رفتن به مطلب

من سرماییم ...لطفا یه راه حلی بدین...

ارسال های توصیه شده

:ws38: کسی قاطیش نمیکنه آخه

صورتی با قهوه ای یعنی میشه چه رنگی؟:ws38:

میخواهید شما که پیشنهاد دادید امتحان کنید نتیجهشو به ماهم بگید:w02:

من حاضرم امتحانش بکنم .. ولی هیچکدام رو در دسترس ندارم .. تو زحمتش رو بکش مخلوط کن برام بفرست .. یا اینکه اصلا میخوای ما محقق بشیم روی یکی دیگه از بچه ها امتحان کنیم .. ببینیم کی حاضره ؟؟:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 68
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من حاضرم امتحانش بکنم .. ولی هیچکدام رو در دسترس ندارم .. تو زحمتش رو بکش مخلوط کن برام بفرست .. یا اینکه اصلا میخوای ما محقق بشیم روی یکی دیگه از بچه ها امتحان کنیم .. ببینیم کی حاضره ؟؟:ws3:

خوب برو بخر از داروخونه نسخه هم که نمیخواد:whistle:

یکی دیگه رو میاریم ولی شما باید خودت نوش جانش کنی:w02:

سرنگ چند باید بگیریم تا جواب بده:ws38:

لینک به دیدگاه
خوب برو بخر از داروخونه نسخه هم که نمیخواد:whistle:

یکی دیگه رو میاریم ولی شما باید خودت نوش جانش کنی:w02:

سرنگ چند باید بگیریم تا جواب بده:ws38:

ای بابا . بخدا توی این دهات ما حتما نسخه میخواد . تازه هر دکتری هم ازین چیزا بنویسه باید 1001 سوال فردا به بیمه و نظام پزشکی پس بده .:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ای بابا . بخدا توی این دهات ما حتما نسخه میخواد . تازه هر دکتری هم ازین چیزا بنویسه باید 1001 سوال فردا به بیمه و نظام پزشکی پس بده .:icon_pf (34):

حالا مشکل نداره

اینجا میخریم ......... اینجا همه چی آزاده جز جون:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
حالا مشکل نداره

اینجا میخریم ......... اینجا همه چی آزاده جز جون:icon_pf (34):

بخر

من علاقه عجیبی دارم این ماده نوظهور را روی یکی از دخترای معمار امتحان کنم :ws3:

لینک به دیدگاه
بخر

من علاقه عجیبی دارم این ماده نوظهور را روی یکی از دخترای معمار امتحان کنم :ws3:

اول یه سوزن از این ماده نوظهور رو به طراحش میزنیم بعد یه جوالدوز بزن به هرکسی که خواستی:w02:

لینک به دیدگاه
اول یه سوزن از این ماده نوظهور رو به طراحش میزنیم بعد یه جوالدوز بزن به هرکسی که خواستی:w02:

من که گفتم قبوله .. از موادش که ترسی نیست ولی دردش >>>>>>>>>>>. :th_running1::th_running1::th_running1:

لینک به دیدگاه

شاید زیاد ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی چون یک خورده ربط داره اینجا میپرسم.من الان حدود یک ماه و نیم هست که سرما خوردم.البته نه اینکه مریض باشم.فقط فین زیاد میکنم .یعنی تا الان یک کامیون دستمال کاغذی را تموم کردم.این قرص های سرما خوردگی معمولی هم اثرم نمیکنه دیگه و حتی به خاطر شرایطی که دارم نمیتونم منظم بخورم تا خوبم کنه.شما قرصی یا امپولی یا شربتی میتونید پیشنهاد بدید که خیلی قوی باشه و بتونه من را سریع خوب کنه.باز هم تاکید میکنم که این قرص ها سرما خوردگی و این کپسول های معمولی تا الان اثر نکرده و مشکل من فقط فین کردن و ابریزش بینی هست

لینک به دیدگاه
شاید زیاد ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی چون یک خورده ربط داره اینجا میپرسم.من الان حدود یک ماه و نیم هست که سرما خوردم.البته نه اینکه مریض باشم.فقط فین زیاد میکنم .یعنی تا الان یک کامیون دستمال کاغذی را تموم کردم.این قرص های سرما خوردگی معمولی هم اثرم نمیکنه دیگه و حتی به خاطر شرایطی که دارم نمیتونم منظم بخورم تا خوبم کنه.شما قرصی یا امپولی یا شربتی میتونید پیشنهاد بدید که خیلی قوی باشه و بتونه من را سریع خوب کنه.باز هم تاکید میکنم که این قرص ها سرما خوردگی و این کپسول های معمولی تا الان اثر نکرده و مشکل من فقط فین کردن و ابریزش بینی هست

اه سلام سرباز انجمن

من دکتر نیستمها ولی تجربه زیاد دارم توی این آبریزش:w02:

به احتمال 99 درصد آلرژی داری نه سرماخوردگی

پس میتونی از آنتی هیستامین - یا کلر فین آمین - یا کلا قرصهای ضد آبریزش بینی استفاده کنی تا قرصهای سرماخوردگی و کپسول و شربت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...