رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام

نام کاربری : ذهن سبز

دو تا لیسانس دارم : مهندسی حیط زیست ( آزاد تبریز) و زبان و ادبیات فرانسه ( واحد بین الملل وزارت علوم فرانسه در سفارت ایران)

بطور کلی از مباحثی که راجع به محیط زیست هست و کلیه کار های داوطلبانه برای نجات زمین و مباحث مربوط به آب و فاضلاب خوشم میاد، اگر در زمینه ادبیات یا زبان فرانسه هم موضوعی باشه دوست دارم بحث کنم.

هدفم از عضویت اینجا این هست که بتونم اطلاعات خودم و دیگران به اشتراک بزارم و از تجربیات بقیه استفاده کنم.

در حال حاضر بعنوان محقق و همکار پروژه های علمی با دانشگاه ها کار میکنم، تو زمینه طراحی تصفیه خانه های آب و فاضلاب هم تازه شروع به کار کردم، سردبیر تنها مجله خصوصی فرانسوی زبان ایران به نام " فرانکوفیل" هم هستم.

لینک به دیدگاه
سلاااااااااااااااااااااااااام

اسمم اسمم:ws38:..............همون ninina صدام كنين:ws37:

متالورژي صنعتي ميخونم

دانشگاه صنعتي سهند

از همه اطلاعات تو سايت استفاده ميكنم و تا جايي كه بتونم فعاليت

همين در ضمن خوشحالم به جمع شماها اومدم:w14:

سلام به دوستان عزیز

کوچیک شما علی هستم

مهندسی برق قدرت

دانشگاه ازاد

طراحی تابلو برق وسیستم های برقی مراکز صنعتی +plc

زگهواره تا گور دانش بجوی

مازندران بندر امیراباد

اسمم نگار Negarino

رشته نقشه کشی صنعتی

ترم دوم کارشناسی

شاغلم

واسه این عضو شدم که بتون کتاب حل المسائل مقاوت رو دانلود کنم اما موفق نشدم:icon_redface:

سلام به همه کاربران حاضر در انجمن نواندیشان

من مسعود و تازه وارد به این انجمن هستم.

رشته مهندسی مکانیک ترم 7

در مقطع لیسانس دانشگاه آزاد.

به موضوعات علمی و پژوهشی و همچنین مربوط به رشته خودم مکانیک و مایل به دانلود نرم افزارهای مهندسی مکانیک و کامپیوتر می باشم و بیشتر دوست دارم در مباحث مهندسی مکانیک شرکت کنم.

هدف من استفاده از مطالب و نرم افزارهای موجود در انجمن هست و برای شرکت در مباحث برای بالا بردن سطح علمی خودم است.

با تشکر از مدیریت محترم انجمن نواندیشان :icon_gol:

سلام

نام کاربری : ذهن سبز

دو تا لیسانس دارم : مهندسی حیط زیست ( آزاد تبریز) و زبان و ادبیات فرانسه ( واحد بین الملل وزارت علوم فرانسه در سفارت ایران)

بطور کلی از مباحثی که راجع به محیط زیست هست و کلیه کار های داوطلبانه برای نجات زمین و مباحث مربوط به آب و فاضلاب خوشم میاد، اگر در زمینه ادبیات یا زبان فرانسه هم موضوعی باشه دوست دارم بحث کنم.

هدفم از عضویت اینجا این هست که بتونم اطلاعات خودم و دیگران به اشتراک بزارم و از تجربیات بقیه استفاده کنم.

در حال حاضر بعنوان محقق و همکار پروژه های علمی با دانشگاه ها کار میکنم، تو زمینه طراحی تصفیه خانه های آب و فاضلاب هم تازه شروع به کار کردم، سردبیر تنها مجله خصوصی فرانسوی زبان ایران به نام " فرانکوفیل" هم هستم.

به همه کار بران تازه وارد خوش امد میگم انشاا که همکاریه خوبی با هم داشته باشیم

:a030::a030::a030::a030::a030::a030::a030:

لینک به دیدگاه
سلام به دوستان عزیز

کوچیک شما علی هستم

مهندسی برق قدرت

دانشگاه ازاد

طراحی تابلو برق وسیستم های برقی مراکز صنعتی +plc

زگهواره تا گور دانش بجوی

مازندران بندر امیراباد

سلام تمام دوستان و عزیزان تازه وارد وگـــــــــــــــــــــل:icon_gol:

امیدوارم لحظات پرباری رو داشته باشیم در کنارهــــــــــــــــــــم:a030:

لینک به دیدگاه

به نام خدا

سلام اسم من حیدر

رشته تحصیلی کامپیوتر

فوق دیپلم

دانشگاه آزاد

از همه مباحثی که چیزی یاد بگیرم خوشم میاد همه جا شرکت میکنیم مشکلی نیست

هدفم از ثبت نام خواستم نرم افزار billion chords رو بگیرم گفت باید عضو بشی

شغلم خوابیدن ودر رخت خواب کار میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

به دوستان گل نو اندیشان

اسمم حسین است

دانشجوی رشته مهندسی تکنولوژی مهندسی نرم افزار هستم

کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه آزاد

خوشحالم با این انجمن آشنا شدم اگر سایت فعالی باشد سایت خوبی است در رابطه با تبادل اطلاعات بین کاربران امیدوارم سایت فعالی باشد

هدف از عضو شدن در درجه اول یادگرفتن و بعد از آن کمک کردن به دیگران در حد توان و امیدوارم بتونم دوستان خوبی تو این انجمن پیدا کنم

آشنایی با سایت برای گرفتن جزوه ریاضیات گسسته بود که پیدا نکردم:w16: ولی خب دیدم سایت خوبی است عضو شدم...

لینک به دیدگاه

سلام.فکر میکدم به یه انجمن علمی تخصصی اومدم ولی انگار اینجا یه پادگان بزرگ شده آقای مدیر!:ws3:خوشحالم اینجام! وحید هستم یا همون وحیدار.مهندسی مکانبک جامدات خوندم جاتون خالی سربازی ام رفتم تموم شد:hapydancsmil:چند وقته تو یکی از زیر مجموعه های شرکت پخش و پالایش مشغول به کارم.:ws36:به قصد یاد گرفتن و ( اگه چیزی داشته باشم )یاد دادن خدمتتونم:w73:

لینک به دیدگاه
سلام.فکر میکدم به یه انجمن علمی تخصصی اومدم ولی انگار اینجا یه پادگان بزرگ شده آقای مدیر!:ws3:خوشحالم اینجام! وحید هستم یا همون وحیدار.مهندسی مکانبک جامدات خوندم جاتون خالی سربازی ام رفتم تموم شد:hapydancsmil:چند وقته تو یکی از زیر مجموعه های شرکت پخش و پالایش مشغول به کارم.:ws36:به قصد یاد گرفتن و ( اگه چیزی داشته باشم )یاد دادن خدمتتونم:w73:

سلام دوست عزیز

خیلی خوش آمدین...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

منتظر فعالیت شما در تالار مکانیک هستیم:a030:

لینک به دیدگاه

سلام اسمم فرشته :icon_pf (44):

لیسانس آمارازدانشگاه پیام نور

به مباحث علمی خیلی علاقه دارم پروژه های آماری رودوس دارم البته تاحدودی به هنرهم علاقه دارم ورزشم هم معمولا فوتبالارونگاه میکنم

دنبال کارهم هستم ولی فعلا تویه موسسه ریاضی وآماردرس میدم :vahidrk:

اینجاام بردانلودنرم افزارspss اومده بودم که گفتن بایدعضوشی :hapydancsmil:

خوشحالم که عضوشدم وباهاتون آشناشدم .خوش باشین :w73:

لینک به دیدگاه
سلام اسمم فرشته :icon_pf (44):

لیسانس آمارازدانشگاه پیام نور

به مباحث علمی خیلی علاقه دارم پروژه های آماری رودوس دارم البته تاحدودی به هنرهم علاقه دارم ورزشم هم معمولا فوتبالارونگاه میکنم

دنبال کارهم هستم ولی فعلا تویه موسسه ریاضی وآماردرس میدم :vahidrk:

اینجاام بردانلودنرم افزارspss اومده بودم که گفتن بایدعضوشی :hapydancsmil:

خوشحالم که عضوشدم وباهاتون آشناشدم .خوش باشین :w73:

سلام فرشته جون؛

خوش اومدی به انجمن ،امیدوارم اینجا به چیزایی که میخوای برسی:icon_gol:

:welcome:

لینک به دیدگاه
سلام احمدهستم درزمینه برق صنعتی وPLC فعالیت میکنم.کد الکتریکال.برنامه نویسی Mini PLCمثل logo-zelioوPLC step7نصب وراه اندازی سخت افزار-plcمخفف (program able logic)

سلام احمد جان خیلی خوش امدی

خوشحال میشیم

بیشتر باهات اشنا بشیم

http://www.noandishaan.com/forums/thread353.html

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...