رفتن به مطلب

فهرست جذاب ترین زنان سال جهان منتشر شد + تصاویر

ارسال های توصیه شده

در این فهرست رزی هانتینگتن وایتلی ، مانکن 24 ساله انگلیسی در صدر ایستاد .

رزی در مصاحبه ای اظهار داشت : افتخار بزرگی است که به عنوان جذاب ترین زن جهان انتخاب شدم و فکر می کنم لقب بسیار ارزشمندی است که در طی یک سال با من خواهد بود و می توانم نهایت استفاده را از آن بکنم.

در این رده بندی دوشس کیت میدلتون ، عضو تازه وارد خاندان سلطنتی بریتانیا در رتبه ی بیست و ششم جای گرفت.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

منو یادشون رفته :ws3:

غربیا چرا نمیفهمن که حداقل بنویسن جذابترین زن دنیای غرب؟ چرا اینقد به زنان بقیه دنیا بی احترامی میکنن؟ :w000: یعنی غیر از آمریکا و انگلیس و اسرائیل بقیه دنیا زن جذاب وجود نداره؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

عینیکیه آن هاتاوی هست. عکس آخریه؛ سمت راستی (جنیفر کانلی نه) تو فیلم آشنایی با مادر بازی میکنه، به نظرم که اصلا هم جذاب نیست. کامرون دیاز هم دیگه پیر شده، ناتالی پورتمن هم خیلی معمولیه، اونی که عکسش کنار ناتالی پورتمنه، قیافه ش لج درآر هم هست تازه. مونیکای من از همه اینا خوشگلتر و جذابتره. :ws37:

لینک به دیدگاه
عینیکیه آن هاتاوی هست. عکس آخریه؛ سمت راستی (جنیفر کانلی نه) تو فیلم آشنایی با مادر بازی میکنه، به نظرم که اصلا هم جذاب نیست. کامرون دیاز هم دیگه پیر شده، ناتالی پورتمن هم خیلی معمولیه، اونی که عکسش کنار ناتالی پورتمنه، قیافه ش لج درآر هم هست تازه. مونیکای من از همه اینا خوشگلتر و جذابتره. :ws37:

بامونیکا کاملا موافقم:w16:

لینک به دیدگاه
در این فهرست رزی هانتینگتن وایتلی ، مانکن 24 ساله انگلیسی در صدر ایستاد .

رزی در مصاحبه ای اظهار داشت : افتخار بزرگی است که به عنوان جذاب ترین زن جهان انتخاب شدم و فکر می کنم لقب بسیار ارزشمندی است که در طی یک سال با من خواهد بود و می توانم نهایت استفاده را از آن بکنم.

در این رده بندی دوشس کیت میدلتون ، عضو تازه وارد خاندان سلطنتی بریتانیا در رتبه ی بیست و ششم جای گرفت.

این کیه؟ فقط همین/بقیه رو الکی انتخاب کردن:ws37:

لینک به دیدگاه

این آخریه رابینه؟:hapydancsmil:

من ناتالی پورتمن رو خیلی خیلی دوست دارم...کیارا نایتلی ام همین طور...

البته دقت کنین برای اینا ملاک جذابیت فقط چهره نیستا...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...