رفتن به مطلب

♣ دفتر مدیر تالار مهندسی صنایع ♣

fanous

ارسال های توصیه شده

خواهش میکنم

من دقیقا متوجه نشدم یعنی مطلبی که شما در تاپیکتون گذاشتین با این چیزی که در تاپیک قبلی بود تفاوت داره؟؟

اگر آره بگین تا هم نام اون تاپیک رو عوض کنم هم برا مطلب شما تاپیک جدیدی باز بشه:wubpink:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 201
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بله مطلبی که من نوشتم در رابطه با مدیریت بهره وری هستش،ولی مطلبی که در تاپیک هست در رابطه با مدیریت وبرنامه ریزی استراتژیکه. اینها دو سر فصل جداگونه اند،یعنی اینکه اسم تاپیکه مطالب منو باید بذارین مدیریت بهره وری و اسم تاپیک قبلیو باید بذارین مدیریت استراتژیک.

البته بازم پوزش میخوام دخالت میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
بله مطلبی که من نوشتم در رابطه با مدیریت بهره وری هستش،ولی مطلبی که در تاپیک هست در رابطه با مدیریت وبرنامه ریزی استراتژیکه. اینها دو سر فصل جداگونه اند،یعنی اینکه اسم تاپیکه مطالب منو باید بذارین مدیریت بهره وری و اسم تاپیک قبلیو باید بذارین مدیریت استراتژیک.

البته بازم پوزش میخوام دخالت میکنم:icon_gol:

نه خواهش میکنم این چه حرفیه

ممنون که گفتین الان درستش میکنم

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان و مدیر محترم،

من پیشنهاد میدم یه بانک مقالات درست کنید که مقالات و اطلاعات صحیح مهندسی صنایع در اون جمع آوری بشه و اعتبارش در حدی باشه که کاربران سایت برای دریافت مطالب مستقیما به این بانک رجوع کنن یا کسائی که تو نت سرچ میکنن بتونن ازشون استفاده کنن.

واقعیتش هم اینه که مقالات مرجع وکلیدی بایستی از گفتگو ها جدا باشه.بطور مثال اگر یکی خواست یه اطلاعات کلی و جامع از کنترل کیفیت بدست بیاره و از طرفی اطلاعاتی که میخواد در حدیه که خوندن کتابش هم واسش نیاز نباشه،دیگه وارد تالارهای گفتگو نشه و سردرگم هم نشه،اگه دید مقاله خوبه مطمئن باشین عضو میشه،ولی اگر دید در گفتگو های ما سردر گمه ،میره دنباله یه سایت یا مقاله دیگه.

در هر حال:

1. بانک مقالات باید در تالار مهندسی صنایع باشه و از انجمنهای گفتگو کاملا جدا باشه.بطوریکه کسی نتونه در بانک مقالات گفتگو کنه و نظر بده و فقط بتونه مطلبو بخونه وتشکر کنه.

2. مسئله خیلی مهم اعتبار و صحت مقالات هستش که برای اینکار باید یک کمیته بررسی تشکیل بشه و صحت و سقم مقالاتو تائید کنه وبعد داخل بانک قرار بده.در اینکار میشه از اساتید دانشگاه هم استفاده کرد.یک عامل موفقیت انجمن نواندیشان میتونه اعتبار این مقالات باشه.

3. بانک مقالات بایدبخش بندی بشه مثلا:بخش مدیریت و برنامه ریزی پروژه ،بخش برنامه ریزی تولید،بخشMIS ....وهر کدوم میتونن زیر گروه داشته باشن.و یک موتور جستجوگر هم باشه.

4. ابتدا باید مقالات به حد مطلوب برسه بعد این بانک تشکیل بشه.

5. دوستان اگه بحث یا سوال یا اظهار نظری در مورد مقالات داشتن بایستی این گفنگوها در تاپیک مخصوص اون بحث انجام بشه،اینطوری جذابیته بانک مقالات برای مطالعه بیشتر میشه همچنین دیگه کسی در پستها مقاله نمینویسه وفقط گفتگو و بحث میشه.

اگر آینده نگر وبازاریاب باشید میتونین بعد از مدتی که بانک مقالات تشکیل شد ومقالات معتبری گرد آوری شد و تعداد بازدید کنندگان هم زیاد شد استفاده از این بانک مقالاتو پولی

:a030:یا ویژه کنین .میشه اینکارو واسه کل انجمن نواندیشان هم انجام داد.

به هر حال وجود چنین بانک مقالاتی برای جذب بازدید کننده لازمه.

لطفا يوحنا و ميلاد عزيز به اين پيشنهاد رسيدگي كنين

ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام و تقدیم احترام

پایان نامه بنده در باب مدیریت بحران میباشد کسی مطلب و نظری دارد که با هم صحبت کنیم

سلام

خوب شما درمورد مطلبتون یه تاپیک ایجاد کنین و اول توضیحاتی بدین در رابطه با کلیت موضوع تا هممون دستمون بیاد قضیه چیه

بعد کم کم به مطالب اضافه کنین تا یک تاپیک کاملی بشه

باتشکر

موفق باشید ylflower.gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام.در مورد مهندسی صنایع بیشتر مطلب و اطلاعات ارائه دهید

سلام

تا اونجا که توان بوده مطلب گذاشته شده

شما بگید دقیقا چه مطلبی مد نظرتون هست؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

یوحی جان من فکر می کنم صفحه اصلی تالار خیلی خالی شده

بهتره بر حسب مورد و تعداد بازدید از تاپیک ها اون ها رو گاهی بیاری تالار اصلی

البته تاپیک های جامع و قبل از انتقال هم توی تالار اعلامیش رو بزنی

موفق باشی

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
یوحی جان من فکر می کنم صفحه اصلی تالار خیلی خالی شده

بهتره بر حسب مورد و تعداد بازدید از تاپیک ها اون ها رو گاهی بیاری تالار اصلی

البته تاپیک های جامع و قبل از انتقال هم توی تالار اعلامیش رو بزنی

موفق باشی

نازی جان این کارا دیگه برا شما جووناست:ws3:

من دیگه آفتاب لب بومم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...