رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 3.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

سلام دوستان محمد مهندسی مکانیک خوندم پایپینگ کار میکنم Catview12 رو کسی داره برای pdms12  

سلام دوستان 1-اسمم مریم هست 2-کارشناسی دارم مهندسی کامپیوتر 3- دانشگاه پیام نور 4- علاقه مندیم توی طراحی سایت و تولید محتوی و دیجیتال مارکتینگ هست والبته به رباتم علاقه دارم ممنونم از دوستانی که بهم توی این زمینه ها کمک میکنن و خوشحالم با این گروه اشنا شدم

سلام  من ترانه ام کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر  علاقه به یادگیری زیادتر رشته ی خودم  هدفمم مطالعه و یادگیری هست  امیدوارم همراه و دوست خوبی برای همه شما عزیزان باشم   

سلام

اسمم محمد(کرد هستم)،دبیرستانی ام رشته تجربی 

اهل استان کردستان،شهرستان مریوان هستم

بیشتر از موضوعات علمی خوشم میاد 

هدفم هم از وارد شدن به این تایپیک اینه که هم اطلاعاتی یاد بگیرم و هم اطلاعاتی به دیگران یاد بدم

لینک ارسال
  • 2 weeks later...

سلام به همه دوستان

ابراهیم هادی هستم

ارشد مکانیک ساخت تولید 

‌فعالیتم  در زمینه گز و شیرینی هست

یکی از سؤال‌های مهمم که در گیرش هستم اینکه ارتباطی بین این دو رشته قنادی و مکانیک ساخت تولید پیدا کنم?

ویرایش شده توسط ebrhimhadi
لینک ارسال

سلام به همه دوستان انجمن

خب از اول همه من الهه هستم.
 در رشته فرآوری محصولات شیلاتی تحصیل می کنم.

در حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد هستم.

در دانشگاه گیلان درس می خونم.

مباحثی که بیشتر راجب صنایع غذایی و جلبک ها ومعرفی  کتاب ها باشن دوست دارم دنبال کنم.

راستش دنبال یک جزوه بودم که در اینجا پیدا کردم

دوست دارم چیزهایی که بلدم به بقیه بگم و از بقیه هم اطلاعات بگیرم یه چیزی مثل تبادل اطلاعات

بیکارمم و هیچ جا کار نمیکنم :)))

لینک ارسال
در 21 ساعت قبل، Elaheh76 گفته است :

سلام به همه دوستان انجمن

خب از اول همه من الهه هستم.
 در رشته فرآوری محصولات شیلاتی تحصیل می کنم.

در حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد هستم.

در دانشگاه گیلان درس می خونم.

مباحثی که بیشتر راجب صنایع غذایی و جلبک ها ومعرفی  کتاب ها باشن دوست دارم دنبال کنم.

راستش دنبال یک جزوه بودم که در اینجا پیدا کردم

دوست دارم چیزهایی که بلدم به بقیه بگم و از بقیه هم اطلاعات بگیرم یه چیزی مثل تبادل اطلاعات

بیکارمم و هیچ جا کار نمیکنم :)))

خوش آمدید. 

برای شروع پیشنهاد میکنم ، از مطالبی که خوب بلدید یا دوست دارید در مورد اونا با بقیه گفتگو کنید ، تاپیک بزنید ( یعنی طرح موضوع کنید که همه شرکت بکنند) 

لینک ارسال
  • 3 weeks later...

سلام

من بهادر هستم

مهندسی عمران خوندم و در گرایش راه و ترابری از دانشگاه شریف فارغ التحصیل شدم.

خیلی خوشحالم که تو جمع شما دوستان هستم.

یک سوال دارم:

چطور میتونم یک فایل رو که از داخل سایت دانلود کردم extract کنم. پسورد میخاد در اون صفحه که این فایل قرار داره پسوردی اعلام نشده!

ممنون میشم راهنماییم کنین

?

لینک ارسال
در 24 دقیقه قبل، bahador63 گفته است :

سلام

من بهادر هستم

مهندسی عمران خوندم و در گرایش راه و ترابری از دانشگاه شریف فارغ التحصیل شدم.

خیلی خوشحالم که تو جمع شما دوستان هستم.

یک سوال دارم:

چطور میتونم یک فایل رو که از داخل سایت دانلود کردم extract کنم. پسورد میخاد در اون صفحه که این فایل قرار داره پسوردی اعلام نشده!

ممنون میشم راهنماییم کنین

?

سلام خوش اومدید

معمولا پسورد فایلهای زیپ www.noandishaan.com هست بازم اگر مشکلی داشتین در همان تاپیک اعلام کنید رسیدگی میشه

لینک ارسال
  • 3 weeks later...

سلام

ستاره هستم دختر برقی?

رشته ام مهندسی برق گرایش قدرت هست

دانشجوی مقطع ارشد و در دانشگاه دولتی مشغول به تحصیل هستم

همه نوع موضوعاتی رو دوست دارم دنبال کنم ،علمی و سرگرمی و.....امیدوارم اینجا بشه بحث علمی هم کرد و بچه ها فعال باشن.

به شدت به کمک یه شخص برق قدرت نیاز دارم چون به مشکل برخوردم و توی سرچ هام با اینجا آشنا شدم و عضو شدم

امیدوارم اینجا یه برقی پیدا کنم که کمکم کنه یا بهم شخصی رو معرفی کنه و مشکلم حل شه?

ویرایش شده توسط *Barghi99*
لینک ارسال

سلام دوستان عزیز

بهار هستم . کارشناس ارشد شیمی از پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی

در حال حاضر در حوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت می کنم 

دلیل پیوستنم به این انجمن بهره بردن از دانش و تجربیات دوستان هست و خوشحال میشم اگر بتونم کمکی از دستم بر میاد انجام بدم

لینک ارسال
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
در در 7 شهریور 1388 در 15:30، Mohammad Aref گفته است :

این تاپیک رو گذاشتم تا هرکسی که عضو انجمن میشه بیاد اینجا خودشو کامل تر معرفی کنه تا کاربرا بتونن بهتر با هم آشنا بشن.

تو معرفی خودتون بهتره که اینا رو بگین و هر چیز دیگه ای که خواستین:

1- اسمی که با اون اسم شما رو تو انجمن بشناسن.
2- رشته تحصیلی
3- مقطع تحصیلی
4- دانشگاهی که تحصیل کردید یا می کنید
5- از چه مباحثی تو انجمن ها خوشتون میاد و دوست دارین بیشتر تو چه قسمتی فعالیت داشته باشین.
6- هدفتون از عضویت تو انجمن و شرکت تو مباحث انجمن چیه؟
7- شغلتون چیه و کجا کار می کنید؟

با سلام .رهام هستم .خوشحالم عضوی از نو اندیشان هستم . دانشجوی ارشد برق .آزاد تهران .گرایش سامانه های برقی حمل و نقل .. بیشتر در حال حاضر به دنبال حل مسایل و کلاسها هستم . کارمند بخش فنی مهندسی مترو تهران هستم . 

لینک ارسال
  • 1 month later...

سلام فائزه هستم 

کارشناسی مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد نور 

ترم ۶

من رشته شهرسازی رو خیلی دوست دارم ولی راستش تازه این ترم پیش اومده که برای کارگاه پروژه انجام بدم و پر از سوالم☺️اینجا عضو شدم که اطلاعات بگیرم برای انجام پروژه 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...