رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

در در 31 فروردین 1399 در 15:07، sarahb گفته است :

سلام 

اسمم ساراست . 

کارشناسی ژنتیک . دانشگاه آزاد واحدپزشکی تهران خوندم . 

دو ترم ارشد دانشگاه تبریز بودم اما دووم نیاوردم الان پشت کنکور ارشد هنر برای رشته باستان سنجی هستم . 

به شدت علاقه مند به معماری و مرمت اثار و. ابنیه تاریخی هستم و سعی دارم بعد از مقطع ارشد تو این زمینه فعالیت کنم . 

در رابطه با این موضوعات خوشحال میشم مطالبی اگر دارید باهام به اشتراک بذارید . چون نیاز دارم که ازتون یاد بگیرم .

سلام ساراجان

خوشحالم عضو انجمن شدی 

کمکی خواستی بگو بتونم کمکت میکنم حتما

منتظر حضورت هستیم عزیزم.

موفق باشی عزیزم

لینک به دیدگاه
در 6 ساعت قبل، tarahi-mahoor گفته است :

باسلام یلدا هستم

1-رشته تحصیلی بنده حقوق قضائی هست و در حال حاظر در مقطع کارشناسی  در دانشگاه آزاد شهر خودم مشغول به ادامه تحصیل هستم

2-دارای مدرک ICDL ودر زمینه هنر ، موسیقی  ، طراحی و ورزش فعالیت میکنم

3-هدفم از عضویت در انجمن با لابردن اطلاعات و هم فکری با دیگر دوستان هست دوست دارم اطلاعاتم به روز و بیشتر بشه

4-شغل بنده در زمینه حقوقی هست و در حال حاظر دفتر وکالت هستم

سلام یلدا جان

منتظر حضورت هستیم عزیزم.

موفق باشی عزیزم

لینک به دیدگاه

سلام
1-دلارام هستم

2-رشته ی تحصیلیم برق بوده
3-کارشناسی رو تموم کردم

4-دانشگاه شریعتی

5-دوست دارم برداشت های مختلف روی مطلب مختلف رو بدونم

6-برنامه نویس هستم

لینک به دیدگاه
در 22 ساعت قبل، دلآرام گفته است :

سلام
1-دلارام هستم

2-رشته ی تحصیلیم برق بوده
3-کارشناسی رو تموم کردم

4-دانشگاه شریعتی

5-دوست دارم برداشت های مختلف روی مطلب مختلف رو بدونم

6-برنامه نویس هستم

سلام دلارام جان? 

خوش اومدي?

مطالب خيلي خوبي تو تالار برق هست حتما سربزن?

منتظر حضورت تو انجمن هستيم☘️

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

1- من اسمم محمد
2- مهندسی مکانیک
3-ترم 8 کارشناسی در واقع ترم آخرم هست
4- دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول دانشگام که تموم شد میرم سربازی چون ی درآمدی میخوام داشته باشم
5- توی بخش مکانیک فعالیت می کنم و از قسمت گل و گیاه هم سعی می کنم به اطلاعات خودم اضافه کنم
6- هدفمم هم تبادل اطلاعات با دوستان هستش 

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام . محمد هستم . ارشد عمران

دانشگاه زنجان درس خوندم

ترک هستم ولی اصلا « ق» ها رو «گ» نمیگم.??

در این جمع بودن به لطف «هو» سعادته 

و همنورد شماها شدن یک هنر

امیدوارم هنرمند خوبی باشم?

از اونجايي كه در سرزمين من هيچ چيزي و هيچ كسي جاي خودش و در شغل خودش نيست من هم بعد از سالها فعاليت در رشته عمران، به حكم اقتصاد بيمار جامعه، وارد گرايش معدن شدم.

معدنكار هستم . شهر طبس و يزد فعاليت ميكنم . راستش رو بخواين از مطالب علمي عزيزي بسيار خوشم اومد در مباحث استحصال فلزات. و مهمتر اينكه بدون اندكي بخل و حسد دانسته هاش رو ارائه مي داد. كاربر wheeler  مهندس شيمي. ایشون باعث اومدنم به این جمع شد. خوشبختم ?

C9FFA181-93BE-45E8-A73F-C544EDD04F27.thumb.png.8b563b5f5768e4aaa31ea2e87f078990.png

لینک به دیدگاه

1-sali
2- مهندسی معماری
3- فوق لیسانس
4- محقق اردبیلی
5- معماری- شهرسازی-هنر
6- ارتقا معلومات و کمک به دوستان?
7- ناظر ساختمان پایه3(امسال بریم پایه2?)-یه دوره اسیست در یونی(لعنت به کرونا?‍♀️)-علاقه مند به تدریس?-انجام کارهای هنری-تری دی آرتیست

از 93 عضوم. الان میبینم اینجارو??‍♀️

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

1-اسمم مریم هست

2-کارشناسی دارم مهندسی کامپیوتر

3- دانشگاه پیام نور

4- علاقه مندیم توی طراحی سایت و تولید محتوی و دیجیتال مارکتینگ هست والبته به رباتم علاقه دارم

ممنونم از دوستانی که بهم توی این زمینه ها کمک میکنن

و خوشحالم با این گروه اشنا شدم

لینک به دیدگاه

1- سلام من مهدی پاکدل هستم مهندس نرم افزار و کارشناس دیجیتال مارکتینگ و با نام وب سایت دوستم در انجمن عضو شدم
2- مهندسی نرم افزار خوندم
3- کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان فارق التحصیل شدم و دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه کلگری هستم
5- از مباحث آموزشی که در مورد رشته آی تی گذاشتید خوشم میاد
6- هدفم از شرکت در این انجمن با توجه به اینکه چندین سال هست در حوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت میکنم (دوست دارم اگر بهمون جا بدن توی قسمت مربوط از این انجمن داشته هام و تجربیات گرانبهام را با دیگران به اشتراک بذارم.
7- شغلم خوب تخصصی بخواهید حساب کنید: سئو و بهینه سازی سایتها و اپلکیشن ها است بیشتر درامد هم اینجا برای شرکتهای کانادایی هستش. هم اکنون هم روی یکی از سایتها دوستانم در ایران که مربوط به اطلاع رسانی قیمت دلار در ایران هست کار میکنم، که کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است و چندماهی هست دارم روش کار میکنم البته قصد تبلیغ کارم را ندارم ولی برای دوستان عزیزی که در ایران از وضع مالی خوبی برخوردار نیستند و زبان انگلیسی خوبی داشته باشند میتونم نحوه کسب درامد دلاری در ایران از طریق انجام پروژه های سئو و بهینه سازی سایت و اپلیکیش و ویدیو های یوتیوب شرکتهای کانادایی و آمریکایی را بهتون آموزش بدم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام 

مصطفی

شهرسازی

درحال خواندن لیسانس

دانشگاه پولی تخنیک کابل

بلند بردن سطح آگاهی و استفاده از مواد درسی کشور ایران 

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
در 12 ساعت قبل، AFA.a گفته است :

منظور ؟ چیز خنده داری هست بگید بقیه فیض ببرن

دوست من ، من قصد تمسخر و بی احترامی به شما رو نداشتم و اگر اینطور به نظرتون اومد ازتون عذرخواهی میکنم

شما از کاربرهای قدیمی این سایت بودید و شیوه بیانتون برام جالب بود همین وگرنه هیچ منظور و تمسخری در کار نبود

جذابیتش هم این بود که خودمم گاهی این کارو میکنم و میرم تو اون باشگاه مهندسان و یک پستی برای افرادی که تازه میبینمشون میذارم و مثل شما گاهی خودمو دوباره معرفی میکنم یا از یک پست مال عهد بوق خودم ریپلای میگیرم و........و شانسی هم یکی میاد میخنده میگه سالی یکبار خودتو معرفی میکنی ...صرفا شیوه نوشتارتون که گفتید دومین پست رو زدید جالب بود ..

به هر حال سوء برداشت کردید و ازتون عذرخواهی میکنم ?

===========================================

یک سوال دیگه از مقام عظمای این انجمن دارم ....

آقا اون یوزر دوریان یتس من چرا از بعد از ظهر دیگه بالا نمیاد ؟ میگه خوتو به بیت عظما معرفی کن و تماس بگیر ....

چیکار کردید هی ور میرید ، کلا دو نفر آدم میاد اینقدر انگولکش میکنید کلا منهدم میشه سایته :ws28:

بگیر اون کنترل رو از این ممده جان عزیزت ، این بیکار میشه حوصلش سر میره میاد اینجا رو انگولک میکنه :frusteated:

لینک به دیدگاه
در در 28 شهریور 1399 در 02:13، wheeler گفته است :

دوست من ، من قصد تمسخر و بی احترامی به شما رو نداشتم و اگر اینطور به نظرتون اومد ازتون عذرخواهی میکنم

شما از کاربرهای قدیمی این سایت بودید و شیوه بیانتون برام جالب بود همین وگرنه هیچ منظور و تمسخری در کار نبود

جذابیتش هم این بود که خودمم گاهی این کارو میکنم و میرم تو اون باشگاه مهندسان و یک پستی برای افرادی که تازه میبینمشون میذارم و مثل شما گاهی خودمو دوباره معرفی میکنم یا از یک پست مال عهد بوق خودم ریپلای میگیرم و........و شانسی هم یکی میاد میخنده میگه سالی یکبار خودتو معرفی میکنی ...صرفا شیوه نوشتارتون که گفتید دومین پست رو زدید جالب بود ..

به هر حال سوء برداشت کردید و ازتون عذرخواهی میکنم ?

===========================================

یک سوال دیگه از مقام عظمای این انجمن دارم ....

آقا اون یوزر دوریان یتس من چرا از بعد از ظهر دیگه بالا نمیاد ؟ میگه خوتو به بیت عظما معرفی کن و تماس بگیر ....

چیکار کردید هی ور میرید ، کلا دو نفر آدم میاد اینقدر انگولکش میکنید کلا منهدم میشه سایته :ws28:

بگیر اون کنترل رو از این ممده جان عزیزت ، این بیکار میشه حوصلش سر میره میاد اینجا رو انگولک میکنه :frusteated:

خواهش میکنم ولی شکلک خنده منظور شمارو تغییر داده بود .

در هرصورت ممنون از توجهتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...