مدیون این دانشمندای خارجی هستیم. دستشون درد نکنه این نکته پنهان رو آشکار کردن دی:

اوه اوه!!!

خيلي خطرناك به نظر مياي محمد:ws3:

لینک به دیدگاه

تو که میدونم نیستی.:whistle:

پشت فرمون و تو خونه نداره.کلا از رپ خوشم نمیاد.پاپ هم واس سرگرمیه.متال هم مال دوران جوانی بود.فقط سنتی،محلی و رضا یزدانی:ws3:

من بابام لبو فروشه! فرغون دارم!

نذار لو بدم

از تو که در حده ماهانه بیشتره....:icon_razz:

الان قیافه خودتم اینجوری شد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...