رفتن به مطلب

آزمون خودشنسی دکتر فیل مک گرا

ارسال های توصیه شده

این یک آزمون بسیار جالب است. خود دکتر فیل مک‌گرا(روان‌شناس معروفی که مجری یک برنامه فوق‌العاده پرطرفدار تلویزیونی است) در این آزمون نمره 55 گرفته است. او این آزمون را روی اپرا وینفری، مجری معروف برنامه تلویزیونی، انجام داده که نمره 38 گرفته است.

به 10 سوال ساده زیر پاسخ دهید تا ببینید شما چه نمره‌ای در این آزمون به دست می‌آورید و تفسیر آن چیست.

تذکر مهم: به سوال‌ها براساس آنچه که امروز هستید پاسخ دهید، نه آنچه که در گذشته بوده‌اید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

با وجود اینکه گزینه های به نظر من کامل نبود اما توضیحاتی که اخرش داد درست بود.امتیاز 35 به من داد.اما نمیدونم چه ربطی به خودشناسی داشت.یعنی چجوری این امتیاز رو میداد

به هر حال ممنون

لینک به دیدگاه
با وجود اینکه گزینه های به نظر من کامل نبود اما توضیحاتی که اخرش داد درست بود.امتیاز 35 به من داد.اما نمیدونم چه ربطی به خودشناسی داشت.یعنی چجوری این امتیاز رو میداد

به هر حال ممنون

منم نمی دونم چه طوری این امتیازا رو میداد:ws3:

گزینه هاشم راحت انتخاب نمی تونستم انتخاب بکنم...بعضیاش همدیگه رو پوشش میدادن!!

ولی جواب نهاییش تقریبا درست بود..........37 شد برا من!

اما این دکتر فیل آدم جالبیه!

لینک به دیدگاه
41 شد

یعنی خوبه ؟:ws52:

فکر نکنم خوبیه و بدی در کار باشه.........کلا یه تحلیلی آخرش میده........ببین اون درسته یا نه

این تاپیک قبلا استارت نشده بود؟!!!!:ws38:

این طور می گن:ws3:

لینک به دیدگاه

گفت شاد و پرانرژیم ولی خودم اینجور فکر نمی کنم

درضمن بعضیا رو همین جوری جواب دادم مثل اینکه موقع خوابیدن چطوری می خوابی

موقع حرف زدن

اینارو زیاد دقت نکردم :ws52:

لینک به دیدگاه

[TABLE=width: 98%]

[TR]

[TD=class: dtext2][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: title2f, width: 91%]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bug][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bug]شما 48 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

• دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

شما 43 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

• دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

یکی بیاد تأئید کنه درسته یا غلط:whistle:

لینک به دیدگاه

[TR]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bug]شما 45 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

• دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 2%][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] [/TD]

[TR]

[TD=class: title2f, width: 91%][/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bug]شما 45 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[TD] [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

:persiana__hahaha: به این میگن بیکاری

لینک به دیدگاه

شما 49 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

من معمولا نتایج این مدل تستای روانشناسی که آخرش فقط از آدم تعریف میکننو نمیتونم باور کنم :banel_smiley_4:

یه سوال : تا حالا کسی جوابی غیر از اینی که بالا نوشتم گرفته از این تست ؟!!! :w58:

لینک به دیدگاه

[TABLE]

[TR]

[TD=class: title2f, width: 96%] [/TD]

[TD=width: 2%][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] [/TD]

[TD=class: dtext2][TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bug]

شما 40 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

• شما به چشم دیگران آدمی فهمیده، محتاط، دقیق و واقع‌بین هستید. آن‌ها شما را به چشم فردی باهوش، با استعداد، با ذوق و فروتن می‌بینند. شما از آن دسته آدم‌هایی نیستید که به سرعت و به آسانی دوست می‌گیرند، بلکه فردی هستید که به دوستانی که انتخاب می‌کنید به شدّت وفادارید و از دوستانتان نیز متقابلاً همین انتظار را دارید. کسانی که شما را می‌شناسند می‌دانند که به آسانی اعتمادتان را نسبت به دوستانتان از دست نمی‌دهید امّا اگر این اتفاق بیافتد، زمان زیادی طول می‌کشد تا دوباره اعتمادتان به آن‌ها جلب شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...